18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tragiczny wypadek.

Cwieku • 2012-09-28, 12:57
Solidna czołówka z ciężarówką. 5 osób zgineło na miejscu.
Oglądać od 1:40


liza

2012-09-28, 20:42
Kierowca ciężarówki zginął od uderzenia w naczepę ciężarówki, którą widać wyprzedzaną w 1:40.

klucha358

2012-09-28, 22:11
BongMan napisał/a:

Tak to jest jak się jeździ jak idiota. I to jeszcze pełnym autem. Tak mu się k***a śpieszyło? Na spotkanie ze świętym Piotrem? Dobrze, że trafił debil na TIRa a nie na osobówkę, bo by jeszcze więcej niewinnych ludzi zabił.



Czujesz sie zajebisty piszac cos takiego ? Ja nie moge sobie wyobrazic jak mozna sie nawet z tego k***a cieszyc tam zgineli ludzie . Niedlugo mlode spoleczenstwo siedzac wiecej przy tym j***nym kompie niz wyjsc gdzies bedzie przechodzilo obok potrzebujacego pomocy . Co sie z wami ludzie dzieje k***A ? ? ?
To juz zwierzeta sie lepiej zachowuja niz polowa tego portalu

Ojciec_Mateusz

2012-09-28, 22:20
klucha358

Co Ty chłopie pie**olisz? Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Z tego co widzę, to nie. Wskaż mi w wypowiedzi BongMana wyrażenie świadczące o zadowoleniu ze śmierci tychże ludzi. A ch*j tam, zrobię to za Ciebie:

Cytat:

Dobrze, że trafił debil na TIRa a nie na osobówkę, bo by jeszcze więcej niewinnych ludzi zabił.



Tak się składa, że nie jest to wypowiedź świadcząca o aprobacie i gloryfikacji śmierci ale o stwierdzeniu podstawowego i BARDZO słusznego faktu dotyczącego wypadku. Pomyśl sobie teraz, że w dzisiejszym dniu na świecie zginęły zyliardy dzieci/kobiet/ludzi. Bardzo często niewinnych. ch*j, to jeszcze nic! Pomyśl sobie, że ameba prowadząca tego rzęcha pie**olnęła w osobówkę z młodym małżeństwem i małym dzieckiem. Fajnie co?
A tak w ogóle- gdybym się codziennie przejmował faktem, że co minutę ginie tyle a tyle ludzi- to miałbym więcej siwych włosów na głowie aniżeli mam teraz(i to k***a w młodym wieku). Po prostu takie jest życie, prochu na ten temat nie wymyślisz. Howgh.

TelewiZorro

2012-09-29, 03:01
kierowca łady zapomniał włączyć napęd soniczny i pole siłowe. Co nie zmienia faktu że debil i tyle.

sa...........wi

2012-09-29, 13:13
bijcie masterczułki