18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transformers

BękartProboszcza • 2021-05-31, 19:08
Nowa zabawka w sklepiku o. Tadeusza


Zasysacz

2021-06-01, 00:40
Dzizusformers :) 8-)

Cz...........as

2021-06-01, 07:38
~DMT napisał/a:

8$



https://www.thingiverse.com/thing:4868093 a tu za free :-)

Marcinqqq napisał/a:

k***a, tylko po co coś takiego robić, ale ci ludzie poj***ni są



Zastanawiam się co w wolnym czasie robią ludzie twojego pokroju.

Marcinqqq

2021-06-01, 10:44
CzasNaKwas napisał/a:

a tu za free
Zastanawiam się co w wolnym czasie robią ludzie twojego pokroju.



mojego, czyli k***a niby jakiego? że uważam robienie z jezusa transformersa jest poj***ne, to coś jest ze mną nie tak?

Cz...........as

2021-06-01, 13:29
Marcinqqq napisał/a:

mojego, czyli k***a niby jakiego? że uważam robienie z jezusa transformersa jest poj***ne, to coś jest ze mną nie tak?



Twierdzisz że poj***nymi ludźmi są tacy ludzie którzy w swoim wolnym czasie robią mechaniczną zabawkę Jezusa w zbroi rozkładającego się w kształt krzyża. Ten pewnie tylko wydrukował model ale jeśli jeszcze go zaprojektował to ja podziwiam. Za złożoność, za pasujące do siebie elementy, za to że działa, za to że podzielił się z innymi pomysłem i za to że ma twórcze hobby.

Jak by wydrukował transformersa to by pasowało?
Jak by wydrukował Jezusa to by pasowało?
A jak to połączył to pojeb :-D

To jak, co jest twoim hobby?? Podzielisz się z nami?

Wiewór

2021-06-01, 22:03
Za ból dupy kato gimbazy zawsze piwo

JedkerTC

2021-06-01, 23:07
To ma zajebisty potencjał na film w stylu Tromy.

mit2

2021-06-03, 16:03
Wiewór napisał/a:

kato gimbazy


Gimbaza to mi się zawsze z ateuszami kojarzyła.
Gimbo ateisto :lol:

Wiewór

2021-06-04, 10:57
mit2 napisał/a:

Gimbaza to mi się zawsze z ateuszami kojarzyła.
Gimbo ateisto



Tylko wam gimbokatolom. W kraju ciemiężonym przed religijne halucynacje tylko niektóre jednostki mają w sobie siłę, żeby zrzucić kajdany. Gimbokatolstwo łyka religijne kity bez zadawania pytań. Ateizm to stanowisko wynikające z głębokiej analizy za i przeciw a wiara to po prostu wierzenie bo tak ci kazali rodzice. 99% katolików nigdy nie czytało Biblii. Przeczytanie biblii to pierwszy krok w stronę ateizmu. Mało, który człowiek jest tak kurewsko głupi, żeby wierzyć w te kretynizmy napisane, przez bliskowschodnich pastuchów kóz.

mit2

2021-06-05, 17:49
Przecież ty nie jesteś ateistą tylko antyteistą. Bo ponoć ateiści są ponad wszelkimi sporami religijno -światopoglądowymi i mają w dupie wierzących itd. Ty z kolei produkujesz się jak poj***ny, jakbyś miał jakąś traumę z dzieciństwa. Zdaję sobie sprawę, że połowa tego to chamski trolling, mimo wszystko ja nie byłbym w stanie poświęcać takiej ilości czasu na pie**olenie w internetach.

Wiewór napisał/a:

99% katolików nigdy nie czytało Biblii.


Podaj źródło tych rewelacji. No bo chyba nie wyciągnąłeś sobie tego z dupy, nie?

Wiewór napisał/a:

Mało, który człowiek jest tak kurewsko głupi, żeby wierzyć w te kretynizmy napisane, przez bliskowschodnich pastuchów kóz


Mogę ci wskazać o wiele głupsze grupy ludzi. Na przykład lewactwo-robactwo.