18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transit na śniegu

Catar • 2018-02-19, 22:10
jazda za typkiem co oponek nie wymienił, w pionie nagrywana z komentarzem.


głest

2018-02-20, 13:10
Tym razem mu się udało... ale następnym może już nie być farta :szczerbaty:


marcinsud

2018-02-20, 17:18
o ile ma klasyczny automat to jeszcze gorzej, bo ciągle ma moment na kołach.

Essent

2018-02-20, 17:58
Silnik z przodu,napęd na tył,pusta paka.Efekt jak na filmiku :kawa:
Tak jak ktoś wspomniał wyżej,jeżeli jest automat to będzie się tak ślizgał k***a do Babiej Góry.

rocknroll

2018-02-20, 18:00
Właśnie dziwię się, że ma napęd na tył, bo mieliśmy kiedyś takiego służbowego i miał napęd na przód.
Wjeżdżaliśmy tym Transitem pod dużo bardziej strome ulice (na kopalni odkrywkowej) i nie ślizgał się tak jak na tym filmiku. Opony były zimowe i niezużyte - problemów brak.

pkh

2018-02-20, 18:45
rocknroll napisał/a:

Właśnie dziwię się, że ma napęd na tył, bo mieliśmy kiedyś takiego służbowego i miał napęd na przód.
Wjeżdżaliśmy tym Transitem pod dużo bardziej strome ulice (na kopalni odkrywkowej) i nie ślizgał się tak jak na tym filmiku. Opony były zimowe i niezużyte - problemów brak.



Różne są transity z różnym napędem w zależności od wersji. Te bardziej osobowe mają na przód, a bardziej ciężarowe na tył :)

chipa

2018-02-20, 20:52
pie**olenie o szopenie. Mam identycznego transita w automacie z 2017r i nie ma najmniejszego problemu z podjazdami. U mnie nie ma opcji żeby dupa tak tańczyła przy ESP, którego (przynajmniej u mnie) odłączyć się nie da. Wcale się bym nie zdziwił gdyby mu się coś w ESP popie**olilo bo samochod nie ma prawa tak tańczyć. No chyba ze w starszej wersji albo na USA są inne ustawienia fabryczne.

katrzyk3

2018-02-20, 22:12
recznego nie spuscil. widac to po sladach kol

Presty

2018-02-20, 23:07
Pamiętacie "Ale urwał"?
Kierowca transita nie był taka cipą :)