18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

toruńska policja

nowynick • 2020-02-07, 11:56
próbuje wydymać kierowcę




Powinien z tym pojechać na komisariat i pogadać z komendantem na ten temat. No ale że policjanci po służbie też tu pewnie zagląda to może pani doczeka się jeszcze rozmowy dyscyplinarnej

Maciasty667

2020-02-07, 15:17
Kiedy myślisz że podludzie pracujący w policji nie mogą już przejść samych siebie, w potem w przeciągu kilku dni widzisz w internecie jak próbują zrobić w ch*ja zwykłych obywateli poprzez takie akcje. I potem jeszcze te pionki systemowe wymagają szacunku od ludzi. Jakoś trudno mi o współczucie dla tych reprezentantów tego sk***iałego systemu.

Xs...........33

2020-02-07, 15:20
Widać wysryw sebixów na tym portalu, jp na 100% k***y

skandal

2020-02-07, 15:25
Wiewór napisał/a:

Policja ma odgórny nacisk od rządu czyli PiS. Państwowe firmy rozkradzione. Pieniądze z OFE zaj***ne.
Wszystko rozdane patoli i nierobom. NBP drukuje pieniądze na trzy zmiany ale to wszystko jest mało.
Dlatego policja musi dorabiać. Gnoją ich ile wlezie, żeby pisali mandatów za co się tylko da.
Za prędkość już im ciężko bo każdy jeździ na Yanosiku więc szukają innych możliwości.




MenSa napisał/a:

Ale po za tym dobrze się czujesz?



Nawet jeżeli się źle czuje to ma rację. Być może nie jest to jeszcze tak bardzo widoczne ale zobaczysz za 2-3 lata, kiedy naprawdę zacznie brakować pieniędzy, co się będzie działo. Gdyby tak się okazało że za chwilę przyjdzie kryzys, nawet lżejszy niż z 2007 to dopiero będzie koszmar.


Ps. Wiem że ktoś mi się zaraz przypie**oli, dlatego piszę teraz. Mam na myśli tylko i wyłącznie działania aktualnej ekipy (nie)rządzącej a nie "przez ostatnie 8 lat..."

poligon6

2020-02-07, 15:38
adi_k0 napisał/a:

k***a, czy teraz do policji przyjmują tylko samych debili?



To kobieta.

Innanazwa

2020-02-07, 16:29
Jeśli pieszy ma zielone to kierowca na jezdni równoległej do pasów też ma zielone więc o jakiej strzałce w ogóle mówi ta "policjantka" skoro zdaje sobie sprawę z zielonego dla pieszych

rzeznianumer5

2020-02-07, 16:38
Przecież coś ze światłami nie tak. Nie widziecie? Kierowca miał zielone i piesi też. Tacy saminz was debile jak policja.

Policeman

2020-02-07, 16:51
Xson33333 napisał/a:

Widać wysryw sebixów na tym portalu, jp na 100% k***y



Weź się nie obsraj pedrylu, nikt tutaj nie mówi o jakimś jp czy innym gównie, tylko o tym, że mogliby gościowi jebnąć mandacik za brak stopu na strzałce i by się obsrał gadaniem, że było zielone, a jak mandatu nie przyjmie to mu jeszcze wpie**olą koszta sądowe. Całkiem niedawno był tutaj bardzo podobny filmik jak drogówka coś się do typa sp***alała, ale też miał kamerkę więc odpuścili. I to jeszcze gdyby mieli silne przekonanie o racji to by chociaż sprawdzili nagranie, ale od razu dali sobie spokój - wiedzieli na czym to się trzymało - na pie**olonym rabunku.

Jak ktoś myśli za pomocą dupy i ch*ja [jedyne, rzeczonego, ośrodki przyjemności życiowej] to jak widzi słuszną krytykę od razu zaczyna pie**olić o sebixach i jp100%, ale gdyby jemu wpie**olili taki mandat to pierwszy by wrzucał zapłakany ryj zdeformowany trisomią że mu 100 zł jebnęli mandatem z jego pensji minimalnej i teraz musi wziąć chwilówkę by móc opłacić ratę za srajfona.

Sonal

2020-02-07, 16:52
rzeznianumer5 napisał/a:

Przecież coś ze światłami nie tak. Nie widziecie? Kierowca miał zielone i piesi też. Tacy saminz was debile jak policja.



Debil to ty jesteś. Światłą działają PRAWIDŁOWO. Wyjdź z domu i zobacz na najbliższym skrzyżowaniu.

newhorizonss

2020-02-07, 16:53
krisman1981 napisał/a:

obsrany kraj tu nie masz żadnych praw poza pracą za grosze i wegetacją j***ć ten system niszcze go na każdym możliwym kroku



po prostu nienawidzę takich zjebów którzy jadą na własny kraj . Mam nadzieję że już nigdy do niego nie wrócisz

gabriel0

2020-02-07, 17:01
@Up
Idź bronić sowojego kraju. Zakasaj rękawy, namydlij otwór odbytniczy.


Można się pośmiać że policjanty nie ogarniają bardziej zaawansowanej technologii sterowania światłami, tylko standardowe. Pambuk jedyny wie, coby się działo gdyby na takich światłach pierwszeństwo było łamane, ze 2 strzałki stałe, mijanki na krzyż.

homorek

2020-02-07, 17:11
krisman1981 napisał/a:

obsrany kraj tu nie masz żadnych praw poza pracą za grosze i wegetacją j***ć ten system niszcze go na każdym możliwym kroku



Kraj jest piękny, to system stworzony przez baranów z wiejskiej jest sp***olony. Ale ktoś ich wybiera.....

Robo

2020-02-07, 17:41
Tyle durnych komentarzy bo Pani się coś przywidziało. Nic się nie stało, nikt nie został potraktowany mandatem. Gość dmuchnął i pojechał a tutaj już Państwo jest winne, PiS i Rydzyk pewnie też, a cała policja jest o kant dupy rozbić, bo kobiecie się coś wydawało. Ci co mają żony, czy kobiety mają to na porządku dziennym i tak z dupy nie strzelają. Czirs

Robo

2020-02-07, 18:09
Tyle durnych komentarzy bo Pani się coś przywidziało. Nic się nie stało, nikt nie został potraktowany mandatem. Gość dmuchnął i pojechał a tutaj już Państwo jest winne, PiS i Rydzyk pewnie też, a cała policja jest o kant dupy rozbić, bo kobiecie się coś wydawało. Ci co mają żony, czy kobiety mają to na porządku dziennym i tak z dupy nie strzelają. Czirs

Marco_Zg

2020-02-07, 18:42
Zagina przestrzeń i ma sokoli wzrok. Trzeba było nie wychylać się z kamerką i ośmieszyć towarzystwo w sądzie.
Z drugiej strony kto ma czas na te ichnie błazenady. Ciekawe ilu w ten przekręt udupili?