18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Totalna odklejka 40-latki "po przejściach"

kroguletz • 2023-01-27, 22:11
To tak to się kończy kiedy wraz z wiekiem spada atrakcyjność :idzwch*j:


wilczakk

2023-01-28, 06:29
Ona za mało wydaje.

panar3

2023-01-28, 06:46
No cóż... taka dola babska. Moja pierwsza żona sama polazła za bogatym szefem, "nagle wypiękniała" i miała głęboko w dupie nie tylko przywiędłego ku*asa starego dziada po viagrze, ale też dwójkę małych dzieci, a potem pretensje miała do całego świata jak wlazła do kolejki dziadów i obracało ją z ośmiu po kolei. Nadmienię tylko, że mam już inną żonkę, i teraz już głęboko w dupie co kobiecie się lęgnie pod kopułą, Baba to zawsze ma coś poj***nego w sobie a podstawa to nie walczyć z tymi demonami tylko znaleźć sobie swój własny kąt nietykalności. Nigdy nie pokazuj swoich słabości, nie zdradzaj swoich tajemnic, żyj prosto i stój prosto, a przede wszystkim: nigdy, przenigdy, nie proś o nic kobiety bo cię uzależni. A są w tym najlepsze na świecie, suki. Nie ona jest najświętsza tylko, jak już, jesteście najświętsi wy oboje i ch*j. Jak się nie podoba to droga wolna. Jak tu ktoś wspomniał w komentarzu, baba nie jest jak wino a facet jest.
Nie osądzam tej pokraki na filmie, bo na 99% sama jest sobie winna bo głupia. Nie kuma taka raszpla, że to wszystko co jej krzywy ryj zdołał wydukać to podstawowa gra wstępna zwykłej k***y i to taniej, bo droga k***a jest obdarzona urodą i sexapilem przez Boga i prawie nic nie musi poprawiać. Jak się, zamiast dbać o faceta, dba tylko o własną dupę (w tym oszczędza się ją dla księcia z bajki albo pastowanego jebaki z pałą 30 cm zamiast zaangażować się trochę i nie leżeć z nogami na bok czy wypinać dupę raz na miesiąc), to facet w końcu się wk***i, znudzi i sobie pójdzie od takiej roszczeniowej k***y. Pójdzie na 100%, bo wie, a teraz to tylko idiota nie wie, że np. na służbowej, integracyjnej imprezie wyjazdowej taka p*zda staje się boginią seksu i rozpusty ale dla kolegów z pracy. Potem w nocy dzwoni koło 04.00 że jej niedobrze bo wypiła i nie wie co robić bo cię kocha itp. pie**oli co jej ślina na język przyniesie, a właściwie to sperma paru prezesów i programisty spaślaka na deser.
Przepraszam za przydługi wywód, jak skończę bestsellera pt.: "Jak się nie dać babie zrobić w ch*ja" to wrzucę wam linka.

onucek

2023-01-28, 08:04
baby 40stoletnie są lepsze od 20stoletnich

AbdulWisiMiLacha

2023-01-28, 08:52
I co po ch*j było tyle kasy wydawac jak efektów zero bo jak to powiedział stwórca ()chociaz ch*ja istnieje ale ameby w to wierzą) gdy stworzył faceta "Ty jesteś moim podobieństwem "natomiast gdy ulepił babę powiedział "Ty bedziesz musiała się malować a i tak ch*j z tego bedzie"

Robertuss

2023-01-28, 09:08
Az się wzruszyłem :mrgreen: niech mówi w liczbie pojedynczej paszteciara j***na. I zaimponuje inteligencja a nie wyglądem.

panar3 napisał/a:

