18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Top 5: Niepokojących telefonów na policję 3

borubar2821 • 2016-05-13, 14:52
2 włamywaczy i chłopiec w szafie... czyżby Kevin? :lodowka:

Siberian_Meat_Grinder

2016-05-13, 15:20
tradycyjnie - jak w każdym temacie odnośnie "Niepokojących telefonów" post sponsoruje Jakubczyk, Zdzisław ... :


dziczek21

2016-05-13, 19:13
Powiem szczerze, ze trochę ciarki przechodzą. Zwłaszcza w ostatnim przypadku, ona nawet nie zdawała sobie sprawy co się naprawdę stało..

sh...........ns

2016-05-13, 20:09
dlatego kobiety powiny k***a siedziec w kuchni k***a wy tylko do r*chania i gotowania sie nadajecie

Deprechamurowana

2016-05-13, 20:13
Czy tylko mi się wydaje, że te pytania, które zadają poszkodowanym, są po prostu pie**olnięte ?

Ma...........ke

2016-05-14, 00:25
5 niepokojących telefonów i trwa to 13 minut podziękuje i pójdę dalej.

matikesi

2016-05-14, 00:42
Na końcu filmu koleś wciąga proszek strzykawką?

Mintaj91

2016-05-14, 00:43
Poszukajcie sobie nagrania jakiejś meksykańskiej 6letniej dziewczynki, która zadzwoniła na policję, a w tym samym czasie patrzyła jak jakiś gość morduje jej matkę. Że też tego nie ma w zestawieniu... właściwie wszystko co słyszałem (z kategorii nagrań 911) się przy tej 6latce chowa. (6 year old girl witnessing her mother's death [911 Call][English subtitles])

IBSPL

2016-05-14, 00:49
Deprechamurowana, racja, że durne, ale tu chyba chodzi o to, żeby podtrzymać ludzi na linii jak najdłużej i żeby się nie rozłączyli.

Insaner

2016-05-14, 01:13
Deprechamurowana napisał/a:

Czy tylko mi się wydaje, że te pytania, które zadają poszkodowanym, są po prostu pie**olnięte ?



I tak i nie. Ich dyspozytorzy siedzą w zestawach słuchawkowych, od razu namierzany jest sygnał telefonu, a oni wstukują w międzyczasie kod zdarzenia i jest tam kierowana najbliższa jednostka policji, więc skoro i tak ich robota jest już skończona to starają się uspokoić i zagadać dzwoniącego. Z drugiej strony nigdy nie pytają o adres, a to chyba powinno być pierwsze pytanie. Namierzanie nie jest aż tak szybkie i precyzyjne.

Po...........h8

2016-05-14, 03:00
To numer alarmowy służy do pie**olenia czy zgłaszania zagrożenia?

Nikolay

2016-05-14, 06:18
@Insaner znacznie bardziej i szybciej uspokoiłyby poszkodowanych gdyby na poczatku powiedziały, że policja już tam jedzie, a tak to tylko wypytują jak pok***ione szmaty. Wsadziłbym im tam swojego bydlaka zeby tak nie pie**oliły k***y

xmirr2

2016-05-14, 06:39
Nikolay: przypuszczam że pytania zadawane są zgodnie z procedurą... Ale każde zdarzenie jest inne i można opracować schemat ogólny, jedno z podstawowych pytań jest o bron.. chyba nie trzeba wspominać dlaczego... to że policja już jedzie wiele dzwoniącemu nie pomoże - i tak jest posrany na maxa.

hardbot

2016-05-14, 07:59
k***a, Deprechamurowana, A co mają powiedzieć dziecku k***a, które widzi na własne oczy makabrę itp.
Ja pie**ole... Po drugie, jeśli zgłaszają się mordercy to jest to haczyk by ich nie spłoszyć..
Normalnie mnie k***a zamurowało jak słyszę dzieci, które coś takiego przeżyły nie życzę nikomu czegoś takiego doznać.
Takie rzeczy tylko w hameryce

gi...........ek

2016-05-14, 17:52
Wytłumaczy mi ktoś do k***y nędzy czemu ci ludzie z policji cały czas zadają pytania jak np było w tym 3 telefonie że goście wbili się dziecku do domu i zamiast kazać siedzieć mu cicho to zadają cały czas pytania?