18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomasz Terlikowski chce ewangelizować kosmitów

voidinfinity • 2017-02-25, 18:59


Cytat:

Nie milkną echa historycznego odkrycia układu planetarnego, na którym mają panować warunki zbliżone do ziemskich. Informacja opublikowana przez NASA stała się dla Tomasza Terlikowskiego przyczynkiem do głębokich refleksji na temat wiary ewentualnych kosmitów. Publicysta zapowiada, że jeśli spotka istoty pozaziemskie, będzie je ewangelizował i głosił prawdę o Bogu.



źródło

Rozważałem pomysł, który pojawił się w komentarzach internetowych, żeby wysłać go przodem w kapsule. Obawiam się jednak, że mogłoby to być potraktowane jako wypowiedzenie wojny :amused:

Belial

2017-02-25, 19:07
TB303 napisał/a:

Ja pie**olę.
Jakby kosmici przylecieli i dowiedzieliby się o istnieniu takiego czegoś jak religia, to sp***oliliby stąd na odległość 1 000 000 lat świetlnych :krejzi:



Uzasadnij.

Kriski

2017-02-25, 20:19
No to obcy podzielą los Inków i Azteków oraz ofiar inkwizycji.

sezamkowyRozpierdol

2017-02-26, 14:38
Najpierw pytanie, czy istoty pozaziemskie będą od nas wyższe IQ czy niższe, bardziej rozwinięte czy mniej rozwinięte, dopiero potem pytanie, czy będzie rozsiewał ideologie czy nie i jakim sposobem jeśli potencjalne istoty rozumne będą miały zupełnie inną formę komunikowania się ze sobą :krejzi:
Terlik chyba nie ogarnia, jak ogromne mogą być same różnice biologiczne między gatunkiem człowieka z Ziemi a potencjalnymi istotami pozaziemskimi, on pewnie wyobraża sobie obcych jako ufo, latające talerze i zielone gadające jak ludzie stworki z Marsa :krejzi: