18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tortury i znęcanie się nad rówieśniczką

greony12 • 2017-11-18, 00:41
czytam: "W Trindade, Goiás, w Brazylii, grupa nastoletnich dziewcząt (podobno w wieku od 13 do 16 lat) sfilmowała zastraszające torturowanie rówieśniczki, według brazylijskich mediów tortury trwały około 4 godzin"



podobno chodziło o zazdrość bo ofiara zaprosiła chłopa na bal :szczerbaty:




zj***ne z bestgore

~PowerBoBass

2017-11-18, 11:50
phrontch napisał/a:

co jest do k***y nędzy z tym sadolem? Przecież ja ten temat z tym filmem wrzuciłem jakieś półtora roku temu.

czy ja też mam szukać tematów sprzed paru lat i wrzucać jako swoje?



Ty masz znaleźć ten temat w swoich skoro taki dodawałeś (masz ich 28, nie będzie trudno) i zgłosić duplikat (u góry strony jest taka opcja)


A jeśli to za wiele, to wystarczy, że nie będziesz się odzywał.

phrontch

2017-11-18, 12:04
moich tematów było o jakąś połowę więcej, chyba po to zostały usunięte, aby jacyś uciekinierzy z kwejka po czasie wrzucali jako swoje

The_Generat

2017-11-18, 12:36
to są k***a tortury ? nie słyszeli o wbijaniu rozgrzanej igły w oko albo o szczurze na brzuchu pod garnkiem, który się albo podgrzewa albo w niego napie**ala kijem... no cokolwiek

natking

2017-11-18, 12:38
przecież widać, że to Kraków :)

gabrychchch

2017-11-18, 14:30
A potem ,,łola boga, szczelanine w szkole zrobiła, takie dobre dzieci pozabijała"

ziomandrzej

2017-11-18, 15:54
Ale ten młotek na końcu to faktycznie lekko mnie aż skrzywił... Ale chyba już to widziałem na sadolu wcześniej.

Nagar1

2017-11-18, 20:30
jasny gwint zaj***ł bym jee k***a boze co sie dzieje z tym światem co one musze miec juz w głowie.... nosz k***a mać

BenderXXX

2017-11-18, 22:06
@The_Generat

Cytat:


to są k***a tortury ? nie słyszeli o wbijaniu rozgrzanej igły w oko albo o szczurze na brzuchu pod garnkiem, który się albo podgrzewa albo w niego napie**ala kijem... no cokolwiek



Ja nie słyszałem. Pokażesz na siostrze?

Musashi_Miyamoto

2017-11-18, 23:18
Oooo jaki nietypowy opis... Zawsze to uzasadnienie w rzeczywistości degeneracji i bezkarności w realizowaniu swoich zwierzęcych instynktów było uzasadniane na zasadzie a to ukradła babci ostatnie pieniądze na życie albo sprzedawała narkotyki od których pół miasta umarło i dostaje karę albo biła zwierzęta teraz ją biją i tak dalej i tak dalej te impulsowe uzasadnienia po których wszystko u odbiorcy się zmienia... Tak jak w Wojsku... W Cywilu zabijać nie wolno ale w wojsko wytłumaczą dlaczego nie tylko wolno ale i trzeba zabijać tak i w tych opisach.. Niema oczywiście mowy o rzeczywistości tego zjawiska że tak jak tu powyżej zezwierzęcone posiadające jakieś plecy w miejscowości panienki torturują dla przyjemności prawdopodobnie osobę która np jest sierotą niema rodziny która może ją obronić... Być może wychowuje ją podstarzała bezsilna już babcia... Do tego dziewczyna posiada dużo większa urodę od nich a więc złość i wkur.... jest ogromny i generuje liczne powody by uzasadnić wyżycie się na niej... TAKIE k***A JEST ŻYCIE MOJE POCZUCIE KOCHANE i kiedyś zejdzie wam ta mgiełka z oczu i zauważycie że to nie jest tak jak wam k***a w opisach piszą.

sh...........ns

2017-11-18, 23:26
Musashi_Miyamoto dokładnie też sie smieje z sadolowych napinaczy co wierza w to że kazdy torturowamny człowiek to pedofil albo morderca ,a jak ktoś ciepri nieiwnie to na pewno ktoś go pomsciu otóż prawdopodobnie nie , gdyby panięka miała jakieś placy braci to by jej nie tykneły kobiety to cioty i tchórze dleatego zawsze się znęcają nad słabymi kobietami

-_..........._-

2017-11-19, 04:40
TT4&PowerBoBoss Zrobiliście mi poranek, ach wy konie na białych rycerzykach. Szkoda, że macie zerowe pojęcie zarówno o tym, jak skutecznie zapobiegać i pomagać, jak i konsekwencjach oglądania się za młodymi dupami. No ale że sadistic ma bawić i uczyć, to pomogę.

- prewencja i pomoc polegają na edukacji pre- i post-, a im bardziej radykalny środek, tym mniej skuteczny (radykalnie łagodne środki również -- vide: zasada złotego środka)
- przy dużej różnicy wieku młoda dupa dostaje wielkiej dolewki do ego w baniaku i zamiast się starać, wymaga, manipuluje, korzysta -- przy okazji niszcząc sobie dopiero rozwijającą się osobowość; efekt jest taki, że koleżka z kryzysem wieku średniego kończy z traumą, jakiej nigdy jako gówniarz nie przeżył, a świat "wzbogaca" się o kolejną zołzę, której instrumentalnego podejścia do facetów nikt rozsądny nie potrafi wyjaśnić i zaczynają krążyć różnej maści teorie o friendzone'ach, kurewstwie, feministkach itd...

Pedofile odpowiedzialni za autentyczne niszczenie psychiki kobiet to margines. Większość kobiet ma zryty płat czołowy przez mechanizm nagrody zbyt wcześnie odpalony przez takich średniowiecznych kryzysantów i ich charakterologiczną p*zdusiowatość.

Aha, a żeby nie odbiegać zbytnio od tematu, to karła wstawić przywiązanego nago do kozła do zagrody z wyposzczonymi osłami.

realign

2017-11-19, 08:37
TT4 napisał/a:

Wszystkie bym je wziął na warsztat. Teraz gdy oficjalnie pukam 30+ tęskno mi świeżego mięska. Kto r*cha ten zrozumie. Kto nie r*cha ten Velture.



Obnosisz się jakbyś dopiero zaczą.

panar3

2017-11-19, 11:12
Hmm... :kupa: