18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tranzystor dostaje bęcki

GeorgeHarvey1 • 2023-08-16, 22:35



Lwów, Ukraina

iggiamakim

2023-08-17, 09:36
j***ć całą tą kolorową szarańczę!!!!!

darek1234

2023-08-17, 11:31
0dbytBiskupa napisał/a:

Sadolscy prawacy skołowani. Hejtować Ukrów, czy chwalić? I to we Lwowie, tym siedlisku banderyzmu, nie może być! Może to jednak nasi bracia?
Obyście wylewu nie dostali od tego myślenia.



Wyprzedziłeś mnie, podobnie chciałem napisać

Bartvons

2023-08-17, 12:57
Ukry leją kacapów i tranzoli. Sława Ukrainie

orello

2023-08-17, 13:25
jazda z tymi k***ami ! takie filmy instruktażowe powinni puszczać w szkołach . hara na ryj i kop na mordę każdego cwe*a w damskich ubraniach i makijażem

turor

2023-08-17, 13:28
0dbytBiskupa napisał/a:

Sadolscy prawacy skołowani. Hejtować Ukrów, czy chwalić? I to we Lwowie, tym siedlisku banderyzmu, nie może być! Może to jednak nasi bracia?
Obyście wylewu nie dostali od tego myślenia.



Jak się udał ostatni zjazd LGBT ?

Por*chałeś ?

0dbytBiskupa

2023-08-17, 14:16
turor napisał/a:

Jak się udał ostatni zjazd LGBT ?
Por*chałeś ?


I to jak! 8-)

czorny711

2023-08-17, 17:14
Bartvons napisał/a:

Ukry leją kacapów i tranzoli. Sława Ukrainie



Sława tfuKrainie?

:roll:

Ty chyba sie z chvjem rozumem zamieniłeś

Brocha

2023-08-17, 19:48
masternik napisał/a:

Miód na me oczy. Za panoszenie się i mówienie ze to właśnie oni są normalni.



A potem do kościółka słuchać księdza pedofila i "jego racji" no bo przecież konserwatyzm jest dziś ajka

micemincer

2023-08-17, 20:02
ten co go napie**ala to jest wiekszy śmiec od tego transa

Bul_od_bytu

2023-08-17, 22:50
Brocha napisał/a:

A potem do kościółka słuchać księdza pedofila i "jego racji" no bo przecież konserwatyzm jest dziś ajka



Operując takimi skrajnościami to można pomyśleć, że ty poleciałeś opie**olić pęto jakiemuś tranzystorowi w lokalnym parku :D

jajo245

2023-08-17, 23:36
ja rozumiem dla ramy udawac zeby wysmiac czy cos ale to i rak granica w h*j. jebac cioty itp wtwory chorych głów. bo to choroba byc pedalem czy tansem czy juz h*j wie kim bo odmian to jest w h*j. to trzeba leczyc pradem albo olowiem

pisze po raz ktorys komentarz.... nie wiem jak to ujac by nie urazic innej rasy...brak slow te odpaly to sa choroby psychiczne ktore mialy problemy w domu i szukaja poklasku nie wiedzac swoja tepota ze h*ja tym zrobia a wrecz odwrotnie. osobiscie bym pobawil sie w carmagedon jak ktos wie co to bo za jakis czas juz tak tylko bedzie....badzmy tym co jestesmy nie wymyslajmy sobie turbodinozaurow z mega motofaja z dupy...

Wiewór

2023-08-18, 10:04
Bul_od_bytu napisał/a:

Do wyborów będziecie tak nadawać czy tylko do początku roku szkolnego?



Po wyborach bedziecie wyc

Krak

2023-08-18, 17:09
kris1978 napisał/a:

Czyżby ukrywał się przed frontem w przebraniu baby?



Siniaki na twarzy i zakrwawiony nos Helen pokazała na nagraniu, który umieściła na swoich mediach społecznościowych. Sytuacja jest tym bardziej bulwersująca, że Helen Mark należała do ukraińskich sił zbrojnych na długo przed zeszłoroczną rosyjską inwazją. Jako transpłciowa kobieta walczy z wrogiem, stając w jednym szeregu z cis kolegami i koleżankami z oddziałów.

Transpłciowych żołnierek czy żołnierzy nie ma wielu, ale są obecni w siłach zbrojnych. Euronews podaje, że niektórzy z nich noszą naszywkę z jednorożcem, aby podkreślić swoją tożsamość LGBT.

mrcalson1

2023-08-18, 20:58
To ten Labryga? 8-)

wciazszukam

2023-08-18, 22:35
Ukraina chciała na zachód, to dostała wpie**ol od ruskich. Jak zachód przyszedł do Ukrainy to dostał wpie**ol od Ukraińców. Jedni drugich warci.