18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tornado Republika Czeska

aras_pl • 2021-06-28, 08:42
W sieci pojawiło się nowe nagranie trąby powietrznej o wstępnej sile F3, która 24 czerwca przeszła przez kilka miejscowości na południu Czech. Nagranie z miejscowości Lužice.




NataliaW

2021-06-28, 08:49
To za to że kopalnię Turów chcą zamknąć, Kaczyński na nich zesłał.

Cz...........as

2021-06-28, 09:27
15 minut i dorobek połowy życia poszedł w p*zdu. I nawet nie ma się na kogo wk***iać.

petru23

2021-06-28, 09:27
Chcieli Amerykę w Europie to mają.

Wiewór

2021-06-28, 09:36
CzasNaKwas napisał/a:

15 minut i dorobek połowy życia poszedł w p*zdu. I nawet nie ma się na kogo wk***iać.


Zmiany klimatyczne. Matka Ziemia walczy z pasożytami, które ja niszczą.

Nyrewesa

2021-06-28, 09:49
I żadnego o k***a ja pie**olę, zero szlochu. Pepiki biorą wszystko na chłodno. U nas Karyna darła by ryja.

Gienek86

2021-06-28, 10:02
Nyrewesa napisał/a:

I żadnego o k***a ja pie**olę, zero szlochu. Pepiki biorą wszystko na chłodno. U nas Karyna darła by ryja.



jak na chlodno? ta ateistka chyba pierszy raz w życiu powiedziała Jezus Maria

outline

2021-06-28, 10:22
Wiewór napisał/a:

Zmiany klimatyczne. Matka Ziemia walczy z pasożytami, które ja niszczą.



k***a bo tornada i kataklizmy na ziemi zaczęły pojawiać się dopiero od 15 lat...

Fx12

2021-06-28, 10:22
I teraz wyobraźcie sobie taki kataklizm u nas gdzie na byle majstra co poprawi rynnę wiszącą na 7m trzeba 3m-ce czekać. 30 sek i cała miejscowość przestaje istnieć. Nie ma dachów, okien, szyb, zostali ludzie co muszą w tym mieszkać i żadne pieniądze z żadnego ubezpieczenia niczego nie zmienią - nie ma kim tego naprawić. Nie ma czym tego naprawić bo za materiałami typu więźba, pokrycia dachów czy okna czeka sie 3m-ce. Za byle oknem PCV dzisiaj czeka się 8-10 tygodni i kolejne 3 za ekipą która montuje po kolei zamówienia.
A my dalej karmimy stada pasożytów pięćsetplusami

robsonx79

2021-06-28, 10:39
outline napisał/a:

k***a bo tornada i kataklizmy na ziemi zaczęły pojawiać się dopiero od 15 lat...



No tak, Czechy są znane ze swoich tornad na cały świat. Oczywiście, że pogoda robi się nieprzewidywalna i skrajna z powodu działalności człowieka, ale jak ktoś boi się tej myśli, to będzie twardo stał przy tym, że to wszystko normalne zmiany klimatyczne. Kolejne rekordy temperatur, ryb coraz mniej, czapy lodowe na biegunach się kurczą, pogoda kompletnie nieprzewidywalna, ale nie - dobrze jest wierzyć, że to wszystko jest w normie.

Pies_poligona

2021-06-28, 10:44
A tam tornado srado, u mnie za dzieciaka przy takim wietrzyku to latawce puszczaliśmy.

nwonigers

2021-06-28, 10:59
robsonx79 napisał/a:

No tak, Czechy są znane ze swoich tornad na cały świat. Oczywiście, że pogoda robi się nieprzewidywalna i skrajna z powodu działalności człowieka, ale jak ktoś boi się tej myśli, to będzie twardo stał przy tym, że to wszystko normalne zmiany klimatyczne. Kolejne rekordy temperatur, ryb coraz mniej, czapy lodowe na biegunach się kurczą, pogoda kompletnie nieprzewidywalna, ale nie - dobrze jest wierzyć, że to wszystko jest w normie.



dobrze przez dzialalnosc czlowieka. to niech teraz ci co doprowadzili do tej tragedii czyli glownie pansta sie biora za naprawe tego a nie pie**ola ze to zalezy od mojego 1 auta. bo to oni w tych fabrykach produkuja tyle cCO2 w 1 dzien co cala moja rodzina nie zdola zrobic w ciagu calego swojego zycia.

Manii

2021-06-28, 11:18
robsonx79 napisał/a:

No tak, Czechy są znane ze swoich tornad na cały świat. Oczywiście, że pogoda robi się nieprzewidywalna i skrajna z powodu działalności człowieka, ale jak ktoś boi się tej myśli, to będzie twardo stał przy tym, że to wszystko normalne zmiany klimatyczne. Kolejne rekordy temperatur, ryb coraz mniej, czapy lodowe na biegunach się kurczą, pogoda kompletnie nieprzewidywalna, ale nie - dobrze jest wierzyć, że to wszystko jest w normie.



Masz tu liste tornad w Europie idaca wstecz setki lat i sie nie zesraj.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_tornadoes_and_tornado_outbreaks

Alarmisci alarmuja od 50u lat i robiac z siebie idiotow jak Al Gore ktory twierdzil ze snieg na polnocnym biegunie mial zniknac do 2014 po czym kupil sobie posesje nad brzegiem oceanu, podobbie jak Osrama. Dzisiaj mamy kolejnych zjebow jak Ocasio Cortez ktora twierdzi ze mamy tylko 12 lat jesli nic nie zrobimy..... a debile kupuja to i kupuja....

Cz...........as

2021-06-28, 11:27
robsonx79 napisał/a:

Oczywiście, że pogoda robi się nieprzewidywalna i skrajna z powodu działalności człowieka, ale jak ktoś boi się tej myśli, to będzie twardo stał przy tym, że to wszystko normalne zmiany klimatyczne. Kolejne rekordy temperatur, ryb coraz mniej, czapy lodowe na biegunach się kurczą



A epoki lodowcowe to też wina ludzi?

yfd

2021-06-28, 13:09
CzasNaKwas napisał/a:

A epoki lodowcowe to też wina ludzi?



A co może Sida i spółki?!