18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transy, transy wszędzie...

~Velture • 2017-08-29, 08:21
Film dla entuzjastów chorób psychicznych :amused:

Najpierw byli transpłciowcy, potem przyszła era transrasowców (osób które urodziły się w ciele białego i czują się czarni) następnie transsprawni (osoby którym nic nie dolegało ale czuli się, że są niepełnosprawni i odcinali sobie np. rękę albo się oślepiali) a teraz przychodzi czas na transwiekowców (dorosłych którzy identyfikują się jako dzieci)...

Czas z tym skończyć i wypuścić z psychiatryków napoleonów i powsadzać tych czubów.



W Polsce mamy mnóstwo transfinansistów - ludzi bogatych urodzonych w ciałach biednych :amused:

Pa...........or

2017-08-29, 09:05
Przestraszam, ale transrasowcy byli pierwsi - np. Michalej J. (taki pedofil co tańczył i śpiewał)

~Velture

2017-08-29, 09:23
@up
Nie do końca. On nie uważał, że jest białym który urodził się w ciele czarnego tylko po prostu chciał być biały. Nazwałbym to zdrowym rozsądkiem :amused:

szpajder

2017-08-29, 09:35
Lewackie pomioty jeszcze nie takie "cuda" wymyślą.

pi...........ja

2017-08-29, 10:14
Może nastąpi fala trans-historyków, identyfikujących się jako funkcjonariusze Świętego Oficjum i wśród oklasków Brukseli będą trans-resztę palić.

voidinfinity

2017-08-29, 10:43
MajkelSrajkel napisał/a:

Michalej J. (taki pedofil co tańczył i śpiewał)



Czyżby transksiądz? :krejzi:

A tak na marginesie, to nie daje głowy - ale takie pierdy zaczęły się pojawiać dla beki - kobieta oślepiła się bo urodzenia czuła się nie widoma itp.

Ale rozumiem - idzie się pogubić :krejzi:

flaszka

2017-08-29, 10:43
całkiem sympatyczna

Xian5

2017-08-29, 15:06
Wsadziłbym jej w morde mojego monstera

bimaczow

2017-08-29, 21:55
Miałem coś podobnego w wieku 20 lat ... Myślałem że jestem dorosły :-D teraz widzę jakimi idiotami są 20 latkowie i jak pomyślę że ja wtedy też byłem taki dorosły to.... :roll:

du...........ck

2017-08-29, 21:55
lewicowe pok***ie do pieca, wszyscy jak jeden mąż.... zaraz... jak jedna żona? jedno coś? aaaa.. jeden ch*j

ho...........zo

2017-08-29, 22:29
Ja identyfikuję się jako kobieta, która identyfikuje się jako mężczyzna.

Don_Luca

2017-08-29, 22:34
Dobre! pie**olić, że jest się czarną kobietą bez nogi uwięzioną w ciele zdrowego białego mężczyzny, żeby skorzystać z parytetów i wbić się na jeakie dobrze płatne stanowisko, lub na dobrą uczelnie. Skoro są tam miejsca rezerwowane dla kobiet i kolorowych, a ja się czuje jako taki właśnie, to macie mnie przyjąć. Jak nie to rasizm-seksizm-gwałt!
:idzwch*j: z takim światem

_proteryan

2017-08-29, 22:39
a wszystko zaczęło się od wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób psychicznych.
Patologia oswojona...

Wykorzystują tych biednych idiotów, żeby do końca rozbić tożsamość ludzi nawet na najniższym poziomie. Zaczęli od tożsamości narodowej poprzez religijną a teraz zniszczą tożsamość płciową, bo motłochowi bez tożsamości wciśniesz wszystko.

Gorąco polecam Program Wiedzy Społecznej Krzysztofa Karonia. Tam ładnie wyjaśnione jest skąd cały ten burdel się wziął i dlaczego mniejszości seksualne są wykorzystywane jako awangarda obecnych postępowców wraz z ich tolerancją represywną.

czarny83

2017-08-29, 22:52
ja to chyba jestem lesbijką uwiezioną w ciele mężczyzny.....