18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Top 10 nagrań UFO 2013

MudPie • 2014-01-11, 10:56
top 10 nagrań ufo z 2013

start od 0:20


halinopl12

2014-01-12, 19:46
większość filmików to zwykła prowokacja, przecież wiadomo, że ufo widać tylko w nocy -_-

maksym_gorki

2014-01-12, 19:57
1:25 mi to wygląda na tzw. chińskie lampiony...

surojak

2014-01-12, 19:58
Jesłi czyta to jakiś kosmita. Proszę zabierzcie Mnie. Pozdrawiam

Lares86

2014-01-12, 19:59
Nr. 9. Też to widziałem na niebie. Zrobiłem nawet zdięcie, zwiekszyłem w wycinku kontras itp. To to samo co na 9 miejscu.


Metyl30

2014-01-12, 20:28
a mi sie wydaje ze to wszystko to ludzkie dzielo krajow wysoce rozwinietyw ich tajne bronie itp. zwrocie uwage ze w wiekszosci materialy wszedzie sa z USA i Rosja dwa potegi militarne ktore zawsze ze soba rywalizowaly,ale to tylko moje zdanie .

4h...........ch

2014-01-12, 20:47
0:20 - 0:46 - zwykły mały robaczek na obiektywie aparatu, gratuluje UFO ! :D beka po całości
0:47 - 1:20 - balon meterologiczny, widać czerwony spadochron i odbijająca powłokę urządzeń meteo.
1:21 - 2:02 - wygląda strasznie naciąganie, światła są jednakowe ( sorki, ale nawet kupione światła tej samej firmy nieco inaczej wyglądają pod różnym kątem filmując). Ewentualnie najpewniejsze wytłumaczenie kiepskiej jakości sprzęt filmujący autostradę nad miejscowością. Pojazdy jadą wolno ze względu na mgłę.
2:03 - 2:42 - filmowanie telewizora, zajebiste.. poziom filmowania reportera także super skoro odbija się jakiś budynek, chyba że w domu ktoś ma takie kolumny. Nie wiem czego się spodziewacie ale to pewnie F16 albo samolot niewykrywalny radarowo, w tle jest lotnisko, hellołłł
2:43 - 3:14 - taaa UFO, coś wielkości talerza stołowego nigdy nie przekroczy atmosfery. Bardzo wątpliwe aby też naczelne były takie niewielkie. Wygląda jak kawałek talerza przyczepiony na sprężynce do obiektywu, bądź trochę jak paralotnia ze spadochronem widziana z bardzo dużej odległości.
3:15 - 3:41 - mucha? Niekoniecznie coś na zewnątrz, w innym wypadku jakiś szybki samolot wojskowy, stawiałbym na bezzałogowy.
3:42 - 4:00 - co to gra komputerowa? Nie, to jest zwykły boing 767 widziany od dołu
4:01 - 4:41 - wygląda na pioruny kuliste i cały czas puszczany jeden kadr, innym wytłumaczeniem są stacje nadawcze, które puszczają sygnał czerwony, ze względu na kręcenie biało czarne wygląda jak UFO.
4:42 - 5:11 - zwykły nietoperz? Coś co ma ok. 30-50 cm max, trasa leśna, nie ma nawet dwóch pasów, w 5:09 widać według mnie ruch skrzydeł zwierzątka. Każdy wie że takie kamery wyłapują wszytko niemal jako światło i jego brak w nocy, dopiero po chwili widac cokolwiek (np. drzewa w tle )
5:12 - koniec - jeszcze raz wielki samolot, sądzac po podświetleniu szykujący się do lądowania, takie rozstawienie świateł pozwala kierującym lotniskiem wyłapanie konkretnego samolotu, odróżniając go np od krążących jedynie nad lotniskiem.

UFO nie istnieje, a jeśli istnieje nie kontaktowałoby się z nami. Nie mamy nic do zaoferowania innym istotom.

Soki

2014-01-12, 21:19
nagranie 6 to na pewno reklamówka - zawsze miota je nawet mały wiatr

sirred44

2014-01-12, 21:30
A mnie zastanawia co innego... żyjemy w czasach gdzie mogą nam zagląda do domów , kamery są wszędzie , go pro instalują nawet na wózkach dziecięcych, a KAŻDE filmy z "UFO" maja jakoś jak filmy z lat 70..
Na każdym filmie ten obiekt wygląda jak komar rozj***ny kapciem na ścianie.
Czegoś tu nie kumam , nagrywają jak lwy się świstają po końcówkach tak , że widać naplet króla zwierząt , a nie mogą nagrać czystego nieba tylko zawsze jakieś mało wyraźne ch*j wie co...