No cóż... taka dola babska. Moja pierwsza żona sama polazła za bogatym szefem, "nagle wypiękniała" i miała głęboko w dupie nie tylko przywiędłego ku*asa starego dziada po viagrze, ale też dwójkę małych dzieci, a potem pretensje miała do całego świata jak wlazła do kolejki dziadów i obracało ją z ośmiu po kolei. Nadmienię tylko, że mam już inną żonkę, i teraz już głęboko w dupie co kobiecie się lęgnie pod kopułą, Baba to zawsze ma coś poj***nego w sobie a podstawa to nie walczyć z tymi demonami tylko znaleźć sobie swój własny kąt nietykalności. Nigdy nie pokazuj swoich słabości, nie zdradzaj swoich tajemnic, żyj prosto i stój prosto, a przede wszystkim: nigdy, przenigdy, nie proś o nic kobiety bo cię uzależni. A są w tym najlepsze na świecie, suki. Nie ona jest najświętsza tylko, jak już, jesteście najświętsi wy oboje i ch*j. Jak się nie podoba to droga wolna. Jak tu ktoś wspomniał w komentarzu, baba nie jest jak wino a facet jest.
Nie osądzam tej pokraki na filmie, bo na 99% sama jest sobie winna bo głupia. Nie kuma taka raszpla, że to wszystko co jej krzywy ryj zdołał wydukać to podstawowa gra wstępna zwykłej k***y i to taniej, bo droga k***a jest obdarzona urodą i sexapilem przez Boga i prawie nic nie musi poprawiać. Jak się, zamiast dbać o faceta, dba tylko o własną dupę (w tym oszczędza się ją dla księcia z bajki albo pastowanego jebaki z pałą 30 cm zamiast zaangażować się trochę i nie leżeć z nogami na bok czy wypinać dupę raz na miesiąc), to facet w końcu się wk***i, znudzi i sobie pójdzie od takiej roszczeniowej k***y. Pójdzie na 100%, bo wie, a teraz to tylko idiota nie wie, że np. na służbowej, integracyjnej imprezie wyjazdowej taka p*zda staje się boginią seksu i rozpusty ale dla kolegów z pracy. Potem w nocy dzwoni koło 04.00 że jej niedobrze bo wypiła i nie wie co robić bo cię kocha itp. pie**oli co jej ślina na język przyniesie, a właściwie to sperma paru prezesów i programisty spaślaka na deser.
Przepraszam za przydługi wywód, jak skończę bestsellera pt.: "Jak się nie dać babie zrobić w ch*ja" to wrzucę wam linka.



Brawooooo brawooooo gdybyś startował na prezydenta z pewnością bym na Ciebie zagłosował...masz k***a rację.

Yakov

2023-01-28, 10:10
Jak ona się nazywa?

beastieboy

2023-01-28, 10:20
"A tak nawiasem, wole takie 40-stki i 50-tki zadbane, r*chable niz malolaty co w glowie nic nie maja oprocz spermy insta sriktoka itp."

No to mało jeszcze widziałeś, jak się zachowują babki jak dobijają do 40-tki. Życzę powodzenia w "dogadywaniu się" ze starymi babami.

Swooniak

2023-01-28, 10:47
A chłop jebie na dwa etaty żeby wyrobić na te jej kosmetyki i terapie

dżonyłojlker

2023-01-28, 11:16
ans83[Ż] napisał/a:

k***a, mezoterapia??? Że niby mezo puszczają?



Na zmianę mezo i JedenOsiemL aż się we łbie popie**oli jak temu paszczakowi.

Yakov napisał/a:

Jak ona się nazywa?



Raszpla z drutu.

GIF-Seeker

2023-01-28, 11:17
Facet opluje, obsika, wyr*cha, potem da jakiś pieniądz i idzie na mezo terapie, paznokcie i inne pierdy, by ładnie wyglądać, by kto inny mógł opluć, obsikać etc. Krąg życia k***o :D

smc

2023-01-28, 11:43
Kobieta idąc na randkę trzy dni się głodzi, wylewa siódme poty na siłowni, kupuje nową sukienkę, idzie do fryzjera, do kosmetyczki, goli nogi, wąsik pod nosem i cikpę, wybiela zęby i kupuje bieliznę z Intiminissi. Razem ponad tysiaka.


Facet kupuje kwiatek i kondomy za dwie dychy i idzie por*chać.

Folur

2023-01-28, 15:52
w komentarzach żale rozwodników i inceli bo baba im uciekła... ahahhahahaha :mrgreen:

jak dobrze że mnie wasze problemy nie dotyczą przegrywy życiowe buahahahaha :D

a ten co ma najwiecej polubień za posta niech się nie cieszy, bo jeszcze wszystko przed nim, łącznie z rozwodem i brakiem seksu, nawet raz na miesiąc ;-) ;-)

robo72

2023-01-28, 16:58
paznokcie,rzęsy,torebki,buty etc za kasę starego żeby przyj***ć mu rogi,obsikać, zakopać . I to wszystko po to żeby poczuć innego ku*asa między nogami za kasę starego. Zjeb technologiczny.

antisol123

2023-01-28, 20:06
Mózgu zacznij jeszcze używać pustaku, to i świat będzie ci lepszy...

kapelan_szturmowy

2023-01-29, 00:02
Folur napisał/a:

w komentarzach żale rozwodników i inceli bo baba im uciekła... ahahhahahaha



no k***a, tego jeszcze nie grali, żebym Ci rację musiał przyznać.

:shock: