18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening Bramkarski

lukrecjo • 2015-01-19, 07:18
Małpiszon j***ny :-D

Bertckm

2015-01-19, 18:18
zincum napisał/a:

Ale jaki to trening bramkarski? Skoro on dobrze wie, gdzie ta piłka będzie rzucona?


Ten trening ma za zadanie ćwiczyć siłę wybicia i technikę rzutu, nie refleks. Kto pare lat połapał wie o co chodzi, specjalnie trudne to nie jest, ale fajnie wygląda. Piwko leci za pomysł, bez drogiego sprzętu też się da! :D

Zexan

2015-01-19, 22:31
@zincum A jaki sens miałoby rzucanie mu piłki, żeby jej nie złapał i psucie mu treningu dynamiczno-wytrzymałościowego?

KaOeNDeI

2015-01-20, 15:47
Zexan napisał/a:

@zincum A jaki sens miałoby rzucanie mu piłki, żeby jej nie złapał i psucie mu treningu dynamiczno-wytrzymałościowego?



Też chciałem mu odpisać coś podobnego... Ale zapomniałem, że to sadistic... Sami znawcy sprzed komputerów :D

opu

2015-01-20, 15:58
zincum napisał/a:

Ale jaki to trening bramkarski? Skoro on dobrze wie, gdzie ta piłka będzie rzucona?

tu raczej chodzi o kondycje i gibkość, szybki czas reakcji a nie trening na jasnowidza u wróżbity Adama.

siki1254

2015-01-20, 18:23
zincum napisał/a:

Ale jaki to trening bramkarski? Skoro on dobrze wie, gdzie ta piłka będzie rzucona?



to jest właśnie dobry trening :lodowka: uczy się tutaj łamać strach przy rzuceniu się jak "szmata" , i uczy się odruchów które są używane podczas chwytania piłki...
Wiem coś o tym bo sam swojego czasu broniłem :D