18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tragiczna sytuacja - majówka 2017 zakopane

skate_style • 2017-05-22, 15:19
Samo życie, nie znasz dnia ani godziny. :goatse: :kloc:



:kupa:

Ba...........yk

2017-05-22, 21:59
Nie raz zj***łem się kiślem na kacu w gacie. Nie przystoi, ale z naturą nie ma co polemizować. Zachajcie młode p*zdy kilka dni, żryjcie co się wam nawinie. Po prostu strujcie flaka. Zobaczymy czy wtedy będzie wam do śmiechu.

omgłomatkobosko

2017-05-22, 22:12
Mogłeś chociaż papier ojcu podać ty niewdzięczniku jeden.

Hrabia Drapula

2017-05-22, 23:55
trochę jak benny hilla się ogląda

Wiewór

2017-05-23, 10:01
Kto nigdy nie dostał biegunki z zaskoczenia niech pierwszy rzuci kamień.
Na jednym ze szkoleń BHP w firmie miły pan z UDT opowiadał nam jak był świadkiem prawdziwej ludzkiej tragedii. Otóż stojąc w korku na A4 w szczerym polu. W przej***nym korku takim co się stoi 15 minut i nie ruszasz na metr. Z luksusowego auta stojącego przed nim wyskoczył pan byznesman w eleganckim garniturze, że mucha nie siada, spuścił gacie na kostki i dokonał gwałtownego wypróżnienia na środkowym pasie zieleni między barierkami. I co miał zrobić? zasrać sobie nowy błyszczący samochód i piękny garnitur. No chyba k***a nie. Wybrał utratę godności i zaryzykował zostanie gwiazdą youtuba.
Sam osobiście byłem świadkiem, jak stałem na lotnisku w Grecji w kolejce do kibla, jak facet przede mną nasrał w spodnie. Nie wytrzymał nędznik.
Po gruntownym przemyśleniu sprawy uznałem, że opcja nr 1 jest lepsza. Lepiej jest się narazić na śmieszność i wysrać w miejscu co najmniej dziwnym niż zmasakrować spodnie, samochód czy co tam.
Z wiekiem człowiek pokornieje i takie sprawy nie śmieszną tylko wzbudzają litość.
Atak niemożliwej do powstrzymania biegunki rozrywającej nawet poślady zaciśnięte jak zardzewiałe szczęki hamulcowe w starym passacie, dopadnie kiedyś każdego. To jest pewne jak śmierć.

JohnMadafaka

2017-05-23, 10:11
@Abraxus dokładnie, kiedyś kumpel mało co mandatu nie dostał za bełta do kosza na ulicy, ale co miał zrobić jak grypa żołądkowa go brała, a i tak dobrze, że w tę stronę. Na szczęście policjant miał co nieco w głowie i tylko sprawdził, czy to nie przez alkohol.
Ale bywa różnie. Też miałem krytyczne sytuacje, lecz na szczęście zawsze jakiś zagajnik był w pobliżu.

Alonso

2017-05-23, 14:28
Typowa sytuacja na górskim szlaku. Gdy turystę przypili, to sra w plenerze.

Jajcarz

2017-05-23, 15:36
Sam ostatnio musialem srać w lesie jak zwierzę, na imprezie u kumpla. Grill, alkohol to człowiek trochę przesadził z żarciem, a u niego na działce nie ma miejsca na takie luksusy jak toaleta. Chwała Bogu, że towarzystwo już było naprute i miałem ręczniki papierowe w samochodzie.

nieznanskid

2017-05-23, 15:57
Ale to nie jest ludzka sraczka tylko naj***ny, pijący od kilku lat żulina wyciągający brontoburgera z majtek, a sadole się spuszczają żeby tego zakosztować po grillu. Uwielbiam ten portal :samoboj: :samoboj:

omm80

2017-05-23, 16:36
Dzieciaki obsrały się z wrażenia, że jakiś typ się zesrał....słabe

kacciq

2017-05-23, 17:40
Tragedią to jest typ który to nagrywa. Nie dość że ch*jowa jakość, to jeszcze nagrywa pionowo, a łapa mu się trzęsie jakby jednocześnie walił konia.

pierdolnik

2017-05-23, 18:27
Taka piękna trwa mógł się wysaneczkować na koniec :-P

novi7

2017-05-24, 03:27
Ale wy jesteście przyj***ni xD Nad palącymi się żywcem dziećmi piszecie że dobrze przypieczone itp ,a przy gościu który zesrał sie w gacie stajecie się obrońcami uciemiezonych i go bronicie bo wam go szkoda. Pewnie sami taka srakę codziennie strzepujecie z ucha głową o wannę

19alko94

2017-05-24, 13:09
że mu na myśl nie przyszło dupą o trawę przytrzeć :D

KANIBAL22

2017-05-26, 12:17
kto sie nigdy nie zesral w gacie niech pierwszy rzuci kamien