18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Traktor na rosyjskich sterydach

Ratohnhaketon • 2013-01-05, 19:51
Rosyjski ciągnik na paszę dla świń do zbierania kur po wioskach


Tak, to mój pierwszy post... srutututu, majtki z drutu
Jak było, to wina mojego neta, że nie nadąża z uploadem przed innymi :emo:

Ant1984

2013-01-05, 21:35
Przyjemnie się ogląda :)
I słucha też ;)

Re...........ms

2013-01-05, 21:37
mój znajomy z rasiji już od dawna zapie**ala na takich sprzętach. Można nawet kupić takie nadmuchiwane kapcie do zwykłego ursusa.

mihaueeek

2013-01-05, 21:38
Autor jaki hardy, ja pie**ole, zluzuj człowieku bo Ci żyłka w dupie pęknie, patrolujesz te komentarze pod swoim tematem jakbyś domu pilnował.

cedoeste

2013-01-05, 21:48
od 2:22 prawie jak mojżesz, tylko że się za nim rozstępuje

Ratohnhaketon

2013-01-05, 21:54
mihaueeek napisał/a:

Autor jaki hardy, ja pie**ole, zluzuj człowieku bo Ci żyłka w dupie pęknie, patrolujesz te komentarze pod swoim tematem jakbyś domu pilnował.



Sadistic to mój dom :oops:

koło_zamachowe

2013-01-05, 21:57
proste rzeczy zaczynaja wkladac w zycie... i o to efekty

Fredoo

2013-01-05, 21:58
pivo za vivaldiego:)

ElMisko666

2013-01-05, 22:57
wiatraczek mu po to ze jak będzie -11 to musi się facet ochłodzić

deska22

2013-01-06, 00:55
Fredoo napisał/a:

pivo za vivaldiego:)


A tak dla ciekawych to ten mix zrobiła Vanessa Mae.
W ogóle fajne tagi..."kobieta z penisem" :shock:

HudyWP

2013-01-06, 02:01
Ciekawe czy ma Webasto :D

lukasz207

2013-01-06, 05:31
Nudziło mi się trochę i postanowiłem stworzyć satyryczny niezbędnik każdego sado-fap(us)era
a w szczególności dwóch bardzo spiętych osób łącznie z autorem p. tematu, na wypadek niektórych (nie)szczęśliwych zdarzeń. Jako że po napisaniu niezbędnika jestem już znawcą tematu, polecam zluzować poślady bo nie kontrolowane pierdnięcie na spiętych grozi wydobyciem się niesłyszalnego dla ludzi dźwięku, który bez naszej wiedzy przywołuje wszystkie agresywne kundle z pobliskich wsi a zarazem grozi oderwaniem jajec.

Jeden podpunkt w/w poradnika poświęciłem już na nieoczekiwaną okoliczność pozostania w czarnej du...
podczas awarii pojazdo-pontona z powyższego filmiku.
Z uwagi na to że autor tematu podał pełne zastosowanie tej maszyny, a witryny takie jak : "Top-GEAR.com, Niewiarygłodne.pl, Wikipedia.ue, HotNewsOfWatykan.xx, Nasa.pl, milczą na jego temat(brak kategorii wyszukiwania) postanowiłem nazwać go -"Ciągniko-Hyclo-Hen`em". W skrócie "CHH"

Oto on:

Jak poradzić sobie gdy na środku jakiegoś gówn....ego jeziora lub stawu "topi-sraki", nagle złapiesz "kapcia".

~~PIERWSZE TWOJE MYŚLI~~

-Ani żywej duszy, zwierzyny za bardzo żadnej też nie widać .
-Nic tylko z nerw wyj...ć górą. :orgazm:
-Do lodowatej wody też nie wejdę. :lodowka:
-Myślami jesteś w domu z żona ciekaw co teraz robi rozmyślasz z łzami w oczach :szloch: co z nią będzie? :cycuszki: ,czy same z córką da radę? , czy żona znajdzie pracę? :blowjob: , będzie co do gara wrzucić? nie stanie jej się żadna krzywda? :pejcz: . Myślisz: Czy kiedykolwiek jeszcze otrząśnie się z tragedii? :seksik:
-Masz najróżniejsze pomysły aby wydostać się z tej sytuacji lecz brakuje niezbędnego sprzętu :samobojstwo:
..........................................................................

~~PORADNIK RADZI ~~
ZASADA PRZETRWANIA TZW. "4X ZA"

-(ZA)CHOWAJ SPOKÓJ :fiufiu:
-(ZA)CZNIJ MYŚLEĆ POZYTYWNIE POMYŚL O RODZINIE :blowjob:
-(ZA)SPOKÓJ POTRZEBY FIZJOLOGICZNE :kupa: , , :wodka: , :wali:


-(ZA)PNIJ ROZPOREK I PASEK W SPODNIACH

PAMIĘTAJ !!!

Póki będziesz trzymał się zasady "4X ZA" a w "Ciągniko-Hyclo-Hen`ie" znajduje się pożywienie , oraz najbardziej niezbędne do przeżycia płyny szansa przetrwania wynosi wtedy już całe 34%.

.................................................................................

<<<P.Z.DR>>>

Svenlee

2013-01-06, 15:49
@up
To już chyba wiem kto jest odpowiedzialny za program nauczania w szkołach.

suaf

2013-01-06, 16:29
Mają rozmach sk***isyny...

Stefan_Sigal

2013-01-06, 16:52
Tylko na ch*j mu tam sfigmomanometr ?