Kemys

2014-01-12, 21:51
Mam pytanie do zwolenników teorii że bardziej zaawansowana technologicznie pozaziemska cywilizacja nas obserwuje. Po co?
Myśle że nawet dla nich taka podróż nie byłaby tania więc musiałby istnieć jakiś powód tych wszystkich odwiedzin. Poza tym może się myle ale jeżeli jakiś obiekt osiągnie prędkość światła albo prędkość zbliżoną do niej to czas jego podróży będzie stosunkowo niewielki dla samego obiektu ale już dla cywilizacji odległej o te setki czy tysiące lat świetlnych która go wysłała z misją będzie wynosił właśnie setki tysiące lat czekania na jakiś raport. Wyjściem mogła by być znajomość teleportacji ale czy cywilizacja która posiadła coś tak dla nas odległego jak bezpieczną teleportacje pojazdu na ogromną odległość i z niewyobrażalną dokładnością pozwoliła by sobie na to żeby ich pojazd był tak dobrze widoczny i łatwy do ewentualnego zestrzelenia? Litości.

Pącki

2014-01-12, 21:59
A wszyscy "eksperci" zawsze mający wyjaśnienie każdego nol'a, którzy negują teorię, iż obce człowiekowi rasy nie raz odwiedzały potajemnie naszą planetę (bo umówmy się - kto uważa, że jesteśmy sami we wszechświecie jest kompletnym idiotą) według mnie oszukują samych siebie :lol: szkoda tylko, że póki co nasza rasa jest tak bardzo prymitywnym i agresywnym tworem, bo w przeciwnym wypadku jakieś inteligentniejsze cywilizacje na pewno podzieliłyby się z nami swoją technologią... ale po co, skoro sami byśmy się nią porozpie**alali...

@sirred44 bo gdyby NASA pokazałaby zdjęcia lub nagrania statku, ewentualnie kosmity w full hd 1080 doszłoby do ogólnoświatowej paniki, dopóki istnieją religie ( nie mylić z wiarą) gówno się dowiesz na temat życia pozaziemskiego taka prawda

@Kemys A po co Azjaci zwiedzają Europę? :lol: Podejrzewam że inteligentne cywilizacje nie podzielają systemu monetarnego, jest to wręcz pewne, więc mając wiedzę, technologię i narzędzia, więc po prostu to robią. Piękne prawda? 200 lat temu gdyby ktoś pokazał chłopowi z pola filmik na ipadzie to oszalałby. Wszystko w swoim czasie, przynajmniej ja tak uważam :roll:

SiwoSowa

2014-01-12, 22:10
3:43 - sam zaobserwowałem parę lat temu taki układ. Ciemna gwieździsta noc. Cisza, bezwietrznie. Nie uwierzę, że to Boeing. Na wysokości może do 100 metrów, szeroko rozstawione w trójkąt na jakieś 20 - 30 metrów na przeciwprostokątnych bokach czerwone światła, a na czele kilka mieniących się na żółto, w takim samym układzie jak na filmie z wcześniej podanej minuty, które widziałem, poruszały sie jednostajnie w jednym kierunku, do tego bezszelestnie, po czym w momencie zniknęły. Do końca życia tego nie zapomnę.

Catacombe

2014-01-12, 22:42
SiwoSowa napisał/a:

3:43 - sam zaobserwowałem parę lat temu taki układ. Ciemna gwieździsta noc. Cisza, bezwietrznie. Nie uwierzę, że to Boeing. Na wysokości może do 100 metrów, szeroko rozstawione w trójkąt na jakieś 20 - 30 metrów na przeciwprostokątnych bokach czerwone światła, a na czele kilka mieniących się na żółto, w takim samym układzie jak na filmie z wcześniej podanej minuty, które widziałem, poruszały sie jednostajnie w jednym kierunku, do tego bezszelestnie, po czym w momencie zniknęły. Do końca życia tego nie zapomnę.



Mogł to samolot zapie**alać, jak to ktoś napisał, albo satelita.

_Azazel

2014-01-12, 22:46
Ufo nie przylatuje na ziemie bo jakby poznali naszą technologie bimbrownictwa to by już nie odlecieli :szczerbaty:

panmorda

2014-01-12, 22:49
ale gówniany materiał... ale gówno... o nieee... Wiecej technologii jest za kurtyną telewizji. Takim jak Wy też sie wdaje, ze jak nie było w wiadomościach na polzacie to nie ma. Co gorsza jeśli mama albo tata nie powiedzieli to też nie istnieje. A tu setki labolatoriów które mają większe firmy gdzie robią sobie co tylko nie zechcą i mają takich szaraczków jak wy w dupie i to głęboko.

aaa no i nie wsponę o rządowych labolatoriach wojskowych i jaki ułamek procenta jest nam dany z tego wszystkiego.
To oczywiste jak 2 plus 2. A wy ciemna masa nadal myślcie to co wam wpoili w głowy. Jak nie było w TVNie to nie istnieje.

kyk

2014-01-12, 23:02
Też ostatnio zrobiłem zdjęcie ufo







Potem wróciłem z tym ufem do domu i naładowałem na nowo pakiety.

Widok prawie że zatrzymujących się samochodów na ulicy i twarzy wlepionych w szyby bezcenny :lol: