18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Transseksualista który czuje się kobietą idzie do pierdla

leleszek • 2015-10-28, 10:57
26-letnia Tara Hudson przez całe życie czuła się kobietą. Urodziła się jednak jako mężczyzna imieniem Aaron, dlatego przez sześć lat przeszła wiele zabiegów, które pozwoliły jej na zmianę płci. 26-latka zostałą skazana na 12 tygodni więzienia za atak, do którego doszło w barze podczas zeszłorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Sędziowie orzekli, że Tara odbędzie swój wyrok w więzieniu dla mężczyzn, ponieważ według dokumentów wciąż jest mężczyzną. Matka 26-latki potępiła taki wyrok sądu, dodając, że nawet lekarze potwierdzili, iż Tara jest teraz kobietą.

"Nie ma w niej nic męskiego, ona wygląda jak kobieta i tak się zachowuje. Uważam, że ta decyzja jest skandaliczna, nie sądzę, że ona poradzi sobie w więzieniu dla mężczyzn. Chcę, żeby moja córka była bezpieczna, dlatego uważam, że powinna trafić do więzienia dla kobiet i będę o to walczyć - mówi matka 26-latki.

źródło
II źródło

IOI

2015-10-28, 11:00
urzekla mnie twoja historia...

Mr.Drwalu

2015-10-28, 11:07
Aa, jak będę udawać psa/kota przez "x" lat, to za przestępstwo wpie**olą mnie do schroniska? :wtf:

spoiler

KolekcjonerDobrego

2015-10-28, 11:10
dobrze ją tam wypie**olą! - czy nie o to jemu/jej chodziło w "zostaniu kobietą"?

golip

2015-10-28, 11:20
Mr.Drwalu napisał/a:

Aa, jak będę udawać psa/kota przez "x" lat, to za przestępstwo wpie**olą mnie do schroniska?


Mogą cię uśpić :krejzi:

[ Komentarz dodany przez: Mr.Drwalu: 2015-10-28, 11:36 ]
Za przestępstwo? Od razu pod strzykawę...Ee, przesadzasz. :P

!Timon

2015-10-28, 11:52
W sumie to wcale nie jest takie głupie z tą zmianą płci na żądanie. Jesteś przestępcą i prowadzisz ostrą grę więc zapobiegawczo dogadujesz się z psychiatrą który przez lata prowadzi ci lewą kartotekę, że niby czujesz się kobietą. Noga ci się podwija, dostajesz wyrok i CYK! W papierach masz wpisane, że jesteś kobietą i musisz iść "męczyć się " na żeński oddział.



~Velture

2015-10-28, 12:02
To ja od dzisiaj zostaję kamieniem. Kto jest bez winy niech pierwszy mną rzuci!

Murgen

2015-10-28, 12:06
No to się chłopaki w anclu ucieszą. Znając życie dla kilku z nich będzie to "close enough" :D

C.Z.E.S.I.E.K

2015-10-28, 12:51
Czegoś tu nie pojmuje........
Czemu feministki nie walczą o równouprawnienie w tej kwestii. Powinni zrobić wspólne więzienia, tylko w celach nie mieszać.
Równie dobrze pedofile i inne elementy mogliby domagać się, by mieć osobne więzienia, coby chronić własne dupska.