18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja ma swoje granice

ch...........li • 2017-05-15, 14:25
Trans dostaje mały wpie**ol.


do...........ka

2017-05-15, 14:27
Jaki kraj, taka Malena.

CoJaTamKurwaWiem

2017-05-15, 15:27
" Elamndabanlandabammani bam, elllmannabamanidani bamm..."
...i wszystko jasne....

Ra...........hi

2017-05-15, 15:35
Jak kobieta napie**ala faceta, bo założył damskie ciuchy to wszystko spoko, ale jakoś nie widzę, by faceci napie**alali kobiety za noszenie męskich strojów.

saves

2017-05-15, 16:07
W postępowej Europie bijący zostaliby nazwani homofobami, rasistami itp.

dziaad

2017-05-15, 16:08
tam chyba jest więcej tranzystorów, z resztą ch*j wie o co chodzi. słabo dostał.

pazuzu

2017-05-15, 16:28
Czy ja wiem czy to był trans, patrząc na to co między nogami to raczej dziewczyna z przerośniętą łechtaczką :)

vl...........00

2017-05-15, 17:14
Mały wpie**ol jeszcze nikomu nie zaszkodził :D

elfis

2017-05-15, 17:56
ale za co kobieta sadola dostaje wpie**ol, niby czuję żal jednak,
dobry wpie**ol nie jest zły, tutaj czuję niedostatek

mazurpl

2017-05-15, 19:00
Na filmiku same transy chyba, 2 dostaje wpie**ol, ale dalej nie wiem o co chodzi. Taki filmik z dupy.

BreivikNaPrezydenta

2017-05-15, 19:17
pie**ole żyć w kraju w którym jakiś Janusz czy Helena myślą że mają prawo wymierzać sprawiedliwość wedle swojego widzimisię. Dzisiaj biorą sie za transow a jutro za ciebie. A to szalik nie ten, zły kolor skarpet, włosy przydługie, księdza nie wpuściłeś, nie zapie**alales do Częstochowy na kolanach, nie zmowiłeś paciorka, masz zbyt mała flagę, spadła ci flaga, albo od tak bez powodu no ktoś sobie ubzdura że go denerwuje twoje istnienie albo dziewczyna wyśmiała mu ku*asa i chce sie wyładować.

Tu sie zgodzę z Abrahamem Lincolnem:

"Those who deny freedom to others, deserve it not for themselves; and, under a just God, can not long retain it."

krokodyl

2017-05-15, 19:40
Przebierańcy zarabiają a rasowe kury nie ,koniec tolerancji i wpie**ol-nasz biznes popaprańcy.

Wanisz

2017-05-15, 19:50
BreivikNaPrezydenta napisał/a:

pie**ole żyć w kraju w którym jakiś Janusz czy Helena myślą że mają prawo wymierzać sprawiedliwość wedle swojego widzimisię. Dzisiaj biorą sie za transow a jutro za ciebie. A to szalik nie ten, zły kolor skarpet, włosy przydługie, księdza nie wpuściłeś, nie zapie**alales do Częstochowy na kolanach, nie zmowiłeś paciorka, masz zbyt mała flagę, spadła ci flaga, albo od tak bez powodu no ktoś sobie ubzdura że go denerwuje twoje istnienie albo dziewczyna wyśmiała mu ku*asa i chce sie wyładować.

Tu sie zgodzę z Abrahamem Lincolnem:

"Those who deny freedom to others, deserve it not for themselves; and, under a just God, can not long retain it."



pie**olisz... Jest takie pojęcie w psychologii społecznej jak norma (normalność), np. kulturowa. Przekraczanie zachowań przyjętych za normalne ma prawo spotkać się z brakiem akceptacji w danej społeczności... Przytoczone przez ciebie przykłady są słabe i nijak się do tego mają.

Wolność o jakiej mówisz doprowadziłaby do tego, że mógłbym nasrać na chodnik przed Twoim domem bo miałem taki kaprys i zrobiłem sobie performance.

BreivikNaPrezydenta

2017-05-15, 19:59
Wanisz napisał/a:



pie**olisz... Jest takie pojęcie w psychologii społecznej jak norma (normalność), np. kulturowa. Przekraczanie zachowań przyjętych za normalne ma prawo spotkać się z brakiem akceptacji w danej społeczności... Przytoczone przez ciebie przykłady są słabe i nijak się do tego mają.

Wolność o jakiej mówisz doprowadziłaby do tego, że mógłbym nasrać na chodnik przed Twoim domem bo miałem taki kaprys i zrobiłem sobie performance.



pie**olisz... Nasralbys mi pod domem to by mi gównem j***ło. To że ktoś ubiera sie jak kobieta mi w niczym nie przeszkadza. Po prostu przestań sie wpie**alac w życie innych i tyle. Jak cię jakiś trans będzie łapał za fiuta i na siłe ciągnął do łóżka to możesz mu jebnąć. Dopóki zajmuje sie własnymi sprawami to ch*j ci do tego.