18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Top Gear i geniusz prowadzących

maksymilian45 • 2015-02-12, 23:58
Chłopaki znów rozwiązali kolejny problem 8-)

osa79

2015-02-13, 00:01
old british gay man...

Mercury001

2015-02-13, 00:02
Końcówka odcinka miażdży (i w ogóle cały odcinek, jeszcze biorąc pod uwagę NFZ nasz ukochany polski) :D Kto nie oglądał, ten wie na pewno "jak oglądnąć". Bez spojlerów - może tak będzie wyglądać za kilkanaście lat szybka "opieka medyczna" :D

l0tt4r

2015-02-13, 00:58
szkoda że nie wieźli kilku "pacjentów" podpiętych szeregowo jak bagażówka na lotniskach :mrgreen:

doopa

2015-02-13, 01:33
ciszej się nie dało?

wolo1994

2015-02-13, 10:46
Ta nowy TopGear czyli reżyserka lepsza niż Tarantino. Kiedyś był to fajny program o autach, nowościach itd. a teraz to co się tam dzieje to komedia. Oglądając właśnie ten odcinek, wyłączyłem go w 3/4 ponieważ mam już tego dość. Perfidna głupota, perfidna reżyserka, program sprzedał się i tyle. R.I.P. TopGear

Gieniu

2015-02-13, 11:03
@wolo1994 Clarkson i Hammond przed emisją pisali na twitterze że ten odcinek jest bardziej dla dzieci niż o motoryzacji :P
W tym tygodniu mają już wrócić do normalności.

wolo1994

2015-02-13, 11:09
Gieniu napisał/a:

@wolo1994 Clarkson i Hammond przed emisją pisali na twitterze że ten odcinek jest bardziej dla dzieci niż o motoryzacji :P
W tym tygodniu mają już wrócić do normalności.



Ja nie mówie tylko o tym, zobacz poprzednią serię i odcinki, to jest koniec.

McMenel

2015-02-13, 11:09
wolo1994 od kiedy TG był programem stricte motoryzacyjnym?? Pierwsza seria z Wilsonem , Needell i Butler-Henderson może tak ale później to była po prostu kupa fajnej rozrywki luźnie powiązanej z motoryzacją. Nie podniecają się ,jak część starej ekipy , jedynie samymi samochodami. Propagują szersze spektrum motoryzacji. Gdzie ważniejsza od osiągów jest zabawa i humor.

juzeg

2015-02-13, 11:12
Top gear skończył się na kill'em all

b00mba

2015-02-13, 11:21
@juzeg

Metalika się skończyła zanim się zaczęła.

wolo1994

2015-02-13, 11:23
McMenel napisał/a:

wolo1994 od kiedy TG był programem stricte motoryzacyjnym?? Pierwsza seria z Wilsonem , Needell i Butler-Henderson może tak ale później to była po prostu kupa fajnej rozrywki luźnie powiązanej z motoryzacją. Nie podniecają się ,jak część starej ekipy , jedynie samymi samochodami. Propagują szersze spektrum motoryzacji. Gdzie ważniejsza od osiągów jest zabawa i humor.



Dobrze zabawa i humor, ale nie reżyserka... Robili głupie rzeczy w pierwszych seriach było ich mniej ale było to na spontanie. Przeginają z reżyserką i to ostro, dlatego nie chce mi się tego oglądać.

Mercury001

2015-02-13, 11:35
wolo1994 napisał/a:



Dobrze zabawa i humor, ale nie reżyserka... Robili głupie rzeczy w pierwszych seriach było ich mniej ale było to na spontanie. Przeginają z reżyserką i to ostro, dlatego nie chce mi się tego oglądać.



Mam dla Ciebie rozwiązanie. Jeżeli masz dekoder z nagrywarką (dyskiem hdd etc...), to sobie przewijasz momenty które tobie nie pasują i już :-) (przy okazji idealny szach-mat dla tych cholernych reklam). Obejrzałem każdy (!) odcinek TG od 2002 roku oraz większość specjalnych filmów, i TG idzie z duchem czasu. Otaczający świat się zmienia, jest więcej nagości, głupoty i rozrywki. TG to show, i jak każde show musi zarabiać. Najnowszy sezon, zgodzę się, jest jak na razie pod młodą publikę... choć i ja bawiłem się świetnie, szczególnie przy najnowszym odcinku (subiektywna opinia). Jednak brakuje mi recenzji które były w poprzednich seriach, może w kolejnym odcinku to się zmieni :)

wolo1994

2015-02-13, 11:47
Mercury001 napisał/a:



Mam dla Ciebie rozwiązanie. Jeżeli masz dekoder z nagrywarką (dyskiem hdd etc...), to sobie przewijasz momenty które tobie nie pasują i już :-) (przy okazji idealny szach-mat dla tych cholernych reklam). Obejrzałem każdy (!) odcinek TG od 2002 roku oraz większość specjalnych filmów, i TG idzie z duchem czasu. Otaczający świat się zmienia, jest więcej nagości, głupoty i rozrywki. TG to show, i jak każde show musi zarabiać. Najnowszy sezon, zgodzę się, jest jak na razie pod młodą publikę... choć i ja bawiłem się świetnie, szczególnie przy najnowszym odcinku (subiektywna opinia). Jednak brakuje mi recenzji które były w poprzednich seriach, może w kolejnym odcinku to się zmieni :)



Ja właśnie nad recenzjami ubolewam bo były świetne i właśnie tego najbardziej mi brakuje :/

bocianoff

2015-02-13, 12:33
wolo1994

ch*j się znasz.


A poza tym - w Top Gear scenariusz był od zawsze.


Są genialni teraz, byli genialni kiedyś i będą genialni w przyszłości.