18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transmultigender...

Halman • 2020-07-27, 12:55

szacunek do dewiacji ma być bo jak nie to cię dojedzie LGBT...

Essent

2020-07-27, 18:14
Spłoniesz w piekle wybryku smoka i behemota :homer:

dugi

2020-07-27, 18:48
... ogniem to ?... rundapem? czy tylko atomem się to wypleni...

The_Generat

2020-07-27, 18:51
po wiedźmina słać nam trzeba...

Eknen

2020-07-27, 19:15
freaky napisał/a:

I weźcie brońcie tezy, że te rozmaite indoktrynacje lgbt/gender nie mają wpływy na epidemiologię zwyrodnień psychicznych i przypadków klinicznych jak to coś na filmie. 50 lat temu nie spotkalibyście tego w najciemniejszych zakątkach najbardziej popie**olonych ulic, a co dopiero w biały dzień.



Ponieważ w XXI wieku ludzi nie obchodzi czy masz wytatuowanego ryja czy ch*ja więc nikt nie kryje się ze swoimi potrzebami . Ponadto dewiacje, fetysze, homoseksualizm , modyfikacje ciała istniały od zawsze i to co tylko się zmieniło to tolerancja społeczeństwa. Problem pojawia się tylko wtedy kiedy takie purytańskie zjeby jak ty zaczynają się przypie**alać .

borut

2020-07-27, 19:15
Mnie zastanawia jedno. Z czego to k.. a żyje? Bo przecież do normalnej pracy się nie nadaje.

alucard321

2020-07-27, 19:24
Brak wideł i pochodni. Oto bolączka naszego świata.

Wzmachol

2020-07-27, 19:25
freaky napisał/a:

I weźcie brońcie tezy, że te rozmaite indoktrynacje lgbt/gender nie mają wpływy na epidemiologię zwyrodnień psychicznych i przypadków klinicznych jak to coś na filmie. 50 lat temu nie spotkalibyście tego w najciemniejszych zakątkach najbardziej popie**olonych ulic, a co dopiero w biały dzień.



Wiesz... Raz, że wtedy nie było takich technik czy technologii jak dzisiaj. A dwa... Wtedy nie było aż takiego parcia na bycie odmieńcem, żeby zwrócić na siebie uwagę całego świata. Ale patrząc na poziom sp***olenia umysłowego niektórych ludzi, bo niestety inaczej tego nazwać nie można, mam całkiem słuszne obawy, że koniec świata zbliża się wielkimi krokami.

hfbnmiuytp

2020-07-27, 19:29
Eknen napisał/a:

Ponieważ w XXI wieku ludzi nie obchodzi czy masz wytatuowanego ryja czy ch*ja więc nikt nie kryje się ze swoimi potrzebami . Ponadto dewiacje, fetysze, homoseksualizm , modyfikacje ciała istniały od zawsze i to co tylko się zmieniło to tolerancja społeczeństwa. Problem pojawia się tylko wtedy kiedy takie purytańskie zjeby jak ty zaczynają się przypie**alać .



Problem pojawia się kiedy coś budzącego odruch wymiotny, zaczyna wychodzić poza margines cyrku objazdowego.

KANIBAL22

2020-07-27, 19:47
Eknen napisał/a:

Ponieważ w XXI wieku ludzi nie obchodzi czy masz wytatuowanego ryja czy ch*ja więc nikt nie kryje się ze swoimi potrzebami . Ponadto dewiacje, fetysze, homoseksualizm , modyfikacje ciała istniały od zawsze i to co tylko się zmieniło to tolerancja społeczeństwa. Problem pojawia się tylko wtedy kiedy takie purytańskie zjeby jak ty zaczynają się przypie**alać .



Pani mondralinska :D coś wyczuwam ze asymilujesz sie z tym czyms możesz podobnie wyglądać :D


Silverface

2020-07-27, 19:50
Hmm bejsbolem chyba nie poradzi, trzeba czegoś cięższego. O_O

bloodwar

2020-07-27, 20:09
Jeżeli facet kogoś zgwałci "bo tak każe mu instynkt" to jest to chore i nieakceptowalne przez społeczeństwo więc idzie do pierdla na 10 lat, jeżeli facet chce walić w dupkę innego faceta "bo tak każe mu instynkt" - to jest to normalne i każą to tolerować, czemu?
Jeżeli facet mówi, że jest Napoleonem "bo tak mówi mu wewnętrzny głos" to jest to chore -i nieakceptowalne przez społeczeństwo więć wysyłają go do psychiatryka i faszerują lekami tak długo, aż przestanie mówić, że jest Napoleonem, jeżeli ten sam facet powie, że jest kobietą "bo tak mówi mu wewnętrzny głos" to jest to normalne każą to tolerować, czemu?

Sevisule

2020-07-27, 20:21
ciekawe co spowodowało mu takie skrzywienie w psychice

Seavitia

2020-07-27, 20:24
DarioLee napisał/a:

to wszystko co się dzieje ostatnimi latami to nic innego jak zbliżanie się do końca świata takiego jaki znamy . polecam zainteresować się tematem RESET moi drodzy sadole .



Nawet sobie nie wyobrażasz z jakim utęsknieniem czekam na reset aktualnej "cywilizacji." Ciekawe, czy się doczekam