18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening Holendrów

kisskiss • 2012-06-09, 12:58
Oolee Euro PIERDOLE


Domiel

2012-06-09, 23:36
Chyba wszyscy zapomnieli jak to holendrzy założyli stronę www na której jechali na Polaków. Nawet w PE było o tym głośno. A Wy tych pomarańczowych zjebów jeszcze bronicie.

Sadol schodzi na psy - gównarzeria i mocherownia. k***a Żal!

Btw.
Tymi komentarzami chcecie pokazać jacy jesteście porządni - to co robicie na sadolu?

kamyk69

2012-06-09, 23:49
Dlatego wam, krakusom, zakaz stadionowy do końca życia. Bo widać, że krakus to nie pochodzenie, a stan umysłu, przy czym tacy debile to w większości w Krakowie. Z tego miejsca pozdrawiam kibiców Kuchenkorza, którzy swoim zachowaniem zakłócali minute ciszy na stadionie :D

Co da obrażanie reprezentacji Holandii poza wstydem na całą Europę wy krakowskie pieski? Ich kibice was źle traktowali? I dobrze! Takich śmieci jak wy to łeb o krawężnik i do piachu.

Przypominam również, że krakusy stały w kolejce po bilety, kilka godzin, zabierając miejscówkę normalnym ludziom, po to, by obrażać innych krakusów ( tak, przyśpiewki na cracovie też były grane ) oraz szydzić z murzynków ( odgłosy dżungli i te sprawy ).

To są debile, którzy przynoszą wstyd Polsce jako organizatorowi. Co innego, jakby się napie**alali z kibicami, ale robić to co napisałem wyżej?

Kundle i tyle. Do odstrzału.

Bycie sk***ysynem to jedno, ale bycie debilowatym sk***ysynem jest nie do przyjęcia.

Ver0

2012-06-10, 00:03
Nie ma co się przejmować, przecież oni nawet podstawówki nie skończyli. I tak zasób słów aż nadto !

skandal89

2012-06-10, 01:33
krycha7 napisał/a:

ch*ja tam wiecie, denerwują mnie takie przychlasty jak wy. Wielki koazak przed komputerem, będzie gadał o "poziomie skundlenia", albo o "bólu dupy"... Bo k***a sobie nie dali wmówić, że EURO jest imprezą nas wszystkich, że trzeba kochać tych wszystkich niemoli, komunistów, którzy do nas przyjadą? Że te miliony, ciężkie miliony zostały wydane na to co trzeba i że się zwrócą? Widać jak pełno platfusów wśród was, ale zrozumcie jedno, że można się zabijać ze szczęścia, że w końcu krystiano ronaldo przyjechał do jakiejś wioski, jak i również można "pie**olić euro" i ch*ja macie do powiedzenia.

Pozdrawiam admina, z góry dzięki za ostrzyżenie :) ))




i co nie doczekałeś sie :glasku:

krycha7

2012-06-10, 03:58
kamyk69 napisał/a:

Co da obrażanie reprezentacji Holandii poza wstydem na całą Europę wy krakowskie pieski? Ich kibice was źle traktowali? I dobrze! Takich śmieci jak wy to łeb o krawężnik i do piachu.



To, że k***a jadąc do homolandii tamtejsza policja spałowała tych kolesi za nic nie jest żadnym powodem, by nie witać z otwartymi rękami tej bandy pedałów? Tak, tak. Wiem, że holandia to raj dla was gimbazy, która zamiast się uczyć pali skręty pod blokiem, ale uwierzcie dzieciaki, że tam wcale nie jest tak kolorowo... (chyba, że tęczowo - to już inna sprawa, wszechobecna w tym kraju)

kamyk69 napisał/a:

przyśpiewki na cracovie też były grane



Jeden raz "Cracovia K! Cracovia S! Cracovia starą k***ą jest!", lecz ziomek, który prowadził ten anntydoping został szybko uciszony przez innych, którzy tam ogarniali, no ale jak już zaczął to wszyscy się wkręcili. Byłem tam, widziałem i tym się właśnie różnię od was, bo wy wszystko wiecie najlepiej czytając różne śmieszne portale, czy oglądając telewizję. Zresztą w jakim stopniu można być hipokrytą, żeby przez chwilę wyzywać czarnych od k***, małp i sk***ysynów, a potem, gdy kibice wygwizdują czarnoskórych wyzywać ich od rasistów... tylko dlatego, że to "kibole"... ruszcie się sprzed tych komputerów, może niech większość z was się weźmie za naukę, a ci wielce dorośli niech poogarniają pewne sprawy bo możesz mieć w dokumentach niewiadomo ile lat, ale jeżeli jesteś tępy jak but, to niewiele to zmienia...

Nikczemny_Płód

2012-06-10, 09:55
kamyk69 napisał/a:

Dlatego wam, krakusom, zakaz stadionowy do końca życia. Bo widać, że krakus to nie pochodzenie, a stan umysłu, przy czym tacy debile to w większości w Krakowie. Z tego miejsca pozdrawiam kibiców Kuchenkorza, którzy swoim zachowaniem zakłócali minute ciszy na stadionie :D

Co da obrażanie reprezentacji Holandii poza wstydem na całą Europę wy krakowskie pieski? Ich kibice was źle traktowali? I dobrze! Takich śmieci jak wy to łeb o krawężnik i do piachu.

Przypominam również, że krakusy stały w kolejce po bilety, kilka godzin, zabierając miejscówkę normalnym ludziom, po to, by obrażać innych krakusów ( tak, przyśpiewki na cracovie też były grane ) oraz szydzić z murzynków ( odgłosy dżungli i te sprawy ).

To są debile, którzy przynoszą wstyd Polsce jako organizatorowi. Co innego, jakby się napie**alali z kibicami, ale robić to co napisałem wyżej?

Kundle i tyle. Do odstrzału.

Bycie sk***ysynem to jedno, ale bycie debilowatym sk***ysynem jest nie do przyjęcia.



Tylko zobacz zakompleksiona kurewko jacy kibice i z jakich miast są powodem kar nakładanych na "ich" kluby ;)

W Krakowie kibicowanie od paru lat zeszło na 2 plan i jest tylko przykrywką większości zadym - a skoro tego nie wiesz to po prostu się nie wypowiadaj ćwierćinteligencie.


To, że cie zapina w dupe jakiś czarny holender to nie powód by się wyżywać na wszystkim, no chyba, że sk***iel nie chce się z tobą ożenić a to sorry - faktycznie, nie fajną masz sytuacje :-?

hrust

2012-06-11, 11:49
Byłem na tym treningu i powiem, że spiewali jeszcze "j***ć cracovie", "fuck uefa", "ssij pałe ssij" i inne tego typu syfy. Ja sie pytam:

Po ch*j przychodzić na trening na ktorym jest od pyty rodzin z dziecmi, i drzec ryja jakies pie**oly o cracovii i jakies inne durne przyspiewki, po czym przez tych ch*jkow ktorzy zaczeli udawac malpy zawodnicy holandii przeniesli sie pod druga bramka, byle dalej od nich i ch*ja calego widzieli treningu

po czym jak zrobili wioche i podarli ryja, po 20 min polowa poszla gdzies w p*zdziec i tyle ich widziano, a syf po nich i uczucie obrzydzenia pozostalo no i trening sie jakos tak gorzej ogladalo

EdmundKemper

2012-06-11, 16:54
A po to przychodzić na trening i tam drzeć ryja żeby wyrazić swój sprzeciw. Lepiej tak niż robić demonstracje anty EURO w mieście i przy okazji rozpieprzyć pół miasta. Nosz k***a. Doj***libyście się nawet jakby cichutko siedzieli w klatce i spali. Bo kibole.

Ba...........co

2012-06-12, 01:54
Zgadzam się z przedmówcą. A nikt nie stał w kolejce 5 godzin, bo wejściówki rozeszły się w kilkadziesiąt minut. A te na sektor C już tydzień wcześniej.

duxaj

2012-06-12, 02:13
kamyk69 napisał/a:

Dlatego wam, krakusom, zakaz stadionowy do końca życia. Bo widać, że krakus to nie pochodzenie, a stan umysłu, przy czym tacy debile to w większości w Krakowie. Z tego miejsca pozdrawiam kibiców Kuchenkorza, którzy swoim zachowaniem zakłócali minute ciszy na stadionie :D

Co da obrażanie reprezentacji Holandii poza wstydem na całą Europę wy krakowskie pieski? Ich kibice was źle traktowali? I dobrze! Takich śmieci jak wy to łeb o krawężnik i do piachu.

Przypominam również, że krakusy stały w kolejce po bilety, kilka godzin, zabierając miejscówkę normalnym ludziom, po to, by obrażać innych krakusów ( tak, przyśpiewki na cracovie też były grane ) oraz szydzić z murzynków ( odgłosy dżungli i te sprawy ).

To są debile, którzy przynoszą wstyd Polsce jako organizatorowi. Co innego, jakby się napie**alali z kibicami, ale robić to co napisałem wyżej?

Kundle i tyle. Do odstrzału.

Bycie sk***ysynem to jedno, ale bycie debilowatym sk***ysynem jest nie do przyjęcia.





Zakaż stadionowy to może ci co najwyżej sołtys tej twojej nie zaznaczonej osady "znienacka" dać. A obrażać to sobie możesz ale w rl a nie spinać na sadolu. Jak wyjdziesz z pod krzyża daj znać.