18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trafny przypis

S.W.A.T • 2014-02-09, 02:27
Najtrafniejszy obrazek co do tych kółeczek olimpijskich wg. mnie :-D


~Velture

2014-02-09, 02:40
Hehe. Oglądałem to na żywo w piątek i polewkę miałem ostrą :D

Mr...........dy

2014-02-09, 03:18
Jak już ktoś wcześniej wspomniał:

Ta obręcz (koło) na fladze olimpijskiej ma kolor czerwony i symbolizuje Amerykę.
Rosja na czele z Putinem, delikatnie mówiąc, nie przepada za tymi "kapitalistami".

Przypadek?

va...........er

2014-02-09, 09:19

abecadło

2014-02-09, 09:21
lepsze jest z przeglądarkami internetowymi ale nie chce mi się szukać, może mnie ktoś wyręczy?

mika93

2014-02-09, 09:31
abecadło napisał/a:

lepsze jest z przeglądarkami internetowymi ale nie chce mi się szukać, może mnie ktoś wyręczy?


is...........ay

2014-02-09, 10:24
@mika93: Frajerfox i IE nie powinny być zamienione miejscami?

ellsworth

2014-02-09, 10:36
Od razu jak to zobaczyłem, byłem pewien, że nie przypadkiem nie otwarło się właśnie kółko symbolizujące Amerykę ;)

Pikson

2014-02-09, 10:53
a hamburgerom żyłki w dupach pękają od tego tego zakazu pedałowania, przeglądam codziennie taką anglojęzyczną stronę, coś jakby "forum do wszystkiego" , którą odwiedzają ludzie z całego świata, ale właśnie hamburgerów jest tam najwięcej i codziennie wrzucają jakieś tematy, w których naśmiewają się z ruskich jak np z tym logiem co się nie udało albo z tymi kiblami i oczywiście w komentarzach fala hejtu, że homofoby, robią przeróbki putina, jak się całuje z jakimś facetem, najbardziej rozj***ły mnie komentarze, że to wschodnia kultura i komunistyczna mentalność ludzi, którzy byli uczeni, że geje to zło :homer:
Oni mają jakąś obsesję na punkcie pedałów, jakby ktoś chciał tam coś napisać złego o tych paradach o adopcji itp to zostanie zminusowany i zwyzywany od homofobów, zacofańców umysłowych, o tym, że co go obchodzi życie innych ludzi i tak dalej. Jak tylko jakieś państwo legalizuje homosiowe małżeństwa to tam na pierwszej stronie temat o tym jest i oczywiście gratulacje itd. A wracając do Rosji to te półmózgi nie mają żadnego pojęcia gdzie w ogóle Rosja jest na mapie a tym bardziej co tam się dzieje, a wypowiadają się na tematy o tamtejszej polityce...

Dałbym linki ale nie mam 20 postów jeszcze. Jak ktoś jest ciekawy to strona nazywa się reddit (com) i wpiszcie w wyszukiwarkę:
"in honor of the olympics" - pierwszy temat(klikacie na liczbę komentarzy żeby je wyświetlić)
"russia will not suspend" - pierwszy temat
"scotland becomes" - pierwszy temat

bugaj

2014-02-09, 10:56
Najlepsze jest to udawanie Putina, że jest tolerancyjny co do lgbt. Koncert Tatu, Nas nie dogoniat w czasie jak wchodziła ruska reprezentacja. Ale to zawsze był świetny populista :)

100reserved1

2014-02-09, 11:00
Ja na początku myślałem, że to słoneczko Polsatu :fiufiu:

slig01

2014-02-09, 11:41
Zamiast Tatu mógłby Putin zaprosić Pussy Riot. :-)

kaloszer

2014-02-09, 15:22
Pikson, jak masz wk***a na to, to zapraszam na /pol/