18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trick z rejestracją

DFM • 2013-04-01, 06:36
Już widzę wyraz twarzy osoby jadącej za Tobą po zmianie napisu na " lubię dzieci " :D



Ciekawe czy legalne 8-)

raper900

2013-04-04, 02:15
@up pamiętaj, że są cztery części i amerykańska przeróbka.

nanab

2013-04-04, 04:06
koniczynka napisał/a:



Ciekawe czy legalne 8-)


Przejedź się bez tablic to zobaczysz.

gklkdp

2013-04-04, 09:40
daniel5995 napisał/a:


... jak nie zjedzie to wyprzedzasz i gwałtownie hamujesz. ...




Widać że k***a nie kierowca. Żeby Cię tak pod TIRa ktoś wepchnął.

herbalix

2013-04-04, 10:42
daniel5995 napisał/a:

@UP
Mrugasz takiemu delikwentowi długimi a jak nie zjedzie to wyprzedzasz i gwałtownie hamujesz. Wjedzie Ci w tył, mówisz że pies Ci wyskoczył na drogę a gość ma po dupie. :)



później 2 godziny czekasz na drogówkę. gdy przyjeżdżają okazuje się, że kolo miał w samochodzie kamerkę, na której widać, że żadnego psa nie było. ewentualnie 3 jego pasażerów (ksiądz, lekarz i sędzia) potwierdzi, że zrobiłeś to specjalnie. panowie z drogówki uznają cię za sprawcę i dostaniesz mandat za spowodowanie kolizji, ewentualnie za coś grubszego, co na początku będzie miało słowo 'umyślne'. oczywiście, jako sprawca kolizji nie zobaczysz z jego oc ani grosza. jeśli masz ac, to będziesz 2 tygodnie bez samochodu, jeśli nie, to będziesz musiał uzbierać na nowy. poza tym, gdyby komuś coś się stało, mógłby wysmarować ci jeszcze pozew cywilny. to jest życie, nie gta.

makabrax

2013-04-04, 10:54
@up i daniel5955

co więcej, w np takich Niemczech już sobie ubezpieczyciele zastrzegają że jeżeli ci wyskoczy zwierze przed auto i jest niższe niż twoja maska to masz je przejechać, a nie powodować lawinową kolizję z autami za tobą :]

AnalTerror666

2013-04-04, 11:58
Stuku napisał/a:



A prawda jest taka że i tak ch*ja zrobisz ...


Zgadzam się z tobą, zapewne nie ma nawet prawa jazdy. A tak poza tym to się zawiodłem, jak zobaczyłem napis RS6 to myślałem że usłyszę muzykę, a tu jakaś ch*jowa, zapewne nielegalna pierdółka.

kapelan_szturmowy

2013-04-05, 00:22
Krwawy Opiekacz napisał/a:

Teraz niech wymyślą coś takiego, żeby jadący przed nami mógł zobaczyć duży napis "WYpie**alAJ Z LEWEGO PASA!"

Jest. Kiedyś bardzo modny przyciemniony pas górny szyby.