18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trashmaster

snq321 • 2012-08-20, 13:35
"Trashmaster" to tytuł nowej produkcji Mathieu Weschlera, francuskiego reżysera reklam. Film trwa 88 minut i opowiada o pewnym mężczyźnie, szukającym seryjnego mordercy, zbierającego krwawe żniwo wśród striptizerek. Nie byłoby w tej produkcji nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że w całości wyreżyserowano ją na silniku graficznym hitowej gry autorstwa Rockstar - "GTA IV".

Plakat z filmu:


Tutaj pierwsza część filmu:


A tutaj link do całości z napisami PL:
http://www.youtube.com/ watch?v=V2zty71yM6M

Film chyba głównie dla fanów gry, chociaż i tak bije na głowę większość Polskich produkcji :] :ok:

Herkin13

2012-08-20, 15:00
Trzeba będzie pooglądać. Zimny browar w Twoje łapy =]

wydrunio

2012-08-20, 15:17
W życiu bym nie powiedział, że z gry można zrobić taki zajebisty film. Można to pokazywać polskim "reżyserom" jako instruktaż do nakręcenia czegoś co się da oglądać. Bo przez parę ostatnich lat nic godnego uwagi nie stworzyli nasi rodzimi twórcy.

Jogurcik

2012-08-20, 15:38
Naprawde dobry film.
Koles ktory to robil ma niezly talent.

rockface123

2012-08-20, 17:54
heh czasami się tak bawie tylko tego nie nagrywam :D ogólnie fajna gierka tylko optymalizacja z ch*ja niemytego wzięta gram w just cause 2 na najwyższych detalach a to ch*jstwo się tnie więc nie polecam :)

Djok

2012-08-20, 21:32
Nie wiedziałem ze ta gra ma tak gównianą grafikę. Podczas grania dużo lepiej to wygląda.

Din

2012-08-20, 21:34
Heh. Oczywiście zachrypnięty głos na początku filmu musi być.

Mathek

2012-08-20, 21:36
WY to nazywacie "ZAJEBISTYM FILMEM" ? No przecież większego gówna to ja dawno nie widziałem. Oglądałem to ze swoją dziewczyną i z kumplem który też był z dziewczyną. Po 10 min. już rzygaliśmy ale że to my wybieraliśmy film dzielnie wytrzymaliśmy do końca udając że jest dobry, tylko po to żeby im udowodnić że nasze film są lepsze. Jeżeli to czytasz Kornelia to wiedz że ten film to ch*jNIA !! Widziałem 15 000 lepszych produkcji z gier, po tym miałem sranie na tydzień (tuż po rzyganiu).









sUabe fch*j...

djoshin

2012-08-20, 21:45
wrzucajcie tutaj jeszcze zapowiedzi nowych odcinkow klanu od tego są inne strony a nie ta z tej strony się robi straszny syf nie zaśmiecajcie takim gównem

lie

2012-08-20, 21:51
snq321 napisał/a:

Film chyba głównie dla fanów gry, chociaż i tak bije na głowę większość Polskich produkcji


No faktycznie, bo np. takie kino hamburgerów jest wybitne :idzwch*j:

wydrunio

2012-08-20, 21:56
@Mathek, niestety opinia kolesia który nie dostał żadnego piwa, nie założył żadnego tematu i ma konto na sadisticu od ledwo 2 miesięcy jest bardzo żałosna. Wielki koneser sadistica, koneser kina, krytyk pie**olony.

A film z gry to chyba wiem jaki widziałeś:


Mathek

2012-08-20, 21:57
wydrunio napisał/a:

@Mathek, niestety opinia kolesia który nie dostał żadnego piwa, nie założył żadnego tematu i ma konto na sadisticu od ledwo 2 miesięcy jest bardzo żałosna. Wielki koneser sadistica, koneser kina, krytyk pie**olony.

A film z gry to chyba wiem jaki widziałeś:



No wiem, bo przecież skoro tutaj nie mam tematów to już "pyskować" jak Ci bardziej "dojrzali" i bywalcy na forum nie mogę. Zjebcie mnie jeszcze od Gimbazy i będzie cud, miód, orzeszek jak przy każdych komentarzach tutaj.