18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transmisja z Rio de Janeiro

phrontch • 2019-04-20, 09:07
Ta pani chyba trafiła do Brazylii przez pomyłkę




kezor

2019-04-21, 10:04
Według mnie to miała włączoną funkcję autozapisu w chmurze, stąd to nagranie. Jakiś czas temu w Zabrzu koleś stracił telefon i udostępnił twarz złodzieja, bo ten robił sobie nim selfie :)

kolosasz

2019-04-21, 13:03
alexandrus napisał/a:

Hahaha gówno prawda, każdy android ma skrót klawiszy fizycznych do wymuszenia restartu w trybie hard reset.
W 2:13 masz na liście : wipe data/factory reset - po czym wypie**ala wszystko z fona i wraca do ustawień fabrycznych (jak nowy tel).



Trochę się znam więc trochę mogę się mylić
ale numeru imei nie zresetujesz a wiec
będzie można zablokot telefon zdalnie.

Szach mat

Poszukajcie w internecie

Rafao

2019-04-21, 20:13
alexandrus dla Twojej wiadomości jesteś noob

kabaszma

2019-04-21, 22:11
W gównianym androidzie możesz dograć nowe imei i taki telefon jest potem nie do namierzenia. Sam reset usunie najwyżej kod blokady na ekranie i będziesz go mógł używać, ale psy chodzą po mieście i mogą kazać ci wpisać *#06# żeby wyświetlić imei i porównać z bazą kradzionych telefonów.
W iphonie po zgłoszeniu kradzieży telefon jest praktycznie cegłą, ale wciąż jest dużo wart ze względu na części które są ogólnie niedostępne a na takich wyp*zdowiach nikogo nie stać na autoryzowany serwis.

St...........on

2019-04-23, 21:38
Rafao napisał/a:

alexandrus dla Twojej wiadomości jesteś noob



Twoja stara twierdzi inaczej :amused:

kolosasz napisał/a:

Trochę się znam więc trochę mogę się mylić
ale numeru imei nie zresetujesz a wiec
będzie można zablokot telefon zdalnie.
Szach mat
Poszukajcie w internecie



No to po ch*ju się znasz, w androidzie można zmienić IMEI nawet bez ROOT'a, ba są nawet generatory IMEI. Ale co ja będę tłumaczył "specom" typu Rafaolala :amused:

kabaszma napisał/a:

W gównianym androidzie możesz dograć nowe imei i taki telefon jest potem nie do namierzenia. Sam reset usunie najwyżej kod blokady na ekranie i będziesz go mógł używać, ale psy chodzą po mieście i mogą kazać ci wpisać *#06# żeby wyświetlić imei i porównać z bazą kradzionych telefonów.
W iphonie po zgłoszeniu kradzieży telefon jest praktycznie cegłą, ale wciąż jest dużo wart ze względu na części które są ogólnie niedostępne a na takich wyp*zdowiach nikogo nie stać na autoryzowany serwis.



Dokładnie! Płyta główna do iShita kosztuje grosze (tak! kosztuje ale trzeba wiedzieć gdzie szukać nie ważne ile ma ROM'u), reszta komponentów idzie z jumanego- dawcy.