18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trasa do driftu

Lam3rZ • 2014-12-06, 17:25
Wiem ze BMW i zacznie sie gownoburza ze to wozy dla wiesniakow itp - dla takich ludzi :idzwch*j:



tymczasem filmik fajnie zmontowany i ciekawie to wyglada.

mp_toujane

2014-12-07, 09:57
Wczoraj jak sobie wracalem do domu w nocy to widzialem jak sie takie stare bmw rozj***lo na rondzie o latarnie, a do okola stalo stado 5 dresiarzy... az sie cieplo na sercu zrobilo ;) drifcik nie wyszedl

assburger

2014-12-07, 10:06
RockyWood - m50 czy m52 spokojnie robią 500k+ przebiegu bez remontu. Mówisz chyba o nowszych konstrukcjach.

A co do tego, kto tym jeździ i "przepłaca za naprawy" - niezależnie od ilości pagonów na spodniach są to ludzie, którzy lubią mieć przyjemność z jazdy. Przejedź się kiedyś sprawnym BMW jako kierowca, to zrozumiesz :)

jessjess

2014-12-07, 10:20
No co wy, burak/wieśniak nie wsiądzie do takiej BMW jak na filmiku. Prawilna bmka musi być pełnoletnia.

kam332

2014-12-07, 10:26
Wieśniaków nie stać na takie BMW. Wieśniaki driftują doj***nymi 18 - letnimi bemkami, oczywiście po śniegu.

eustahy88

2014-12-07, 10:35
ja na chwile obwcna jezdze moim 14stym bmw[20 letnie e34 touring]!!! trafialy sie zajechance wlasnie po burakach ale tez sa nadal takie ktore przescigaja stanem technicznym nie jedno inne auto ,z samochodami jest tak ze tak jak dbasz tak masz!!!

Prawda jest taka ze malo jaka inna marka robi samochody z tak duzym nastawieniem na wrazenia z jazdy!!! tylko barany co nie mialy okazji jezdzic dobrym bmw pie**ola bzdury!!!

ten stereotyp posiadaczy bmw jest do dupy.........

ch*j wam w dupska na swieta!!!!

Nikczemny_Płód

2014-12-07, 10:43
BioreToNaKlate napisał/a:

Większość tych co obraża kierowców BMW to biedaki których nie stać na dobre autko i muszą zapie**alać starym oplem po tacie albo Golfem .



Co ty dziecko pierodlisz? :roll:

Kogo nie stać na BMW? To jedne z tańszych aut na rynku wtórnym bo sa do maxa zajechane przez Niemców, Belgów, Holendrów.

Co 2 łysego stać na stare e34 które przecieka.

Stąd też pociski na kierowców BMW i automatycznie na markę - w polszy kupują tę markę cebulaki, janusze, koxiki92 itp...

Na dobre BMW 85% Polaków nie stać ;)

wwwj

2014-12-07, 11:04
Nazywajcie mnie burakiem, wieśniakiem itp. mam to gdzieś. Jeżdżę e39 530d z 99 roku która wyposażeniem i komfortem jazdy przebija niejeden nowy samochód, a i w trasie jak trzeba wyprzedzić kogoś to nie narzekam na brak mocy. Sam kiedyś myślałem, że BMW to bryka dla debili, chociaż od zawsze o takiej marzyłem, w końcu zarobiłem, kupiłem i nie zmienię na żadne inne auto. Żeby nie było, jeździłem też innymi samochodami, które również sobie chwalę, fiat, rover, Vw, ale żaden nie dawał tyle frajdy i takiego komfortu i jak BMW.

A tutaj jeden z powodów dlaczego biorą się takie opinie o użytkownikach BMW:
https://www.youtube.com/watch?v=DEdhXsh1Auo

diecry

2014-12-07, 11:15
Bajka dla małych dzieci.

wwwj

2014-12-07, 11:29
SatanClaus napisał/a:



Co ty dziecko pierodlisz? :roll:

Kogo nie stać na BMW? To jedne z tańszych aut na rynku wtórnym bo sa do maxa zajechane przez Niemców, Belgów, Holendrów.

Co 2 łysego stać na stare e34 które przecieka.

Stąd też pociski na kierowców BMW i automatycznie na markę - w polszy kupują tę markę cebulaki, janusze, koxiki92 itp...

Na dobre BMW 85% Polaków nie stać ;)



Dobre bmw skończyło się na e46, e39 i e38

ho...........zo

2014-12-07, 11:37
A nie lepiej autobusem sobie jeździć?

nopel

2014-12-07, 11:45
lolz kazdy pie**oli ze bmw wieś itd - ludzie kupuja co chca, boze. ch*j wam do tego. albo na prawde macie gulfy ii, albo jak tata pozyczy to macie cokolwiek.
I tyle.

Btw - nie jestem żadnym fanem bmw.

tranzystor

2014-12-07, 12:02
Lam3rZ napisał/a:

Wiem ze BMW




Szkoda tylko, że producent zaczął tak uturbiać serię M. Jednak wolnossące silniki miały to "coś", między innymi brak typowego dźwięku pracującej turbosprężarki jak w TDI.

~żułw

2014-12-07, 12:08
ja tam bym wolał golfa

Xixero

2014-12-07, 12:25
Wojna internetowa zaczęta, jedni mówią że stara piątka przewyższa komfortem itp nowe auta, tak... Toyote Yaris. Drudzy że każde BMW to ch*jowina, Bolid Młodego Wieśniaka etc.

Jak każde auto BMW jest fajne, no chyba że fiat. Jednak nie ma auta najlepszego, każde jest dobre pod jakimś względem ale nie możemy uznać że jakaś marka jest och i ach we wszystkim. Ze starych piątek czy siódemek w komforcie przebija stara S klasa. W przyspieszeniu byle Volvo 850 w wersji turbo czy Honda w wersji TypeR.

90% napinaczy internetowych mówiących że BMW to gówno jeździ starą ładą lub tatusiowozem którego piłuje bo i tak nie leje ani nie naprawia za swoje. Z kolei 90% osób "fanów marki" posiada e36 compact lub coupe - bo przeciez sportowe z nitro w postaci podtlenku lpg lub e39. Ciekawi mnie dlaczego nie widać starych "rekinów" wśród młodych "fanów marki".


pie**olicie o wszystkim nie mając pojęcia, patałachy.

tranzystor

2014-12-07, 12:27
rat1999 napisał/a:

RockyWood pochwal sie jakim Ty autem jezdzisz?? Jak tatużś nie pożyczy to najprawdopodobniej zadnym :)



O k***a, mistrz ciętej riposty:

rat1999
Wiek: 15
Dołączył: 20 Paź 2014

Nie mam nic do BMW, ale ciebie nawet nie będę pytał czym jeżdzisz, bo przecież dopiero Kartę Rowerową może wyrobić. Czym jeździ twój tata też nie spytam.