18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tor przeszkód

Flodzia • 2021-05-13, 13:46

Nie przeszłaś! :lol:

pytolsky

2021-05-13, 14:49
Czego ty szukałeś w tym internecie? "Speertalające przez płot małe dziewczynki"?

zdun

2021-05-13, 15:00
w większości te filmy to niespłonione ambicje starych, sami się na h*j nadają a dzieci katują.

Lobo24

2021-05-13, 15:48
zdun napisał/a:

w większości te filmy to niespłonione ambicje starych, sami się na h*j nadają a dzieci katują.



pie**ol, pie**ol . Fajnie, że ojciec wychowuje dziecko i dba o jego rozwój fizyczny. Mnie na rowerze nauczyli jeździć koledzy jam miałem 11 albo 13 alt - nie pamiętam.
Tata był zajęty leżeniem pod sklepem. Teraz dzieciaki regularnie ćwiczą głównie palce rąk przeglądając portale społecznościowe. Siedzą całymi dniami w domu.
Z resztą poczytaj sobie o kondycji dzieci w jak szybkim stopniu się pogarsza pokolenia na pokolenie i ile daje aktywność fizyczna w ta młodym wieku. Podobnie jak przy nauce kilku języków czy czy nauce gry na instrumencie - która w młodym wieku znacznie polepsza sprawność intelektualną w dłuższym przebiegu (poczytaj o Darwiniźmie Neuronalnym - przez który tracimy około 30% neuronów w młodym wieku). Tak samo aktywność fizyczna dziecka wpływa na jego rozwój i kondycję w przyszłości.

mam_racje

2021-05-13, 17:15
Trynkiewicze lajkują...

T3RMINATOR

2021-05-14, 07:18
mam_racje napisał/a:

Trynkiewicze lajkują...



Trynkiewicz woli chłopców...

mazga50

2021-05-14, 16:39
Spokojnie, nic jej nie będzie. Dzieciaki mają niską wagę i nie takie rzeczy uchodzą im płazem. Dopiero jak podrosną, zmieni im się środek ciężkości i masa, takie wypadki kończą się kontuzjami.