18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tranzystor dostał w łeb

GeorgeHarvey1 • 2022-08-10, 10:57

No to co że że Szwecji

panar3

2022-08-10, 15:49
A Korwin ostrzegał że zaczną się pogromy tego kurestwa, czekam ze zniecierpliwieniem na solidną eskalację!

Marian_Koniuszko

2022-08-10, 16:37


Za piętnowanie wynaturzeń zawsze zimny browar :piwo:

zielonydarian

2022-08-10, 18:15
mwaski napisał/a:

Fakt, ja też współczuję policji, która ochrania Kaczyńskiego.



na h*j wpie**alasz tu swoje urojenia? byłbyś blisko kaczora to byś mu pokłony bił a tu hejtera udajesz ,prostak.

Love_is_Love

2022-08-10, 18:16
VeIture napisał/a:

Ty to tak lubisz takie absurdalne podziały. Albo jest się obciągającym księdzu ex-ministrantem albo tolerancyjnym pederastą.
Twój stary opie**alał gałę księdzu czy koledze na paradzie?



Oby Cię stopa zaswędziała i żebyś nie mógł się podrapać :-> ;-)

Alertwawa

2022-08-10, 20:09
Popieram takie coś trzeba tępić

Dzik5150

2022-08-10, 20:27
Policja sama powinna gonić te kurestwo, świat schodzi na psy oni chcą mieć większe prawa niż normalni ludzie!

Karkus

2022-08-10, 20:57
mwaski napisał/a:

Fakt, ja też współczuję policji, która ochrania Kaczyńskiego.



Ich jest 10 x więcej, nie zapominajmy o tym i to z naszych pieniędzy :)

zwierzak30

2022-08-10, 20:58
Love_is_Love napisał/a:

Oby Cię stopa zaswędziała i żebyś nie mógł się podrapać



Wszyscy wiemy,że nie chodzi ci o ból fantomowy.
Wszyscy wiemy,że rajcuje cię wypięta dupa Velturka. :)


ellsworth

2022-08-10, 22:00
~VeIture napisał/a:

Ja to tam współczuję tej biednej policji co marnuje swój czas i nerwy na ochronę takiego jednego pojeba co musi wyjść i wszystkim się pochwalić swoją chorobą psychiczną oczekując oklasków i łez wzruszenia niczym u jurorów mam talent...



A odkąd to chorych ludzi się bije i nimi pogardza?!?

Dzik5150

2022-08-10, 22:06
Love_is_Love napisał/a:

Jak można być tak zacofanym, żeby być typa za to że przebiera się za kobietę? Niech idą konserwatywni rycerze księdzu gałe opie**olić...



Niech się te ścierwo przebiera za co chce, ale na ch*j probuje na siłę zwrócić na siebie uwagę i przekonywać ludzi do ich zboczeń. Wiecznie te ścierwa są pokrzywdzone i żądają większych praw.. Od tej całej pseudo tolerancji wszystkim się w głowach pie**oli, jestem rasistą i homofobem ale żyje w zgodzie ze sobą i ch*j wbijam w poprawność polityczną i dewiantów

Marcin360360

2022-08-10, 22:27
A na niemiecki. Noizz czy jakoś tak pokazują dzisiaj jak to Polskie lesby kochają Szwecję ha ha. Szwedzi to p*zdy i zapłacą za to największa cenę jeśli nie przestaną lewarowane.

Love_is_Love

2022-08-11, 10:53
Dzik5150 napisał/a:

Niech się te ścierwo przebiera za co chce, ale na ch*j probuje na siłę zwrócić na siebie uwagę i przekonywać ludzi do ich zboczeń. Wiecznie te ścierwa są pokrzywdzone i żądają większych praw.. Od tej całej pseudo tolerancji wszystkim się w głowach pie**oli, jestem rasistą i homofobem ale żyje w zgodzie ze sobą i ch*j wbijam w poprawność polityczną i dewiantów



No i bądź sobie jaki jesteś, tylko daj żyć innym. Dla kogoś innego to Twoje podejście do świata jest nienormalne - a takich jak Ty powinno się zutylizować. "Zboczeńcy" - korzystając z Twojego słownika - zwracają na siebie uwagę dlatego, że przez takich jak Ty całe życie musieli się ukrywać z tym kim naprawdę się czują. A kiedy nabiorą już odwagi żeby pokazać się światu to jeden z drugim pojebem sprzedaje im lutę... To tak jak to ktoś pięknie na sadolu opisywał kilka tygodni temu kacapską mentalność w komentarzu - że "w Rosji jeśli komuś przyjdzie na myśl przyozdobienie nieruchomości kwiatkami w donicach, zaraz znajdzie się debil który będzie do tych donic sikał. Żeby nic się nie zmieniało, żeby było jak zawsze. "

Myślę że to kwestia inteligencji - która objawia się w tym czy potrafimy zaakceptować zmiany w otaczającym nas świecie. Więc dlaczego skoro akceptujemy magów odprawiających rytuały w kościele, czy ich codzienne dzwony na pół miasta, tak czemu tak ciężko jest nam zaakceptować homosiów czy transy? Co Cię to boli że ich widzisz? Do dupska Ci się dobierają czy boisz się zarażenia zboczeniem przez naśladownictwo?

Dzik5150

2022-08-11, 23:09
Love_is_Love napisał/a:

No i bądź sobie jaki jesteś, tylko daj żyć innym. Dla kogoś innego to Twoje podejście do świata jest nienormalne - a takich jak Ty powinno się zutylizować. "Zboczeńcy" - korzystając z Twojego słownika - zwracają na siebie uwagę dlatego, że przez takich jak Ty całe życie musieli się ukrywać z tym kim naprawdę się czują. A kiedy nabiorą już odwagi żeby pokazać się światu to jeden z drugim pojebem sprzedaje im lutę... To tak jak to ktoś pięknie na sadolu opisywał kilka tygodni temu kacapską mentalność w komentarzu - że "w Rosji jeśli komuś przyjdzie na myśl przyozdobienie nieruchomości kwiatkami w donicach, zaraz znajdzie się debil który będzie do tych donic sikał. Żeby nic się nie zmieniało, żeby było jak zawsze. "
Myślę że to kwestia inteligencji - która objawia się w tym czy potrafimy zaakceptować zmiany w otaczającym nas świecie. Więc dlaczego skoro akceptujemy magów odprawiających rytuały w kościele, czy ich codzienne dzwony na pół miasta, tak czemu tak ciężko jest nam zaakceptować homosiów czy transy? Co Cię to boli że ich widzisz? Do dupska Ci się dobierają czy boisz się zarażenia zboczeniem przez naśladownictwo?



Przez takie osoby jak ty,pseudo tolerancyjne,tonące w hipokryzji i prawni politycznie to dojdzie do tego że te pedały i zboki będą mieli większe prawa od nas a i do tego będą nietykalni, tacy ludzie są i niech se będą ale nie będą wchodzić nam na głowę. A tobie to zapewne już na dupe weszli i widocznie ci się spodobało że stajesz w obronie dewiantów i wynaturzeńców którzy latają z gołymi jajami po ulicach

to...........10

2022-08-12, 04:31
Dzik5150 napisał/a:

Przez takie osoby jak ty,pseudo tolerancyjne,tonące w hipokryzji i prawni politycznie to dojdzie do tego że te pedały i zboki będą mieli większe prawa od nas a i do tego będą nietykalni, tacy ludzie są i niech se będą ale nie będą wchodzić nam na głowę. A tobie to zapewne już na dupe weszli i widocznie ci się spodobało że stajesz w obronie dewiantów i wynaturzeńców którzy latają z gołymi jajami po ulicach



Ojej, prawaczek już się cały obsrał ze strachu, bo ktoś może mieć nie daj boże jakieś prawa! :amused: