18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Towarzystwo

Magnus • 2013-11-01, 23:47
Pytanie dla każdego sadola - nie jest problemem to, że Twoi przyjaciele to głównie pojeby, alkoholicy i psychopaci. Pytanie brzmi - dlaczego się przy nich tak dobrze czujesz?

MadDave

2013-11-02, 11:52
odpowiedz brzmi - ponieważ jestem tak normalny aż poj***ny.
Moi znajomi to głównie dziwaki, wykolejeńcy, alkoholicy, psychofani Kapitana Bomby Oraz ciężko pracujący ludzie wśród których dobrze się czuje ponieważ mogę z nimi pożartować o tematach które innych gorszą lub jest to dla nich temat tabu.
Zwykli ludzie są nudni
Amen

Bazyliszek

2013-11-02, 11:53
Coś w tym jest
Moje towarzysto jest podobne do mnie, te same zainteresowania, te same hektolitry wypitego alkoholu, mieszkamy od siebie w promieniu 1km max
Obok nas, zyją inni ludzie, tez tworzą grupy, tez się znamy, witamy na ulicy, ale się nie trzymamy bo nadajemy na innych falach.
Co tam dużo mówić, pewien sposób myslenia i postrzegania swiata przyciąga osobników o podobnych zajafkach

Negator

2013-11-02, 12:18
Uwaga, odpowiedź na pytanie z tematu: a ch*j cię to obchodzi.

no_co_Ty

2013-11-02, 12:34
Przeczytałam, śmiechłam i stwierdzam, że to pasuje do mnie.

EdmundKemper

2013-11-02, 14:14
SgtPepper1942 napisał/a:

Jako jedyny mam być kulturalny? No dobrze...

Jeśli myślisz, autorze tematu, że większość użytkowników portalu w życiu prywatnym również są sadolami, to się grubo mylisz. 60% 'populacji' tego forum nie ukończyła gimnazjum i przesiadują tutaj, bo 'to strona podobna do kwejka i jest śmiesznie', a nie dlatego, że czują się sadystami i utożsamiają się z ideologiami Donatiena Alphonse Françoisa de Sade.

Dziękuję.



Myślę, że nie powinieneś na darmo wywoływać imienia mistrza naszego ;) Ten temat jednak nie jest tego wart ;)

nidzwiedz

2013-11-02, 15:04
oooo losie, swiat sie konczy, jak mozna porownac sadistica do kwejka, choc ku temu on zmierza. jestem za tym aby wprowadzic jakies inne zabezpieczenia, aby gimbaza pozostala na kwejku i oddala nam sadistica.

2m...........ad

2013-11-02, 15:39
@nidzwiedz, nikomu to się nie opłaca, lepiej mieć serwis na niższym poziomie lepiej zarabiający (więcej wyświetleń itd.) niż wyższym i musieć żebrać o hajs na utrzymanie :P życie

b1z

2013-11-02, 16:27
SgtPepper1942 napisał/a:

Jako jedyny mam być kulturalny? No dobrze...

Jeśli myślisz, autorze tematu, że większość użytkowników portalu w życiu prywatnym również są sadolami, to się grubo mylisz. 60% 'populacji' tego forum nie ukończyła gimnazjum i przesiadują tutaj, bo 'to strona podobna do kwejka i jest śmiesznie', a nie dlatego, że czują się sadystami i utożsamiają się z ideologiami Donatiena Alphonse Françoisa de Sade.

Dziękuję.




konował

2013-11-02, 18:52
@up gif w k***ę adekwatny do komentarza :facepalm:

Se...........on

2013-11-04, 17:14
I w dodatku nie było go już (nawet tutaj) milion razy.

CiecXXX

2013-11-04, 18:05
SgtPepper1942 napisał/a:

Jako jedyny mam być kulturalny? No dobrze...

Jeśli myślisz, autorze tematu, że większość użytkowników portalu w życiu prywatnym również są sadolami, to się grubo mylisz. 60% 'populacji' tego forum nie ukończyła gimnazjum i przesiadują tutaj, bo 'to strona podobna do kwejka i jest śmiesznie', a nie dlatego, że czują się sadystami i utożsamiają się z ideologiami Donatiena Alphonse Françoisa de Sade.

Dziękuję.



Każdy ma grupkę znajomych (rudy, ciapaty i reszta zwierząt to nie "każdy") z którymi dzieli sadolowe hobby. Ale jak wspomniał SgtPepper1942: Obcy są wśród Nas, choć sądząc po ilości durnych wpisów to raczej sadole stanowią mniejszość narodową na sadistic.pl

A jak czytam komenty typu: Jesteś pedofil! To chore... Wiecie o czym mowa... Zastanawiam się nad działem babycare dla pato-edukacji młodszych pokoleń.

Stwórzmy pokolenie sadoli! Któryś trafi do sejmu XD Albo będzie papierzem - ci to dopiero r*chacze :D