18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Treborok i Historia alternatywna

Shaggy93 • 2013-07-20, 23:00
Witam wszystkich.

Na wstępie pisze, że jak chcecie hejtować to nawet nie włączajcie i nie komentujcie. zawsze możecie zescrollować w dół.

chciałbym wam dzisiaj przedstawić kanał pewnego Rosjanina dotyczący (wielu uzna to za teorie spiskowe) Słowian i Aryjczyków jako ras dużo wcześniej rozwiniętych cywilizacyjnie niż dzisiaj się powszechnie uważa.
w materiale Używa się słowa Rus jako określenia Słowian (ze starosłowiańskiego) i nie ma na celu ukazania nas jako gorszych albo głupszych od rosjan ale jako braci krwi którymi wszyscy Słowianie są. Miłego oglądania jeśli was zaciekawi mogę podrzucić wam wiele innych źródeł podobnej wiedzy.


moskalowy

2013-07-20, 23:23
materiał - materiałem, na co tyle pie**olenia nt komentowania, "hejtowania"
to są "internety" człowieku, będzie co ma być.
Jak Ci się nie podoba to co napisałem "zawsze możesz zescrollować w dół."

Shaggy93

2013-07-20, 23:50
moskalowy napisał/a:

materiał - materiałem, na co tyle pie**olenia nt komentowania, "hejtowania"
to są "internety" człowieku, będzie co ma być.
Jak Ci się nie podoba to co napisałem "zawsze możesz zescrollować w dół."


a w jakim celu masz się męczyć z pisaniem i wchodzeniem tutaj skoro itak nikogo kto w to wierzy nie przekonasz do swoich racji ani ja nie przekonam do swoich nikogo przeżartego propagandą ? szkoda czasu.

Nikczemny_Płód

2013-07-21, 10:28
Shaggy93 napisał/a:


weź pod uwage że jak powiesz lemingowi że to nie Tomas Edison wynalazł żarówkę a bracia Wright wcale nie byli pierwszymi lotnikami to cie wyśmieją więc wątpię żeby to uznano oficjalnie za dokument :( może kiedyś. jednakowoż jeśli moderator uzna że powinien być w dokumentach to proszę o przeniesienie :)



Absurd... Pierwszymi lotnikami byli Dedal i Ikar.

:amused:

Arachnidek

2013-07-21, 14:42
Cytat:



Absurd... Pierwszymi lotnikami byli Dedal i Ikar.

:amused:



Bzdura pierwszym pilotem był Adam bo przeleciał Lilith a potem Ewe.

In...........eo

2013-07-21, 18:42
Ta Wielki Ruski Naród, ale dopiero gdy wciągnęli Księstwo Litewskie. Większość filmiku to ruska propaganda. Ani słowa o Polsce czy innych krajach. No i pomijam fakt, że nie ma już dawnych Słowian, jaką masz pewność gdzie urodzili się twoi prapradziadkowie i dalej? Może jesteś Niemcem.

Shaggy93

2013-07-22, 11:18
UltorMatrix napisał/a:

Ta Wielki Ruski Naród, ale dopiero gdy wciągnęli Księstwo Litewskie. Większość filmiku to ruska propaganda. Ani słowa o Polsce czy innych krajach. No i pomijam fakt, że nie ma już dawnych Słowian, jaką masz pewność gdzie urodzili się twoi prapradziadkowie i dalej? Może jesteś Niemcem.


ani słowa o Polakach ?? stary może najpierw obejrzyj a potem komentuj. a tego że nie jestem Niemcem jestem pewien, bo nie wiem jak u ciebie ale moja rodzina sie nie skundliła z żadnymi germańcami .

Crem0wy

2013-07-22, 12:53
Ma ktoś jakieś źródła które potwierdzają te stare wynalazki sprzed wieku XIX...?

In...........eo

2013-07-22, 19:10
Shaggy93 napisał/a:


ani słowa o Polakach ?? stary może najpierw obejrzyj a potem komentuj. a tego że nie jestem Niemcem jestem pewien, bo nie wiem jak u ciebie ale moja rodzina sie nie skundliła z żadnymi germańcami .

A skąd wiesz? Może twoi przodkowie w większości żyli w Niemczech? Nie możesz mieć żadnej pewności chyba, że posiadasz herb, z podpisanym certyfikatem, a najlepiej dwa, od strony matki i od strony ojca, a jeśli twierdzisz inaczej to ch*j się znasz.

Shaggy93

2013-07-23, 04:09
UltorMatrix napisał/a:

A skąd wiesz? Może twoi przodkowie w większości żyli w Niemczech? Nie możesz mieć żadnej pewności chyba, że posiadasz herb, z podpisanym certyfikatem, a najlepiej dwa, od strony matki i od strony ojca, a jeśli twierdzisz inaczej to ch*j się znasz.


no i metrowy h*j ci w zeby bo nie potrzebuje herbu żeby wiedzieć jak wygląda moja rodzina. Herby nadawano szlachcie a nie każdy szlachcicem był
od strony ojca jestem (przynajmniej do 7 pokoleń w tył)100% Polakiem od strony matki mam korzenie węgierskie w czwartym pokoleniu wstecz więc trudno mnie nie nazwać Słowianinem skoro już się tak dopytujesz o szczegóły
wygląd? no psikus . 186 cm wzrostu, szaro zielone oczy widoczne kości policzkowe, wąski nos, bardzo szybko łapie opaleniznę, ciemno brązowe włosy, duże oczy. wyglądam jak Polak, myślę jak Polak i nie wstydzę się tego, ba k***a nawet jestem zajebiście dumny z tego, że jestem Polakiem. a w mojej rodzinie do Niemców jedynie strzelano więc proszę cie przestań pie**olić.

In...........eo

2013-07-23, 17:11
@up Ja też jestem zajebiście dumny z bycia Polakiem, ale ludzie używający dla mnie terminu brać słowiańska to kretyni, bo po pierwsze nie raz już i Rosja, Ukraina, Polska czy Litwa (oraz reszta Słowian której nie będę wymieniał bo jest tego sporo), mordowała się nawzajem bez litości, a po drugie granice się zmieniały, ludzie przesiedlali, więc k***a zrozum, że sztucznie utrzymywanie przyjaznych stosunków lub mowa o jakimś pokrewieństwie to ch*j, i polityczne brednie.

W filmiku jest mowa tylko o ruskich nazwiskach, widziałem cały i jakoś nie wyłapałem polskich. Zresztą to ruski film więc co się dziwić.

Zauważ też, że te twoje 7 pokoleń wstecz to też nie musi być pewnik i raczej nie jest bo zakładając, że brak było kaziroctwa w twojej rodzinie to musiałbyś znać życiorys 74 ludzi! A nawet jeśli co do tego jesteś pewny to jest duże prawdopodobieństwo, że jeśli rodzina żyje gdzieś od pokoleń, była ona sprowadzana jako pomoc czy zarządcy terenu, mogła np. wraz z jakimś księciem lub szlachcicem wyemigrować lub jako szlachta bo do tego też nie masz pewności czy w jakimś stopniu nie jesteś błękitno krwisty. Wystarczy spojrzeć choćby na herb Rola gdzie pod ten herb podpada dobre 372 rody spokrewnione lub wywodzące się oryginalnie z niego, od których to pochodzą współczesne nazwiska. Choć to, że masz takie czy inne nazwisko też nie daje Ci żadnej pewności, bo można je choćby zmienić.

Nie wiesz jak było więc przyjmij do wiadomości fakt, że z pochodzenia w większości możesz być Żydem, Niemcem czy nawet Ruskim, mimo że twoi przodkowie żyją tutaj od 7 pokoleń. :shock:

Ja też nie mam pewności, mimo że znam od strony ojca 4 pokoleń Polaków, a od matki 3.

PS: Zapomniałbym, j***ć germańskie świnie i moskalskie k***y! Nawet jeżeli oznacza to, że wrzucam sam sobie w jakimś stopniu. :szczerbaty: