18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Top 10 faceplantów na rok 2010.

As...........ds • 2010-12-04, 12:03
Wydaje mi się, że kompilacja trochę za wcześnie bo tegoroczna zima na pewno przyniesie więcej epickich faceplantów :D


piochux

2010-12-04, 20:14
1:20
to k***a nie faceplant

Thomas_Terkovitz

2010-12-04, 21:03
august82 napisał/a:

Co do "EPICKI":
Przymiotnik epic ma w angielszczyźnie szersze znaczenie niż w polszczyźnie, jego odpowiednikiem w języku polskim może być nie tylko przymiotnik epicki, lecz także przymiotniki imponujący, epokowy, heroiczny itp. O porażce dużego kalibru lepiej powiedzieć po polsku, że była ciężka, dotkliwa, sromotna, ale nie epicka. O filmie możemy natomiast powiedzieć, że był epicki, lecz nie wtedy, gdy się nam podobał, lecz wówczas, kiedy jego dominantę stanowił pełen rozmachu i złożony narracyjnie obraz ukazywanej na ekranie rzeczywistości. Zasadniczo neosemantyzmy są uznawane za elementy błędne.



już raz kiedyś był poruszany ten temat

wiele osób np. ja używa słowa 'epicki' w szerokim kontekście. Język polski cały czas ewoluuje i wystarczy trochę czasu, aby 'epicki' znalazł się jako określenie zajebistych i oryginalnych rzeczy.

Każdemu kolejnemu pseudo-poloniście, który będzie próbował dowodzić swoich racji mówię gorące 'Wypie**alaj', bo nie mam ochoty na zagłębianie się w głębsze wywody filozoficzne. Pozdrawiam

bakosan666

2010-12-05, 01:07
piwko daje ale tylko za tego ostatniego

powerlogers

2010-12-06, 06:03
00:30 sec. Morze wyschło WTF?

EvilSoran

2010-12-07, 12:30
k***a znowu ktoś kto się dopie**ala do tego "Epicki" ... kogo to k***a obchodzi ....