18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Traktorzysta na dwa pasy

zdrowoyebne • 2020-10-31, 17:53
Czym sie kierowal traktorzysta nie wiemy.Profesjonalnie oswietlony traktor
Ku przestrodze. Skończyło się tylko na 500pln mandatu i 8 punktach dla kierowcy ciągnika. Samochód cały bok ma rozwalony.



OpenStreetMaps

2020-10-31, 20:30
ellsworth napisał/a:

W sumie dziwne, że traktorzysta został uznany za winnego. Pojazd STOJĄCY nie może być sprawcą kolizji z założenia, bo nie uczestniczy w ruchu! Jak by nie patrzyć to najechałeś na stojący pojazd.
Natomiast to, że najechałeś... cóż. Dlatego właśnie staram się unikac jazdy po zmroku, a jak już muszę to jadę baaardzo wolno i ostrożnie, bo tak naprawdę ch*jA widać i łatwo zaliczyć dzwona z najróżniejszych przyczyn.



Z taką logiką urągającą inteligencji ameby daleko w życiu nie zajdziesz . Tu są jakby 2 stojące obok siebie równolegle 2 pojazdy na obu pascha ruchu z czego jeden oświetlony a drugi nie. Bezpośrednie zagorzenie dla zdrowia i życia innych uczestników ruchu. Gdyby ten rolnik nieudolnik zaparkował tylko przyczepę na pasie drogi bez żadnych świateł i odblasków a ktoś by w nią wjechał to własnie że pojazd stojący jest sprawcą kolizji!

BigBertha

2020-10-31, 20:53
500 stówek i 8 pkt za narażenie życia?! Wsiur wioskowy powinien dostać co najmniej 5 lat zakazu kierowania wszelkimi pojazdami, pokrycie kosztów ubezpieczenia uszkodzonego samochodu i 10 tysięcy grzywny na cele charytatywne!!!

35i

2020-10-31, 20:55
zdrowoyebne napisał/a:

Komentarz autora filmiku
Policjant stwierdził że miałem duuużo szczęścia. Rolnik przed przyjazdem policji jeszcze się pultał, że to moja wina :O. Filmik wszystko wyjaśnił.
Chciałbym jeszcze podziękować ludziom, którzy się zatrzymywali i pytali o pomoc, oraz obsłudze karetki pogotowia, która też się zatrzymała i ratownicy spytali się czy potrzebna pomoc. To buduje wiarę w ludzi.
Pozdrawiam



Za pultanie się chama założyłbym jeszcze sprawę cywilną, niech sobie papuga weźmie hajs, a cham może się czegoś nauczy jak dostanie po kieszeni.

Ziomee22

2020-10-31, 21:07
A co ten frajer strajkuje na środku drogi ? powinni k***e zamknąć za narażenie czyjegoś życia

ellsworth napisał/a:

W sumie dziwne, że traktorzysta został uznany za winnego. Pojazd STOJĄCY nie może być sprawcą kolizji z założenia, bo nie uczestniczy w ruchu! Jak by nie patrzyć to najechałeś na stojący pojazd.
Natomiast to, że najechałeś... cóż. Dlatego właśnie staram się unikac jazdy po zmroku, a jak już muszę to jadę baaardzo wolno i ostrożnie, bo tak naprawdę ch*jA widać i łatwo zaliczyć dzwona z najróżniejszych przyczyn.


Co za patolog jak by stał w polu to h*j znim i z tobą ale j***ny wieśniak stał na drodze publicznej

Pralpunkt

2020-10-31, 22:05
Moim zdaniem to powinno być jako umyśle narażanie na utratę zdrowia i ku*as powinien mieć pokazowy proces
j***ł go pies

ghark

2020-10-31, 22:37
TranzystorWyklęty napisał/a:

Za narażenie czyjegoś życia 500PLN to kpina. Jakby kierowca osobówki zaj***ł centralnie szybą, prawdopodobnie nie przeżyłby.



Kilka lat wstecz, blisko mojej miejscowości był taki sam wypadek - młody chłopak jechał z dziewczyną na studniówkę... Dziewczynie która była pasażerem nic się nie stało. Chłopakowi lemiesz pługa obciął pół głowy.

liv52

2020-10-31, 23:11
Za takie coś gość powinien dostać dożywotni zakaz prowadzenia trakora. Bezpośrednie zagrożenie życia spowodowane czystą głupotą, po czymś takim powinien móc co najwyżej popie**alać na rowerku a pole łorać koniem :-D

pudel82x

2020-11-01, 00:34

Gdyby motop*zda zapie**alała , nawet przepisowo to by chyba uj***ło łeb, no do ch*ja jak można być takim debilem??

Siawyxd

2020-11-01, 05:09
Jak by nie odbił na bok to pewnie by się zabił i to na śmierć.

Phil_ips

2020-11-01, 07:27
TranzystorWyklęty napisał/a:

Za narażenie czyjegoś życia 500PLN to kpina. Jakby kierowca osobówki zaj***ł centralnie szybą, prawdopodobnie nie przeżyłby.



Dla właściciela samochodu to lepsze rozwiązanie. Szybko dostanie odszkodowanie. W przypadku sprawy sądowej firma ubezpieczeniowa wypłaciłaby dopiero po uprawomocnieniu się wyroku.

dancio1978

2020-11-01, 08:54
Allahgbar napisał/a:

Co ty k***a pie**olisz? idź stąd!


ale wiesz co to sarkazm?


Tr...........ty

2020-11-01, 11:34
danielosaw1 napisał/a:

Dlatego ma sie w aucie swiatła długie



Jakby imbecyl w traktorze włączył oświetlenie tyłu, które ma to pług byłby widoczny. On miał obowiązek zapewnić bezpieczeństwo innych jadąc po drodze publicznej.

PryszczatyJeż

2020-11-01, 18:40
Zaj***ni w dupę traktorzyści, banda j***nych dekli, też miałem dzwona przez idiotę, wyprzedzałem go (linia przerywana) a ten w ostatniej chwili kierunek i mi przed maskę. Auto do kasacji, jeszcze przyjechali krawezniki z tej wichury, i że moja wina, no to cyk do sądu. ch*j w dupę traktorzystom.

kjuik

2020-11-01, 21:12
TranzystorWyklęty napisał/a:

Za narażenie czyjegoś życia 500PLN to kpina. Jakby kierowca osobówki zaj***ł centralnie szybą, prawdopodobnie nie przeżyłby.



Znam osobiście człowieka który w podobnym wypadku stracił syna, drugi stał się praktycznie roślinką.

sa...........el

2020-11-01, 21:56
Warystor napisał/a:

Przecież ten rolnik od kilkudziesięciu lat obrabia to pole, nie wspominając o jego przodkach, więc każdy jadący tą drogą powinien to wiedzieć i uważać podczas prac polowych, bo inaczej może dojść do wypadku. Tego dnia od rana już tam jeździł w te i we wte, i każdy to widział, więc w czym problem? A to, że stanął w poprzek drogi pługiem i ktoś nieuważny mu w ten pług uderzył, to nie wina rolnika. Akurat taka wyniknęła sytuacja i rolnik nie miał innego wyjścia.



Ale wysryw bez sensu. Jak jadę przez cała Polskę i nie wiem gdzie jestem za bardzo, to mam pytać po drodze ludzi, czy ktoś tutaj pole obrabia? Drogi się nie tarasuje w ten sposób, ale nic już nie powiem o takich jak ty, bo warna dostanę kolejnego, za wyzywanie debili. :D