18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tommy reklamuje kawę

solteck • 2012-02-29, 12:00
Japońska reklama :P

sauerps

2012-03-01, 14:01
@Up Up Miranda
Oczywiście wiadomo, że są też takie przypadki jakie przedstawiłaś na zdjęciach, ale w naszym kraju z wieloma dziewczynami jest tak samo... są zajebiste dopóki z blaskiem poranka nie zobaczymy ich w pełnej 'krasie', bo przez noc tapeta wsiąknie w poduszkę;] Obawiam się, że wy wszystkie kobiety jedziecie na jednym wózku... poza tym
Dlaczego kobiety noszą obcasy, malują się i perfumują?
Bo są małe brzydkie i śmierdzą ;D

Miranda

2012-03-01, 19:28
@sauerps
Po twoim ostatnim zdaniu, stwierdzam, że z takim nastawieniem nigdy nie por*chasz. A tak w ogóle opisując siebie, powinieneś pisać w liczbie pojedynczej, a nie mnogiej.

sauerps

2012-03-01, 21:29
Miranda napisał/a:

@sauerps
Po twoim ostatnim zdaniu, stwierdzam, że z takim nastawieniem nigdy nie por*chasz. A tak w ogóle opisując siebie, powinieneś pisać w liczbie pojedynczej, a nie mnogiej.


Mirinda...
Ależ ja cale tak nie myślę (mimo twojego feministycznego podejścia że: "każdy facet to świnia") Po prostu użyłem tego jako żart tylko i wyłącznie, ale zapewne miło Ci było, że masz się do czego przysrać, więc cieszę się, że urozmaiciłem Twój wieczór;] A z tym r*chaniem... chyba za wiele Twoich znajomych pości i masz ogólnikowe podejście do tematu ;)

Miranda

2012-03-01, 21:35
@up
po pierwsze nie wiem do kogo się zwracasz, po drugie żeby było jasne, nie jestem żadną zasraną feministką. A twój "żart" mało mnie rozbawił. Zresztą jeśli "tak nie myślisz" to po cholerę piszesz takie durne teksty? chyba tylko dla tych dwóch piw, które dostałeś :/

ko...........er

2012-03-01, 22:50
Prawie jak
GTO