18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening strzelecki na somalijskich piratach

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-01, 04:58
Aż miło popatrzeć na tych młodzieńców w akcji :mrgreen:


MadDave

2018-05-02, 11:52
Zwykłe ćwiczenia. Chociaż kiedyś widziałem filmik gdzie ruscy pakują skutych i piratów na ponton, razem z nimi płynie również zdalnie odpalany ładunek wybuchowy. Jeśli ktoś zna to nagranie to byłbym wdzięczny za upload.

Mój kumpel pływa na kontenerowcach czasami przepływają w miejscach gdzie grasuje to ścierwo no i nie raz musiał przed nimi sp***alać. Niestety armator często jest dusigroszem i nie opłaca ekipy ochroniarskiej. No ale to też dlatego że sobie słono liczą za taki przywilej.
Ja tam mógłbym strzelać do somalijczyków czysto rekreacyjnie a przy okazji człowiek świata by zobaczył :D praca idealna. Oczywiście pod warunkiem że miałbym na dyspozycji odpowiednie narzędzia do pracy. Na przykład taki m249 albo m200 gdyby jednak przedwcześnie zmienili zdanie :D
Teraz jak o tym myślę to zabijanie ich na miejscu jest średnią opcją. Dużo zabawniejsze jest pozbawienie ich jednostki pływającej jej podstawowej funkcji- pływania i unoszenia się na wodzie :D potem ewentualnie jeden - najbardziej rzutki- dostaje kulę w potylice a reszta cyk do wody na otwartym oceanie, poranieni i z wiedzą że nikt po nich nie przypłynie poza rekinami.

annodomini

2018-05-06, 04:03
Prof. Wolniewicz powiedział w TV : "zatapiać" i tak należy czynić...