18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaddafi

2015-01-02, 18:08
Zielak a kim on do ch*ja niby jest by dostać więcej niż te 30 koła ?
k***a litości to jest propozycja za pierwszą walke...

Azgoud

2015-01-02, 18:59
zielak300 napisał/a:

Mamed spokojnie poradziłby sobie w UFC. Z łatwością niszczy zawodników którzy jeszcze kilka miesięcy temu walczyli właśnie w UFC. Mimo iż moim zdaniem popełnia błąd zostając w ksw, rozumiem powody które nim kierują ponieważ jak sam mówi, ma rodzinę, i za ochłap z kraju nie będzie wyjeżdżał :)



Pierwszy test na doping skreśla jego karierę. Mówią, że nie chce iść do UFC bo nie zgadzają mu się pieniądze, jeśli robi takie show w Polsce nie sądzę, żeby władze UFC nie doceniły go finansowo. Hallmann, Błachowicz, Drwal walczą albo walczyli dla UFC i jakoś mogą się dogadać, a za przysłowiową miskę ryżu na pewno żaden tam nie poszedł.

MADErrFAKErr

2015-01-02, 19:07
Zgadzam się z Azgoud. Ten Mahmed to ćpun. Bez koksu się nadaje do tarcia chrzanu....

zielak300

2015-01-02, 19:33
Nasłuchaliście się Oknińskiego, debila zlanego tłuszczem, który twierdzi, że może wyjść z Pudzianem do ringu w każdej chwili (haha) i powtarzacie te pierdoły o koksie.

Jeżeli chodzi o Mameda i UFC, to taki Michael Bisping, który jest niżej w rankingach od Mameda, dostaje 500 tyś $ za walkę. Wiadomo, Bisping to gwiazda i na pewno Mamed nie oczekuje takich pieniędzy, ale propozycja 40k$ za wygraną walkę jest śmieszna, zważywszy na to, że Mamed jest zajebisty i jego umiejętności znacząco przewyższają większość gwiazdek UFC :)

papciasmerf

2015-01-02, 19:53
ta para komentatorów akurat jest strasznie ch*jowa

artur12033

2015-01-02, 20:20
Marzy mi się keiedyś UFC VS KSW
I ten piękny wpie**ol całemu ksw w ciągu 1szych 30 sec

sadolfan

2015-01-02, 21:08
Mamed zostaje w ksw bo mu placa idostaje zwaodnikow gordszych od siebie a w ufc dostalby baty i juz do kswu by go nie chcieli

NeverLie2Me

2015-01-02, 22:05
Banda zjebów wpie**alających koks... Ten k***a Mamed, może i napie**ala, ale też pewnie ma za uszami. Nie wierzę, że taki "mistrz sztuk walki" napie**ala wszystkich w KSW i nie dostał poważnej propozycji z UFC. Coś z mistrzem, albo z KSW jest nie halo. Najpewniej z jednym i z drugim. I jeszcze te modły na ringu... Wk***ia mnie to niepomiernie...

pve11

2015-01-03, 00:26
Dobrze, że Błachowicz do UFC poszedł, poza nim jeszcze Mańkowski tam jest godny uwagi, reszta do cyrku bardziej.

imbryg

2015-01-03, 13:25
ale wy k***a tego brudasa przeceniacie..... gdyby w UFC występowała jakaś dwunastolatka, czeczen dostałby od niej srogi wpie**ol, nawet inwalida wojenny jest z nim porównywalny

lubiegolfy

2015-01-03, 14:05
lepsze to niz ogladać jak małpy sie w metrze biją o banana