18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tranzystor dostaje bęcki

GeorgeHarvey1 • 2022-10-14, 20:18

Od młodych sadolków

damian15snk

2022-10-14, 23:12
Ja bym tego patykiem nie dotknął

dżonyłojlker

2022-10-14, 23:32
JednorękiBandyta napisał/a:

...jeździć na rowerze/motorze, jarać się piłką i ogólnie to najlepiej siedzieć w piwnicy i dodawać posty na sadolu i jarać się wirtualnymi piwkami



Dajże człowiekowi spokój, wrzuca tematy i jest co oglądać ;-)

Sandvinik napisał/a:

to nie odnosi się też do picia alkoholu?
ty abdullahu jeden,
niszczysz naszą kulturę !



Wiem, że to może się przeciętnemu obywatelowi wydać kontrowersyjne, ale sam byłem kiedyś alkoholikiem i narkołykiem, dlatego mogę sobie pozwolić na taką opinię, dlatego:




marcino_zly napisał/a:

Albo wyjdź na ulicę i napie**alaj ludzi. Na pewno znajdziesz odpowiednią osobę.



Przy której ulicy stoisz? :szydera:

0rion

2022-10-14, 23:54
Love_is_Love napisał/a:

Poj***ni k***a jesteście. Popierać napie**alnie kogoś bo się wyróżnia... Wszyscy mają być jak od linijki co?
Jakie to polskie i prostackie...



ty i ta twoja ideologja sp***olona same przeczycie sobie. widac ze to czarne dzieci robia porzadek bo bialasy maja juz tak mozgi sprane ze nie ma odrwrotu. wiec jakie to jest polskie skoro to nawet nie polacy? zamknij ten glupi lewacki ryj i badz tolerancyjna.

:->

konrad_w

2022-10-15, 01:29
Idealne warunki by wjebac bandzie małolatów ahhh

szejset66

2022-10-15, 05:02
Love_is_Love napisał/a:

Poj***ni k***a jesteście. Popierać napie**alnie kogoś bo się wyróżnia... Wszyscy mają być jak od linijki co?
Jakie to polskie i prostackie...



Morda pedale

SpeedyG

2022-10-15, 06:29
Tutaj jest zagwozdka moralna- Z jednej strony czarne czy tam ciapate dzieci pobiły białego.
Z drugiej strony to jednak tranzystor- nie wiadomo czego on szukał na placu zabaw- może był pedobearem czy coś.

nowycrteam

2022-10-15, 07:42
Czekam na filmik z rafalalą :)

S.Cat

2022-10-15, 07:44
Love_is_Love napisał/a:

Poj***ni k***a jesteście. Popierać napie**alnie kogoś bo się wyróżnia... Wszyscy mają być jak od linijki co?
Jakie to polskie i prostackie...



Zgadzam się, ale ten wpie**ol to rzekomo za kręcenie się w okolicy placu zabaw.Jak tak to słusznie.Jak za sam wygląd to do pieca te robale.

Exclip

2022-10-15, 09:56
Love_is_Love napisał/a:

Poj***ni k***a jesteście. Popierać napie**alnie kogoś bo się wyróżnia... Wszyscy mają być jak od linijki co?
Jakie to polskie i prostackie...



Dostal za podgladanie dzieci na placu zabaw a nie za to ze jest zjebem zjebie, wiem angielska trudny jezyk

Hubisa

2022-10-15, 10:47
Jaka nazwa nuty ?

Kriski

2022-10-15, 15:55
HenrykS. napisał/a:

Dajże człowiekowi spokój, wrzuca tematy i jest co oglądać
Wiem, że to może się przeciętnemu obywatelowi wydać kontrowersyjne, ale sam byłem kiedyś alkoholikiem i narkołykiem,



Wrócisz do obiegu, wrócisz, to tylko kwestia czasu.

Anonimowy12663

2022-10-15, 16:40
I to się szanuje, ten pedofil 2 razy pomyśli zanim będzie chciał skrzywdzić dziecko. :mrgreen:

Gruchenfuhrer

2022-10-15, 22:40
Love_is_Love napisał/a:

Poj***ni k***a jesteście. Popierać napie**alnie kogoś bo się wyróżnia... Wszyscy mają być jak od linijki co?
Jakie to polskie i prostackie...



Nie, że "się wyróżnia", ale bo jest zjebem.

z3r0c00l1337

2022-10-16, 00:01
Dzieciaki przynajmniej rozrywkę mają. Żwawy powiew starych dobrych lat kiedy takie coś było na porządku dziennym. No i przed komputerem dzieciaki nie siedzą,aktywnie w ruchu czas spędzają :P . Siedzę co się dzieję z tym w U S A, teatrzyki w szkołach są organizowane dla dzieci 5-8 lat, wychodzi draggg QUEEN i wywija jajami dzieciną prze oczami. Chore czasy panowie., że już nie wspomnę o książkach do nauczania, chociaż w Polsce podobno też niezłe mamy :D