18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening,,,

Halman • 2020-05-22, 17:29

w ośrodku opiekuńczym dla osób starszych.. .

14.Gumiś

2020-05-22, 21:35
Może to jego stary, a bo to sadistic, po ch*ju, widać że cwe*ik ma niskie poczucie własnej wartości i lubi się wyżyć na słabszych a przy pierwszej lepszej okazji zgwałci i zatłucze przypadkową kobietę, jak dla mnie do utylizacji śmiecia i mam nadzieje że niedługo zobaczymy go na hardzie.

St...........on

2020-05-22, 21:47
marvel321 napisał/a:

Nie oceniajcie człowieka jeżeli nie znacie sytuacji. Może dziadkowi się należało?





piter909 napisał/a:

Skoro to nagrywał i go boksował to zapewne.
Druga opcja jest taka, że to zwykły idiota



Ja pie**olę widzę sami kozacy na portalu :amused: starego, niedołężnego dziadka klepać. Nalezało to się temu bambusowi zrobić pochodnię z tego afro.

Wuwues

2020-05-22, 22:00
Zabrakło mi tutaj pracy nóg, wykorzystując sytuacje że sparing partner był w parterze powinien zdobyć pełny dosiad i użyć 'młotków' .

JaTylkonaChwile

2020-05-22, 22:15
teraz komentarz do idiotow z sadistica : w ciagu ostatnich dni pojawilo sie kilka materialow w ktorych bohaterami byli czarni. W poprzednich materialach czesc sadoli nie ogarnela sytuacji z powodu slabego angielskiego lub z powodu rasizmu. W poprzednich materialach czarni wykazali sie prawomyslnoscia i spuscili wpie**ol bialej patologii czy cos w tych klimatach. Komentarze oczywiscie byly podszyte nienawiscia i choc biale patusy zasugiwaly na wpie**ol - czarni byli wyzwani od malp it.


W tym przypadku usprawiedliwinia nie ma i czarny sk***ysyn nie powinien isc do wiezienia tylko powinien trafic na psychopate, ktory zamknalby go w piwnicy i nie pozwolilby by mu skonac - karmiac go wlasnymi kawalkami ciala. pie**olone zwierze zasluguje na solidna kare i w tym wypadku ogreslenie - pie**olona malpa,/zwierze i nie czlowiek ma swoje uzasadnienie i nie chodzi tu o kolor skory tylko o zachowanie.

Nie palam miloscia do czarnych i daleko mi od bycia ich obronca i przyjacielem.

Arathnmor

2020-05-22, 22:18
niemamskarpet. napisał/a:

może stary SSman



Chyba że wcielili nastolatka. Inaczej marne szanse.


radek225

2020-05-22, 22:34
JaTylkonaChwile napisał/a:

teraz komentarz do idiotow z sadistica : w ciagu ostatnich dni pojawilo sie kilka materialow w ktorych bohaterami byli czarni. W poprzednich materialach czesc sadoli nie ogarnela sytuacji z powodu slabego angielskiego lub z powodu rasizmu. W poprzednich materialach czarni wykazali sie prawomyslnoscia i spuscili wpie**ol bialej patologii czy cos w tych klimatach. Komentarze oczywiscie byly podszyte nienawiscia i choc biale patusy zasugiwaly na wpie**ol - czarni byli wyzwani od malp it.
W tym przypadku usprawiedliwinia nie ma i czarny sk***ysyn nie powinien isc do wiezienia tylko powinien trafic na psychopate, ktory zamknalby go w piwnicy i nie pozwolilby by mu skonac - karmiac go wlasnymi kawalkami ciala. pie**olone zwierze zasluguje na solidna kare i w tym wypadku ogreslenie - pie**olona malpa,/zwierze i nie czlowiek ma swoje uzasadnienie i nie chodzi tu o kolor skory tylko o zachowanie.
Nie palam miloscia do czarnych i daleko mi od bycia ich obronca i przyjacielem.



Polskie znaki diakrytyczne, przestankowe, ogólny ład, skład tekstu to chyba ci czarni musieli ci z tekstu zaj***ć, co?

żmij

2020-05-22, 22:46
JaTylkonaChwile napisał/a:

Nie palam miloscia do czarnych i daleko mi od bycia ich obronca i przyjacielem.



To na ch*j ich bronisz, murzyński przyjacielu?

suborg

2020-05-22, 22:51
Stary bardziej wytrzymały niż Najman

Kurde26

2020-05-22, 23:13
ch*j ci w dupe czarny nygusie

rzeznianumer5

2020-05-22, 23:28
Ten murzyn to są te choroby towarzyszące?

kiechu85

2020-05-22, 23:41
j***ne gówno podniosło rękę na chlebodawcę. Na łańcuch i kołkiem przez łeb.

scratch

2020-05-23, 00:56
Jebac Małpy upośledzeone

Dukenstein

2020-05-23, 02:37
Taki negroid zasługuje na powolne skrawanie brzytwą na plasterki jak szynka parmeńska czy hamon serrano.

joilon

2020-05-23, 09:25
To są te choroby współistniejące.

Je...........ik

2020-05-23, 11:21
Przeciez to masaż potylicy