18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja

dedmaker • 2014-03-12, 13:53
-Tylko jak przyjdziesz na impreze to nie śmiej się z Anki, przeszła operację zmiany płci i bardzo to przeżywa.
-Spokojnie, przecież jestem tolerancyjny dla pedałów i odmieńców.

:krawaciarz:

Ra...........py

2014-03-12, 13:54
Niedługo w szkołach dla dzieciaków zamiast '' Jak Wojtek został strażakiem'' Będzie '' Jak Ania została Andrzejem''. ch*j k***a ! Lewactwo robactwo

lajtek12

2014-03-12, 14:08
ja nic nie mam do ludzi skoro tak natura chciała ... wszystko ma wady w systemie i czasami sie rodzi ktoś kto woli facetów albo kobiety ktoś kto woli sie masturbować patrząc na ognisko albo j***ć małe dzieci

każdy jest inny uszanujmy to i nie wpie**alajmy sie w ich życie i ich ciało niech sobie robia co chca przecie jesteśmy niby "Wolni"


Ku...........is

2014-03-12, 14:17
@up

p.s piwo za tagi

Ra...........py

2014-03-12, 14:19
lajtek12 - nie poj***ły Ci się czasem strony ?

dedmaker

2014-03-12, 14:20
lajtek12 napisał/a:

ja nic nie mam do ludzi skoro tak natura chciała ... wszystko ma wady w systemie i czasami sie rodzi ktoś kto woli facetów albo kobiety ktoś kto woli sie masturbować patrząc na ognisko albo j***ć małe dzieci

każdy jest inny uszanujmy to i nie wpie**alajmy sie w ich życie i ich ciało niech sobie robia co chca przecie jesteśmy niby "Wolni"


Opowiedz nam o swojej przygodzie w harcerstwie :amused:

Kuriki

2014-03-12, 15:11
lajtek12 napisał/a:

każdy jest inny uszanujmy to i nie wpie**alajmy sie w ich życie i ich ciało niech sobie robia co chca



lajtek12,
Cytat:

ja nic nie mam do ludzi skoro tak natura chciała ...



Nietrafiony komentarz. Tu jest typowy temat w którym trzeba się wyżywać, popisywać ciasnotą umysłową i pisać "pedał, lewactwo, odmieniec etc" dając upust swoim fantazjom, równocześnie wypierając się swoich ułomności :amused:

Arles.

2014-03-12, 16:35
Kuriki napisał/a:



lajtek12,

Nietrafiony komentarz. Tu jest typowy temat w którym trzeba się wyżywać, popisywać ciasnotą umysłową i pisać "pedał, lewactwo, odmieniec etc" dając upust swoim fantazjom, równocześnie wypierając się swoich ułomności :amused:


Ułomni są ci, którzy idą za euro-propagadną każdego zboczenia. Ale nie najgorsze są teraz pedały, ale lemingi które łykają każda idee rządu i unii jak ulicznica spermę.
:hitlerzaba:

8michal7

2014-03-13, 11:20
Nieźle wyszedłem na tym zdjęciu. Coś wygrałem ?

wiesiors4

2014-03-13, 11:24
Kuriki napisał/a:

Nietrafiony komentarz. Tu jest typowy temat w którym trzeba się wyżywać, popisywać ciasnotą umysłową i pisać "pedał, lewactwo, odmieniec etc" dając upust swoim fantazjom, równocześnie wypierając się swoich ułomności :amused:


Jak nie jesteś pedałem albo nie popierasz pedałów macających się na ulicy to jesteś ciasnotą umysłową? :homer: ciasnotą jest właśnie tolerowanie wszystkich dewiacji, bo "postęp" i łykanie tego jak debil. Idź wpie**alać gówno swojego partnera gdzie indziej. I nie wypieraj się swojej ułomności, wiemy że lubisz jak twój partner sra Ci na ryj, cioto :lol: czujesz się tak bardzo postępowy, gdy na twoją twarz i klatę leci tona kału z rozepchanego odbytu twojego chłopaka Tomka i jego ojca Stefana :amused:

pharaun02

2014-03-13, 13:53
Muszę przyznać, że posiadasz ciekawe grono znajomych.

freaky

2014-03-13, 13:59
Żadna Anka, a Krzysztof Bęgowski! :krejzi:

IOI

2014-03-13, 14:40

Nóż

2014-03-14, 07:47
@wiesiors4

tak głośno protestujesz przeciwko pedałom to pewnie ssiesz pałę księdzu. I NIE WYPIERAJ SIĘ (czyt. zignoruję twoje argumenty bo tak), bo sam dobrze wiesz, że trzeciej opcji nie ma.