18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening do Red Bull X Fighters

Suspens • 2015-06-28, 17:37
Trening przed zawodami red bulla:


mygyry

2015-06-28, 17:49
Po ch*j nagrywa skoro w najważniejszym momencie odwraca

crankshaft

2015-06-28, 18:06
W w dupie mam RED BULLA. Dziś z nudów polazłem do salonu PLAY. Patrzę, wiszą te startery RedBullMobile co LTE za 50 PLN działają bez limitów kilka miesięcy. No to jak typowa cebula próbuję wyrwać z wieszaka. Nie wolno nam tego sprzedawać odpowiada mi pani sprzedawczyni. Lat 25 góra, tapety naj***ne jak w starym mieszkaniu żeby wyrównać niedoskonałości. Dupa jak po 4 porodach, laczki oczywiście jak baletnicy. To się pytam, dlaczego to wisi razem ze starterami, które można kupować. Odpowiedź: blebleblebleblumgumbla. Kolejny raz doznałem olśnienia, przecież ja żyję w Polsce. :ciasteczkowy:

Suspens

2015-06-28, 18:18
@up

nudne masz to zycie...

crankshaft

2015-06-28, 18:27
Wiem. Ty masz jeszcze gorsze. Ale o tym nie wiesz jeszcze. Mistrzu ciętej riposty i "krulu" wrzucania gówna.

Oczywiście jak zwykle nie kumasz, że to był przytyk. Bo się ktoś na rowerze wyj***ł i już to wrzucasz? Tak kolego, wszyscy tu znają ochevidets.ru. A ty robisz wyścigi, kto pierwszy coś wrzuci. Z nadzieją na wielki hajs z YT. Bo nic innego nie znajduję na wytłumaczenie twojego zachowania.

daviden

2015-06-28, 19:22
Umerto Eco ta gleba przewija się od miesiąca jak nie dwóch we wszystkich kompilacjach faili więc sp***alaj

Moby_Dick

2015-06-28, 22:16
Nie wypiła red bulla, albo nie założyła podpaski.
Tak czy siak zabrakło jej skrzydeł. :szydera:

pa...........uj

2015-06-28, 23:28
spoko, napisz, które miejsce zajęła

Sz...........an

2015-06-28, 23:29
crankshaft napisał/a:

W w dupie mam RED BULLA. Dziś z nudów polazłem do salonu PLAY. Patrzę, wiszą te startery RedBullMobile co LTE za 50 PLN działają bez limitów kilka miesięcy. No to jak typowa cebula próbuję wyrwać z wieszaka. Nie wolno nam tego sprzedawać odpowiada mi pani sprzedawczyni. Lat 25 góra, tapety naj***ne jak w starym mieszkaniu żeby wyrównać niedoskonałości. Dupa jak po 4 porodach, laczki oczywiście jak baletnicy. To się pytam, dlaczego to wisi razem ze starterami, które można kupować. Odpowiedź: blebleblebleblumgumbla. Kolejny raz doznałem olśnienia, przecież ja żyję w Polsce. :ciasteczkowy:



Ale tak jest wszędzie. Sprzedawcy mają klientów albo za idiotów, albo za złodziei. Wejdziesz do sklepu oglądasz coś, dotkniesz towar i zaraz słychać teksty, że nie wolno dotykać, proszę uważać, to nie na sprzedaż itd. albo jeszcze nie zdążymy wejść do sklepu, nawet dobrze nie wiemy co tam jest a już słyszymy "w czym mogę pomóc". Wiadomo, do samej pomocy od sprzedawcy nic nie mam, ale jak mi sprzedawca ma pomóc skoro nawet nie zdążyłem się za czymś rozglądnąć...

crankshaft

2015-06-28, 23:44
k***a, chyba muszę zacząć nagrywać. Nie czujesz klimatu. PLAY i RBM to jedno ścierwo. Na tych starych starterach można było działać za 50 PLN do 150 dni bez limitu żadnego w LTE. Skoro oferta jest niekatulana to na ch*j to wisi obok tych, co są aktualne. Nie gdzieś wysoko (jako reklama) , na tym samym stojaku co możesz brać w obecnej ofercie...Startery wiszą nie do sprzedaży.
Gdzie uzbierać na kamerkę?

adamo408

2015-06-28, 23:44
jakiś idiota budował tą hopke bo wybicie jest pod za małym kątem względem lądowania :lol:

favi_fav

2015-06-29, 00:18
@ Szeryfian, nie chcę zgrywać pana Miodka itp, ale wk***ia mnie jak ktoś wsadza z dupy słowa pokroju rozglądnąć w miejsce normalnego rozejrzeć. Na ch*j to komu? A komu to potrzebne?

pa...........uj

2015-06-29, 00:51
up a na co to komu?

HiSpect

2015-06-29, 01:32
Dodajcie podkład Awolnation - Sail i będzie pięknie :krejzi: