18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tresura psa w Brazylii

phrontch • 2021-02-16, 20:00
Da Silva nie ma o tym pojęcia




janlew

2021-02-17, 09:34
Izlex napisał/a:

po prostu są przyjaciomi człowieka


Nie, nie są. Normalni dorośli ludzie nie przyjaźnią się z psami czy gumowymi lalkami. Mogą to robić dzieci albo nienormalni
Faktem jest jednak, że wytresowany pies, a nawet łańcuchowy, może być człowiekowi przydatny. Podobnie jak przydatny jest kończy czy krowa. Ale nie są to przyjaciele czy rodzina. Przynajmniej nie dla normalnych ludzi

SA...........AS

2021-02-17, 11:21
Takiego to tylko do wora i do jeziora a do wora jeszcze wcześniej wrzucić szczury.

i

2021-02-17, 12:50
do k***y j***nej.
jestem czuly na takie filmy gdzie krzywdzone są zwierzęta (za wyjatkiem ludzi).

NataliaW

2021-02-17, 13:35
Izlex napisał/a:

I tu się mylisz. W przeciwieństwie do Ciebie wiele psów wykonuje ważne pracę jak np pilnowanie stada bądź po prostu są przyjaciomi człowieka. Natomiast przykładem bezużytecznego stworzenia jesteś Ty. Zwykły pasożyt smierdzacy pasożyt który się do niczego nie nadaje, jedynie szczeka na sadolu



Ludzie coraz głupsi to i coraz bardziej głupich przyjaciół potrzebują żeby poczuć się mądrzejszymi. Więc taki pies o rozumie max2 letniego dziecka jest w sam raz.
Pies ma pilnować posesji i tylko tyle. Ewentualnie można go zjesc.

i napisał/a:

do k***y j***nej.
jestem czuly na takie filmy gdzie krzywdzone są zwierzęta (za wyjatkiem ludzi).



Jesteś zwierzęciem.

Kurde26

2021-02-17, 14:34
Też bym się wk***ił gdyby mi gudłaj ulubione klapacze opie**olił

wujek123

2021-02-17, 19:28
NataliaW napisał/a:

Ludzie coraz głupsi to i coraz bardziej głupich przyjaciół potrzebują żeby poczuć się mądrzejszymi. Więc taki pies o rozumie max2 letniego dziecka jest w sam raz.
Pies ma pilnować posesji i tylko tyle. Ewentualnie można go zjesc.



Idąc tym tokiem myślenia mam nadzieję, że kuchni nie opuścisz zmywarko, a dla twojego lubego będziesz workiem na sperme i do treningu siłowego jak np na tym filmie.
Aczkolwiek lepiej by było dla świata byś nie wydała potomstwa, po co kaleczyć gówniaki już od poczęcia taką mamusią......
PS. Gardzę tobą i życzę ci jak najgorzej w tej kuchni

banerr

2021-02-18, 13:10
wujek123 napisał/a:

Idąc tym tokiem myślenia mam nadzieję, że kuchni nie opuścisz zmywarko, a dla twojego lubego będziesz workiem na sperme i do treningu siłowego jak np na tym filmie.
Aczkolwiek lepiej by było dla świata byś nie wydała potomstwa, po co kaleczyć gówniaki już od poczęcia taką mamusią......
PS. Gardzę tobą i życzę ci jak najgorzej w tej kuchni



Ale ty jesteś popie**olony, że brakuje skali.