18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja w naszym kraj!

SoLUffka • 2012-09-01, 18:50


Tolerancja?! W Polsce?! Za długie włosy i rodzaj muzyki możesz dostać już w mordę i ch*jem po zębach!

Radysh

2012-09-01, 18:56
Nie rozumiem przekazu. Metale PANY! Od Szczecina po Poznań! To mój teren. A tu, widocznie poduszkują jakiegoś fana Evanesence czy jak im tam...

SoLUffka

2012-09-01, 18:57
jak to jaki przekaz brudas mowi ze go wyzywaja od brudasow a tu nagle do jego domu wchodza dresy i go bija penisami po glowie

Bożek

2012-09-01, 19:02
przyszli się do niego poprzytulać

Gonzoitano

2012-09-01, 19:10
Teatrzyk Dzieci Wybitnych Inaczej ma zaszczyt przedstawić....

siwielec29

2012-09-01, 19:20
przeciez niech ktos mu zablokuje konto, bo ch*jnie taka wrzuca, ze glowa mala...

rockface123

2012-09-01, 19:59
też mam długie włosy

lubie jogurt z kota czasem jakiegoś szczura wpie**ole...

lepsze to jak słuchać hip szajsu :D i j***ć policje ( geje ) czy naprawdę tak kochacie policje by ich j***ć?

ogólnie film ma na celu was k***iki rozśmieszyć więc rozluźnić poślady wiem że za niedługo do gimnazjum idziecie czy do podstawówek ale bez przesady.

ramiltor

2012-09-01, 20:45
Chłop z długimi włosami to jak baba z ku*asem :smiechzula:

Swka

2012-09-01, 20:55
SoLUffka napisał/a:



Tolerancja?! W Polsce?! Za długie włosy i rodzaj muzyki możesz dostać już w mordę i ch*jem po zębach!



I tak być powinno. DO SZEREGU!


No ale żeby nie było, typek z filmiku dobrze prawi... ale jest to jeden z nielicznych który wygląda tak jak wygląda i ma taki styl, lecz jest w porządku. Większość ludzi podobnych do niego jest na skraju człowieczeństwa, nie dlatego że wyglądają tak jak wygladają, ale odrazu dają do zrozumienia swoimi r*chami i charakterem/słownictwem że to nie człowiek tylko gówno.

A tak bardziej na poważnie... Tolerancji nigdy nie bedzie i w mordkę nie raz dostaniesz. :-D

ph...........ks

2012-09-01, 21:10
fajnie, że lubisz packać facetów ch*jem po ryju. Może długie włosy cię zmyliły....

wiesiors4

2012-09-01, 21:18
Ale to metale i im podobni najbardziej piłują się do innych. Bo mają żel, albo o to że słuchają rapu, albo że wolą stanisuawa skrileksa od jakiegoś k***a axla czy ch*j wie tam kogoś.

endriu5517

2012-09-02, 03:43
wiesiors4 napisał/a:

Ale to metale i im podobni najbardziej piłują się do innych. Bo mają żel, albo o to że słuchają rapu, albo że wolą stanisuawa skrileksa od jakiegoś k***a axla czy ch*j wie tam kogoś.


To weź mi wytłumacz jedno. Jak już na świecie żyję 29 lat, a pamiętam z tego powiedzmy, że 25 to jakim k***a j***nym cudem w życiu nie widziałem żeby metal przyj***ł się do jakiegoś dresa tylko odwrotnie? Osobiście preferuję muzykę metalową, noszę długie włosy, glany i ramone. Nigdy się nie przyj***łem do nikogo (nawet jeśli byłem z kolegami, co w przypadku dresów powoduje szybsze przyj***nie się), natomiast nie raz i nie dwa razy widziałem sytuację, w której kilku drechów przyjebywało się do kolesi z długimi włosami. Wytłumacz mi skąd taka twoja opinia na temat metali? Odnośnie muzyki. Sam tworzę muzykę w stylu umcy umcy i słucham skrilexa tak k***a a w szczególności upodobałem sobie Narcistic Canibal od Corna z jego pomocą. I nie mówię, że hip hop, czy rap jest zły. Twój wpis natomiast sugeruje, że ludzie słuchający innego rodzaju muzyki niż ja zasługują na natychmiastowy wpie**ol. Co zresztą, bardzo często subkultura dresiarska czyni.

T34v2

2012-09-02, 10:43
bo dresy to tępe ch*je

strzalzklamy

2012-09-02, 10:52
miej te dlugie wlosy, ale wygladaj jakos wyjsciowo, to moze nie bedziesz az tak zauwazany, a nie jak wiekszosc szakali latem w glanach. czarnych szmatach, gdzie tempereatura siega 30 stopni, sprawiacie wrazenie smierdzacych i brudnych, prowokacja

Lupido

2012-09-02, 10:53
rockface123 napisał/a:

lepsze to jak słuchać hip szajsu :D i j***ć policje ( geje ) czy naprawdę tak kochacie policje by ich j***ć?



Hehe wybieraj sobie znaczenie i na przekór interpretuj opacznie :)
Wiesz chyba, że wybrałeś do postu marną otoczkę :)

Jakoś po 6 latach słuchania non stop cięższej muzyki aktualnie słucham dużo hip hopu i wbrew gimnazjalnemu stereotypowi o hh znajduję tam o wiele więcej przekazu niż w metalu, rocku, czy punku...