18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transfobiczny atak

phrontch • 2022-06-21, 09:29
Kobieta z penisem stała się w Brazylii ofiarą transfobicznego ataku




mazga50

2022-06-21, 17:55
Gostek powinien odpowiadać za pobicie chorego psychicznie co najwyżej. Osobnik z penisem uważający się za kobietę jest dewiantem i jako dewiant słusznie otrzymał odpowiednią dawkę lekarstwa.

Sigonek

2022-06-22, 21:10
Misiek_KRK napisał/a:

Jak k***a znowu kobieta z penisem?
Poj***ło Was?
Facet się przebrał za babę i należy mu się wpie**ol.
Czego debile nie rozumiecie?



"Kobieta z penisem" to bardzo ważna fraza rewolucji neomarksistowskiej. Zawiera logiczną sprzeczność, ale prawda w komunizmie jest elementem wrogim postępowi, dlatego zwalcza się ja wszelkimi środkami.

Cyanidus

2022-06-22, 22:32
jaka ofiara? dobrze postępował napadca.

nebelwerfer

2022-06-23, 10:39
Misiek_KRK napisał/a:

Jak k***a znowu kobieta z penisem?
Poj***ło Was?
Facet się przebrał za babę i należy mu się wpie**ol.
Czego debile nie rozumiecie?



:D prostych rzeczy jak widac nie kumam. Bo nie rozumiem jak można wj***ć komuś za wygląd czy ubiór. Misiek to, że ty lubisz latać z maczetą po KRK w obszczanym dresie to nie znaczy, że wszyscy lubią.

Nocturno

2022-06-23, 17:48
iMerith napisał/a:

Folur chyba ciężkie zderzenie z rzeczywistością przeżył. Niestety znam ten ból. Jako dziecko byłem ogromnym fanem Harrego Pottera i też było mi ciężko uwierzyć, że opisany w książkach świat czarodziejów jest nieprawdziwy.



Rzeczywistością?

Przeanalizujmy!

Czy kobiety mają penisy?
Nie. Kobiety posiadają waginy.

Czy mogą istnieć kobiety z penisami?
Nie, nie mogą istnieć kobiety z penisami. To autozaprzeczenie.

Czy mogą istnieć chorzy na umyśle faceci, którzy przebierają się za baby, albo chore na umyśle baby, które przebierają się i zachowują jak faceci? Owszem, oba typy to choroba psychiczna polegająca na negacji własnej seksualności, oraz seksualizacji własnej płci przez brak wzorców i sp***olone otoczenie.

Czy WHO albo APA o tym mówią?
Nie. Mówiły ledwo trzy lata wstecz, ale środowisko zboczeńców znów dokonało nacisków, jak przy homo na liście WHO, w tym szantażu emocjonalnego, więc nie ma ich na liście.

Czy się tym przejmuję?
Nie, mam ich gdzieś.

Czy ch*je powinni mieć prawo wchodzić na uczelnie i głosić swoje chore hasła, albo adoptować dzieci, bo własnych z przyczyn naturalnych mieć nie będą, więc chcą wciskać w cudze dzieci swoje chore ideologie?
Jasne, że nie.

Do zboków nic nie mam. Proszę bardzo, rób co chcesz.
Ale w przestrzeni publicznej, na moim języku (wymagając akceptacji), na cudzych dzieciach stawiam, k***a, granicę.

Folur

2022-08-03, 22:48
czorny711 napisał/a:

Nie ma czegoś takiego



no jest, jak wyjdziesz w końcu z piwnicy to jeszcze wiele Cię w życiu zaskoczy

czorny711 napisał/a:

Nie ma czegoś takiego



up, jest.

:roll: