18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transmitował gwałt na facebooku - sąd go wypuścił

madufo • 2017-06-22, 17:32
Szwedzi przebijają inne liberalne kraje o głowe.
24-letni Irańczyk znowu trafił do aresztu po tym, jak szwedzki sąd uznał, że nie będzie go więził za transmitowanie gwałtu na Facebooku.
Zaledwie kilka dni po wyjściu na wolność mężczyzna groził nożem swojej rodzinie i chciał dźgnąć policjanta. Według sąsiadów Hugo Alfvens miał wszcząć awanturę, która omal nie skończyła się tragicznie. Mieszkańcy zza ściany zadzwonili więc na policję, ale napastnik ani myślał dać się aresztować Odpowie za próbę napaści z nożem i atak na funkcjonariusza - donosi friatider.se.
Mężczyzna jest dobrze znany szwedzkim mediom i tamtejszym służbom. W zeszłym tygodniu było o nim niezwykle głośno po kontrowersyjnej decyzji sędziego z Uppsali, który uznał, że Hugo Alfvens może bez przeszkód opuścić areszt. Mężczyzna trafił tam za transmisję gwałtu na bezbronnej Szwedce, którego dokonali jego koledzy.
Podczas przeszukania mieszkania Irańczyka znaleziono szokujące materiały. Oprócz narkotyków, śledczy natknęli się także na nagranie, na którym imigrant opowiada o tym, jak powinno się traktować wszystkie białe kobiety. Film nagrano w noc gwałtu, który później trafił na Facebooka.
Czyli śmieć nagrywa jak inne ciapaki gwałcą szwedkę, cieszy przy tym swój tępy ryj, a sąd wypuszcza to gówno na wolność.
Tutaj zdjęcie tego pajca z momentu gwałtu,

Źródło:
https://www.o2.pl/hot/imigrant-pokazal-gwalt-na-facebooku-sad-go-wypuscil-i-iranczyk-zaatakowal-6136335686731393a

flejtuch

2017-06-22, 17:36
szkoda, że jeszcze medalu mu nie dali... a ten kolczyk w języku... co on k***a ku*asy ssie ?

krecikprecik

2017-06-22, 18:19
A mi tam nie szkoda Szwedów już w ogóle, właśnie przez takie ślepe wspieranie multi-kulti.

RedIsGood

2017-06-22, 18:35
Ta bezbronna Szwedka miała ponoć 19 lat i zgwałcili ją na facebooku. Z czasem okazało się, że Szwedka miała ponad 30 lat a to byli jej koledzy, z którymi chlała. Zwykła patologia. Znam dziewczynę, której pijaną koleżankę zerżnęło sześciu kolegów. Wszyscy z jednej miejscowości. Takich gwałtów w Polsce jest tysiące rocznie. Może dlatego, że są zbyt częste to się o nich nawet nie mówi. Jedyna różnica to transmisja na żywo - no i, że ciapaki.

kevlarx

2017-06-22, 18:56
niektore jednostki nie nadaja sie do resocjalizacji i dlatego kiedys bylem za karą śmierci. dzis mysle ze to za mala kara.
rzucic swiniom na zr*chanie, a nagranie wyslac ISIS :ok:

KlinikaAborcyjna

2017-06-22, 19:16
madufo napisał/a:


Czyli śmieć nagrywa jak inne ciapaki gwałcą szwedkę, cieszy przy tym swój tępy ryj, a sąd wypuszcza to gówno na wolność.


Za słowa prawdy browar + zakąska








ciepson

2017-06-22, 19:23
pie**olę, dajcie link do całości.

WeedLover

2017-06-22, 19:26
Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę całości!

ciepson

2017-06-22, 19:29
WeedLover, błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli. :lol:

xawery666

2017-06-22, 21:45
Zainteresowal mnie komentarz, 1 od gory(szwedka, mniemam), nie znam szwedzkiego ale z pomoca translatora googla udalo mi sie to przetlumaczyc jako "Zwyczajnie chce dupy" co prowadzi mnie do konkluzji, ze u nich to chyba normalne....

Tassadar

2017-06-22, 21:52

k***a, jakie zderzenie kultur. Tutaj filmik o j***nym gwalcicielu ktoremu ch*ja za to robia a on sie tym napawa jeszcze, a ponizej film o karaniu goscia strzalem w noge za jego zlodziejska przeszlosc. Wniosek jest taki, ze trzeba zaprosic do nas brazylijczykow.

gomez1308

2017-06-23, 00:02
ciepson napisał/a:

WeedLover, błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli. :lol:



W takim razie jestem ateistą i poproszę o film.

TheColt

2017-06-23, 00:30
Tutaj kawalek z jakiejs akcji juz niby po gwalcie ale ona dalej tam z nimi siedzi...

Dakanred

2017-06-23, 08:26
Kara śmierci to dla nich zbawienie.
-Odebrać wszelkie prawa
-Codzienne r*chanie w żope
-Codzienne zapie**alanie w ramach działań społecznych np. budowa dróg po 20 h. przy okazji katowanie
-2 kromki chleba na dzień (żeby mógł jakoś zapie**alać)
-Godzina spania przy zajebiście głośnym basenie
I od nowa, to ja nazywam resocjalizacją!
Najwyżej się sami pozabijają, ale wtedy już allach im nie pomoże.

up." basenie" miało być basie.