18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Towarzysze.

koopa • 2010-03-10, 15:39
1944 rok, marszałek Żukow wychodzi zdenerwowany z gabinetu Stalina, na korytarzu klnie pod nosem
'A to wÄ…saty sk***ysyn!'
Przed drzwiami stoi oficer ochrony:
- Co powiedzieliście, towarzyszu?
- Ja? Ależ nic.
- No to wrócimy do gabinetu towarzysza Stalina i wyjaśnimy sprawę.
WchodzÄ… do gabinetu wodza, oficer melduje:
- Towarzyszu Stalin, właśnie usłyszałem jak marszałek Żukow powiedział: 'A to sk....syn wąsaty!'
Stalin popatrzył na Żukowa i zapytał:
- Kogo mieliście na myśli, towarzyszu Żukow?
Na co ów:
- Jak to kogo? Hitlera!
Stalin zmarszczył brwi, popatrzył na oficera ochrony i zapytał:
- A wy, towarzyszu, kogo mieliście na myśli?

Magik2501

2010-03-10, 15:48
Hehe. Stalin kazał zabijać pilotów, którzy lecąc "na zwiad" donosili w sztabie, że niemieckie kolumny pancerne nacierają wgłąb ZSRR. Za co? Za "sianie paniki" ;) Z tym, że to autentyk.

BÃ...........³g

2010-03-10, 17:51
Magik2501 napisał/a:

Hehe. Stalin kazał zabijać pilotów, którzy lecąc "na zwiad" donosili w sztabie, że niemieckie kolumny pancerne nacierają wgłąb ZSRR.



Wiesz Stalin nie wierzył w atak Hitlera.
Podczas przyjazdu Ribentropa osobiście go powitał na lotnisku co było dość niesłychane to primo, secundo pamiętny cytat "Rosja nie zdradzi swojego przyjaciela".
Hitler był dla Stalina idolem, ale polecam tutaj książke Davisa Europa Walczy o ile się nie myle napomnkął o tym.
k***a i była jeszcze jedna praktycznie tylko o tym,tylko o Rosji w czasie wojny.
Zaczynała się wstępem jak o rewolucji październikowej.
Poratuj jakiÅ› histeryk.

EDIT: już mam - "Krew na śniegu" - polecam wciągająca i dobrze pisana, ukazuje nieudolność marszałków.
Począwszy od rewolucji Frunzego przechodząc przez Kuklika i Woroszyłowa, ciekawa książka.
Historia Rosji podczas drugiej wojny jest "mega" interesujÄ…ca.

Wa...........is

2010-03-10, 17:52
Info od Boga?

olo1990pl

2010-03-10, 19:33
To, że Bóg pojawił się na sadistic'u źle wróży!!
To już nie ten sam portal co dawniej, jeśli szefu pojawia się osobiście na takiej stronie.

PS: Boże nadal dzwonisz z sznura??

BÃ...........³g

2010-03-10, 20:21
olo1990pl napisał/a:

PS: Boże nadal dzwonisz z sznura??



To było dawno i nieprawda :oops:

rrdzony

2010-03-11, 02:10
Magik2501 napisał/a:

Hehe. Stalin kazał zabijać pilotów, którzy lecąc "na zwiad" donosili w sztabie, że niemieckie kolumny pancerne nacierają wgłąb ZSRR. Za co? Za "sianie paniki" ;) Z tym, że to autentyk.


stalin to niezły pok*** był. jak córka przyprowadziła swojego narzeczonego i ten mu się nie spodobał, to go na 20 lat do gułagu wysłał ;)