18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Troche humoru, Africa Twin vs JAWA

InnyName • 2016-07-08, 19:00
Nic, a nic sadystycznego.

Wielki test motocyklowo-skuterowy.


No, a Ty co byś wybrał :) ?


Dorik

2016-07-09, 09:46
takamahi napisał/a:

Skoro nic a nic sadystycznego to raczy pan szanowny wypie**alać z takim gównianym materiałem na jakiś serwis motoryzacyjny.



oj chyba ktoś regulaminu nie przeczytał :)

ja tam wole swoją cbr'ke ;) , ale za rok przerzucam się na cafe racery

takamahi

2016-07-09, 09:57
Nie ma nadmiaru emotikonek, jest więcej niż jedno słowo, nikogo nie obrażam a wulagryzmy nie świadczą o braku kultury, zwłaszcza że zachowałem formę grzecznościową, jak na moje oko zgodnie z regulaminem się wypowiedziałem.

maciuch2

2016-07-09, 10:12
za pierdzącęgo dwusuwa zawsze piwo

icek Berg

2016-07-09, 10:46
Wybieram jawę. To jest dobry test, rzetelny poparty dobrym materiałem filmowym.

nerusss

2016-07-09, 12:26
filmik zrobiony strasznie jednostronny, nie pokazali reakcji samic ludzkiego gatunku na oba motory, nie pokazali maksymalnej prędkości.

InnyName

2016-07-09, 18:45
takamahi napisał/a:

Skoro nic a nic sadystycznego to raczy pan szanowny wypie**alać z takim gównianym materiałem na jakiś serwis motoryzacyjny.

--
przeedytowałem co by zgodność z regulaminem zachować :D



Nie, nie raczy, twój Pan będzie wrzucał więcej większego gówna i wysyłał ci linki

takamahi

2016-07-10, 00:31
MotoGdynia napisał/a:

... twój Pan będzie ...



Jestem hetero, nie oceniaj ludzi przez pryzmat własnych preferencji.

slawekfmx

2016-07-10, 01:30
Ja miałem jawke 50 ale nie kaczke tylko mustang i jeszcze sobie kiedyś taką sprawie. Afrą smigam też bo na jawce to ja europy nie przejade, chociaż są tacy co by ziemie okrążyli na jawce albo komarze ;D

InnyName

2016-07-12, 13:26
slawekfmx napisał/a:

Ja miałem jawke 50 ale nie kaczke tylko mustang i jeszcze sobie kiedyś taką sprawie. Afrą smigam też bo na jawce to ja europy nie przejade, chociaż są tacy co by ziemie okrążyli na jawce albo komarze ;D



Na Horizons Unlimited Motorcycle Adventure Travellers widziałem, że chłopaki przejechali konkretną część świata na Jawkach, tak wiec już pewnie dawno ktoś to zrobił :) No ale jak są też tacy co na R1 przejechali pół świata po bezdrożach to co się dziwić :D