18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja po żydowsku

cuurniprime • 2021-12-15, 20:19
Wymowne w ch*j. Izraelska policja rzucająca granatami błyskowymi i dymnymi w Palestyńskich muzułmanów odprawiającvch modlitwę. Nazwą mnie antysemitą :oops:


plastic

2021-12-16, 00:10
Zenonn napisał/a:

Ile tu mądrych rzeczy można wyczytać.
OMZRIK czuwa, więc uważajcie na wpisy.



bo władzę we wrogim państwie należy oddać w ręce posłusznych, maksymalnie zdemoralizowanych łajdaków, żeby stali na straży prawa i te tłuste świnie są nietykalne, zawsze się wyślizgną:


Cytat:

Rafał Gaweł został skazany za oszustwa na szkodę banku, przedsiębiorców i fundacji oraz próbę udaremnienia egzekucji wierzytelności. Najpierw sąd wymierzył mu cztery lata więzienia; sąd apelacyjny obniżył karę do dwóch lat.
Ścigany listem gończym Rafał Gaweł, skazany prawomocnie za oszustwa szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wystąpił o azyl polityczny w Norwegii.



typowa twarz socjalistów, lewicy


notak

2021-12-16, 08:37
up
ale z tego co pamiętam, chyba nie dostał azylu

pablohasan

2021-12-16, 08:59
j***ć jednych i drugich. Przecież to jeden ch*j. Niech się wytną do ostatniego. Mogą jeszcze ze sobą murzynów zabrać.

Płatek

2021-12-16, 09:00
I znów. Nienawiść do Arabów chwilowo pomniejszona, bo nienawiść do Żydów jeszcze większa xd

Badluck13

2021-12-16, 13:16
zwierzak30 napisał/a:

W obozach zagłady,najlepszymi kapo byli żydzi i ukraińcy. Polskie epizody także się zdarzały.Nie miało dla nich znaczenia co,po co czy za co. Ważne że dostał od ssmańca zadanie,że 20% z danego bloku ma dziś z robót nie wrócić. I nie wracało.
Coś tam w genach zostało po dziadkach.
A skąd wiem. Grzesiuk mi opowiadał.



Żyd nie mógł być kapo. I w "Pięć lat kacetu" nie było nic o ukraińskim Kapo. Było o niemieckich komunistach i Polakach.
Ukraińcy byli jako SS-mani. I co dziwne, Grzesiuk sam przyznaje, że nie może o nich złego słowa powiedzieć.
Skończ pie**olić.

A pozostałym polecam wspomnienia Grzesiuka, 2 lata temu wydano je ponownie wraz z fragmentami odrzuconymi przez PRL-owską cenzurę.

Córka_Spawacza

2021-12-16, 15:59
zwierzak30 napisał/a:

5 lat kacetu,tak na marginesie życia.

A z główki chcesz?



Panowie, widzę że Grzesiuk na topie.

:-P


brylant1412

2021-12-16, 17:01
zwierzak30 napisał/a:

W obozach zagłady,najlepszymi kapo byli żydzi i ukraińcy. Polskie epizody także się zdarzały.Nie miało dla nich znaczenia co,po co czy za co. Ważne że dostał od ssmańca zadanie,że 20% z danego bloku ma dziś z robót nie wrócić. I nie wracało.
Coś tam w genach zostało po dziadkach.
A skąd wiem. Grzesiuk mi opowiadał.



za Grzesiuka browar leci

Juzwa

2021-12-16, 20:53
zwierzak30 napisał/a:

A skąd wiem. Grzesiuk mi opowiadał.



Mnie opowiadała ciotka. Przesiedziała w Ravensbruck parę lat.

cuurniprime napisał/a:

Nazwą mnie antysemitą