18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tor z przeszkodami.

~_Yarko_ • 2019-06-24, 22:33

Do dwóch razy sztuka.

Zwieszony

2019-06-24, 23:46
Wyścigu nie wygrał ale główną na sadisticu na pewno...

LuzaQ

2019-06-25, 01:38
@tazmandu

smieszne ? no beka nie ? bo Ty codziennie łoisz po kilkadziesiat bunnyhopow na swojej kolarzówce ktora wcale nie jest wyważona do takich akci,
AAAA, zapomniałem że tylko walisz codziennie do sklepu składakiem
po harnasie.
dobra nie było sprawy

iam_not_a_robot

2019-06-25, 01:45
Cyklokross, bardzo fajny sport - właściwie każdy wyścig mógłby być na sadistic.pl

Bardzo kontuzyjny :)

Loaloa

2019-06-25, 01:57
Na szczęście pysk zamortyzował upadek. W ogóle piękny sport, mógłbym to oglądać godzinami. Dla urozmaicenia powinni byli tym samym torem, ale w przeciwnym kierunku puścić jakieś terenówki.

shewush

2019-06-25, 08:55
kolarzówką po miękkim gruncie wykonując ewolucje? Brawa dla organizatora a jeszcze większe dla uczestników

MortiCRX

2019-06-25, 09:45
shewush napisał/a:

kolarzówką po miękkim gruncie wykonując ewolucje? Brawa dla organizatora a jeszcze większe dla uczestników



To nie są żadne "kolarzówki" tylko przełajówki , a dyscyplina to cyclocross, odbywa się dokładnie w takim terenie. Nie ogarniasz to nie komentuj .

tazmandu

2019-06-25, 17:04
LuzaQ napisał/a:

@tazmandu
smieszne ? no beka nie ? bo Ty codziennie łoisz po kilkadziesiat bunnyhopow na swojej kolarzówce ktora wcale nie jest wyważona do takich akci,
AAAA, zapomniałem że tylko walisz codziennie do sklepu składakiem
po harnasie.
dobra nie było sprawy



Zluzuj szorty kolego. Jeżdżę autem 8-)

pankruk

2019-06-25, 23:06
Lubię ten portal nie tylko ze względu na nietuzinkowe treści ale również ze względu na to, że wiele można się dowiedzieć od specjalistów z różnych dziedzin np. tego, że przypie**olenie rowerem w przeszkodę i wyj***nie się na ryj to "bunnyhop".

Severio

2019-06-26, 11:41
kienzler napisał/a:

Lubię ten portal nie tylko ze względu na nietuzinkowe treści ale również ze względu na to, że wiele można się dowiedzieć od specjalistów z różnych dziedzin np. tego, że to "bunnyhop".



Nie wiem jak ty, ale ja tam zauważyłem 6 dobrych bunny hopów, 2 niepoprawne i jedno "przypie**olenie rowerem w przeszkodę i wyj***nie się na ryj".