18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transplantacja włosów

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-09, 07:36
Zastanawialiście się kiedyś jak to wygląda z bliska...?



mygyry

2018-05-09, 07:42
Szukasz rozwiązania problemu łysinki? :amused:

~Velture

2018-05-09, 07:56
Cytat:

Zastanawialiście się kiedyś jak to wygląda z bliska...?


Od kiedy sięgam pamięcią jest to pierwsza rzecz o której myślałem rano i ostatnia przed snem :wyj***ne:

Wiewór

2018-05-09, 08:00
Nic bardziej nie potrafi mnie zażenować niż facet, który nie potrafi się pogodzić z łysiną.
Czesanie się na pożyczkę, tupeciki, przeszczepy włosów. No k***a. Jak się ma łysinę to się goli baniak na zero i tyle.

~Velture

2018-05-09, 08:07
@up
Nom. Najgorsze jednak to zaczesywanie łysiny. Tupecik to tam ch*j bo w miarę wygląda ale taki zaczesany to przecież każdy widzi i wygląda to absurdalnie.

Pac

2018-05-09, 08:49
Abraxus napisał/a:

Nic bardziej nie potrafi mnie zażenować niż facet, który nie potrafi się pogodzić z łysiną.
Czesanie się na pożyczkę, tupeciki, przeszczepy włosów. No k***a. Jak się ma łysinę to się goli baniak na zero i tyle.



PRAWDZIWY FACET POWINIEN NOSIĆ DRES PRACOWAĆ NA BUDOWIE I GOLIĆ ŁEB NA ŁYSO

Wyobraź sobie że są ludzie którzy
1. Zarabiają dobrze
2. Chcą dłużej wyglądac dobrze
3. Nie chca kojarzyc sie ze skinheadami lub kolanem
4. Wyłysieli w młodym wieku długo wczesniej przed rowiesnikami

I tacy ludzie korzystają z przeszczepów, m.in Elon Musk, Rooney, Beckham pewnie rowniez wielu innych ale tych kojarzę

Rzumiem ze w w krajach mniej rozwiniętych ludzie sie opie**alają maszynką w domu by nie płacic 20 zl za fryzjera, dbanie o siebie przychodzi z poprawą sytuacji materialnej, i pewnie jeszcze długo się nie upowszechni

Poza polską (i krajami wschodniej europy) łysa głowa nie jest żadnym wyznacznikiem męskosci, prędzej pogardy

Wiewór

2018-05-09, 10:21
@up lepiej mieć łysy łeb niż łysinę.
I gdzie ja napisałem, że facet ma o siebie nie dbać?
I co jeszcze robi zadbany mężczyzną wg. ciebie? Może taki typ jak brodaty hipster, który chodzi w przykrótkich rurkach do salonu piękności, żeby mu przypiłowali pazurki jak j***ny miś padinggton?
Czy może dla ciebie zadbany mężczyzna to typ jak Berlusconi? Wygląda jak mumia, która się zatrzasnęła w solarium.

Pac

2018-05-09, 11:15
Abraxus napisał/a:

@up lepiej mieć łysy łeb niż łysinę.
I gdzie ja napisałem, że facet ma o siebie nie dbać?
I co jeszcze robi zadbany mężczyzną wg. ciebie? Może taki typ jak brodaty hipster, który chodzi w przykrótkich rurkach do salonu piękności, żeby mu przypiłowali pazurki jak j***ny miś padinggton?
Czy może dla ciebie zadbany mężczyzna to typ jak Berlusconi? Wygląda jak mumia, która się zatrzasnęła w solarium.



A co jest złego w chodzeniu do salonu pięknosci na przypiłowanie paznokci? Nie wyglądają dobrze? To je ogarnij. Masz trądzik? Zajmij się nim. Pryszcze? Idź do dermatologa. Jestes nieatrakcyjny? Popracuj nad sobą. Problemy z zębami? Dentysta i ortodonta. Wada wymowy? Do logopedy. Ubranie lezy jak plandeka na zuku? Kup nowe, lub oddaj do krawca.

Tak robi zadbany facet. Dba o siebie i swoj wizerunek. Ja nikomu nie zaglądam, czy robisz to w domu czy na salonach, ważne bys na spotkanie biznesowe nie przychodzil z gownem pod paznokciami, liczy sie efekt koncowy. :roll:

~Velture

2018-05-09, 11:45
Pac napisał/a:


ważne bys na spotkanie biznesowe nie przychodzil z gownem pod paznokciami, liczy sie efekt koncowy. :roll:



:trollencjusz:

luki211

2018-05-09, 14:07
Prawda jest taka, że te przeszczepione włosy też wypadają, a na ich miejsce już nic nie odrasta.

jbone

2018-05-09, 19:00
jak mnie laski pytają o zakola to odpowiadam-leżałem głową w kierunku zrzutu napalmu w wietnamie.twarz wbiłem w błoto ale czoło mi spaliło.kupa śmiechu i laski lądują w moim łóżku.

Recydywista

2018-05-09, 19:59
Pac napisał/a:



A co jest złego w chodzeniu do salonu pięknosci na przypiłowanie paznokci?

Typie gadamy o facetach... Facet + salon pieknosci sie k***a ni ch*ja nie laczy...

pscoa

2018-05-09, 21:33
Ludzie również mogą być po różnych zabiegaj tj trepanacja czaszki po których zostaje blizna, bądź też doznają innych urazów gdzie można coś takiego zastosować, nie zawsze chodzi o łysinę.

Jorgen88

2018-05-09, 21:48
Pac napisał/a:



A co jest złego w chodzeniu do salonu pięknosci na przypiłowanie paznokci? Nie wyglądają dobrze?


:tecza: :tecza: :tecza: :tecza: :tecza: :tecza:

spoons

2018-05-09, 22:15
Abraxus napisał/a:

Nic bardziej nie potrafi mnie zażenować niż facet, który nie potrafi się pogodzić z łysiną.
Czesanie się na pożyczkę, tupeciki, przeszczepy włosów. No k***a. Jak się ma łysinę to się goli baniak na zero i tyle.




O łysy łeb walczyłem z matką już w liceum, tylko w końcu z tego wyrosłem ale włosy już nie odrosły. I to nie jest kwestia pogodzenia się z łysiną, tylko k***a nie chce wyglądać jak pie**olony kibol :P
Biegam na siłkę i im większy jestem, tym gorzej wygląda ta łysa bania.

poza tym, jak masz chajs i możliwości, to czemu z nich nie korzystać? ;)

a co do salonu piękności?
tak pojawiam się, odebrać swoją dupę :)