18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Tomek i przyjaciele" werdja indyjska

Anal_Intruder_69 • 2024-01-08, 21:15
Zaleca się oglądać z piosenką, która robi klimat :-D
Mała kompilacja z brudasowa przedstawiająca głupotę hindusów i ich fetysz na punkcie pociągów.

psotny_fiutek

2024-01-08, 21:19
Ten filmik tylko potwierdza moje wieloletnie obserwacje narodu Hinduskiego

Za prawdę powiadam Wam! : Hindusi to pie**oleni kolejowi fetyszyści :D

Nie ma chyba drugiego takiego narodu na ziemi, który by sie tak lubował we wszelkich formach auto anihilacji kolejowej :D

Amen.

lokal.szczecin

2024-01-08, 21:31
zawsze jak mysle o tych hindusach to mi sie przypomina pewna historia
moja siostra ( jedna z tych co sa zarty ze polki na razmusie sie puszczaja ona pokazala ze to nie sa zarty ) poznala koedys takiego pol hindusa ( tata angol wydymal matke jak byl taksowkazem w UK ) no i go nam przedstawila, luzna gadka bo zna polski w stopniu oki, i mu opowiadam ze ze mam taka strone sadol.pl i tam czesto sa rozne zeczy z jego kraju ( tzn z indii ) i mowie ze najbardziej to nie moge uwierzyc ze wy ten krowi mocz pijecie ze niby dla body zdrowia i takie tam , siostra oczy jak 5 zl ze ona o tym nigdzy nie slyszala a na to on sie odzywa , no co ja tez go pije ! mina jaka moja siostra zrobila bezcenna! do konca zywota nie zapomnie jak zbierala szczeke z podlogi!

żmij

2024-01-08, 21:37
lokal.szczecin napisał/a:

zawsze jak mysle o tych hindusach to mi sie przypomina pewna historia
moja siostra ( jedna z tych co sa zarty ze polki na razmusie sie puszczaja ona pokazala ze to nie sa zarty ) poznala koedys takiego pol hindusa ( tata angol wydymal matke jak byl taksowkazem w UK ) no i go nam przedstawila, luzna gadka bo zna polski w stopniu oki, i mu opowiadam ze ze mam taka strone sadol.pl i tam czesto sa rozne zeczy z jego kraju ( tzn z indii ) i mowie ze najbardziej to nie moge uwierzyc ze wy ten krowi mocz pijecie ze niby dla body zdrowia i takie tam , siostra oczy jak 5 zl ze ona o tym nigdzy nie slyszala a na to on sie odzywa , no co ja tez go pije ! mina jaka moja siostra zrobila bezcenna! do konca zywota nie zapomnie jak zbierala szczeke z podlogi!



Mogłeś mówić, że ta krowa twoja siostra może mu szczać do ryja.

mateuszsick

2024-01-08, 23:06
"Najmądrzejszy naród świata" po za pociągami lubuje się także w traktorach. Też mają k***a mocną statystykę.. jak w r*chaniu kóz..

kawior2007

2024-01-09, 07:02
Dać hindusom pociągi to jak dać mapie karabin

Bul_od_bytu

2024-01-09, 07:05
Ciapaki mają dziwny pociąg do tych stalowych bestii. Ciekawe czy tam za miejsce na dachu albo zderzaku płaci się więcej czy mniej niż za zwykłe?

Jazzy44

2024-01-09, 07:19
Super kompilacja, przyjemnie się ogląda. Aż chciało się dodawać piwko co każdy filmik. :-D Szkoda, ze się nie da.

bercisko

2024-01-09, 08:51
Kiblodrzemek88 napisał/a:

Dobry zlepek. Leci piwko






HermanVonSztolc

2024-01-09, 09:17
Przewijam i przewijam i przewijam i stwierdzam ze nie da rady obejrzeć tego tylko raz... dzieki za to złoto.

EksporterZła

2024-01-09, 09:37
Pytałem jednego Indianina z którym pracuje o ten i tego typu filmy.

Odpowiedział, że to skutek tego jak skonstruowane jest ich społeczeństwo. Morze ludzi, mężczyzn w którym panuje kult siły, bycia samcem alfa, wyróżnienia się z tłumu. Do tego niemożność nawiązania normalnych relacji damsko-męskich (większość małżeństw jest aranżowanych, ten mój indianin widział przyszłą żonę 2x przed ślubem) powoduje, że im odpie**ala od testosteronu. To skutek zwyczajnego pokazania się jako największy jebaka na dzielni. A, że robią to głupio? Na mądre pozowanie nikt nie zwróci uwagi.

el

2024-01-10, 00:23
Super kronika, zmęczyłem się tylko kręcąc telefonem dla "pełnego obrazu". Tym bardziej dziękuję.