18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancja i jej skutki u Piekary.

GerWaZyProtaZy • 2014-02-28, 20:44
Nie jest to może wielce sadolowy tekst, opiewający w czarny humor czy podobne tego typu fanaberie tegoż forum, ale na pewno jeden z prawdziwych, który znajduję odzwierciedlenie w teraźniejszym, jakże ciężkim i poranionym świecie, gdzie rzecz opisywana niżej już się toczy, co przyprawia mnie o jakże siarczysty Wk***.
Cytat zaczerpnięty od pana Jacka Piekary z książki "Ja, inkwizytor. Wieże do nieba"

A jak wam nie przypadnie, to kij Wam w dupska. Mi się podoba.

" - Zobaczysz, Mordimerze, że nadejdą jeszcze czasy, w których miłośnicy męskich kształtów nie tylko domagać się będą tolerancji dla swych poczynań, ale wręcz głośno i radośnie manifestowanej akceptacji. A z tych, którzy akceptacji nie zechcą wyrażać lub wyrażać ją będą za cicho czy za mało wesoło, postawią pod pręgierzem. Bowiem pamiętaj, że nie ma ludzi bardziej odrażających niż fanatycy tolerancji. Zwykle tak jest, że właśnie popełnili wyjątkową podłość i szukają za nią rozgrzeszenia, wybaczenia, a może nawet pochwały, albo podłość taką zamierzają popełnić w najbliższej przyszłości.
jak widać, Tofflerrowi zebrało się na filozoficzne rozważania, musiałem jednak przyznać, że ciężko odmówić słuszności jego słowom.
- Na szczęście, Bóg łaskaw, ani ja, ani ty podobnego upadku obyczajów nie dożyjemy - podsumowałem."


Niestety, z bólem i żalem trzeba przyznać, że coraz większa fala tolerancji nas zalewa i stara się nas wchłonąć w tą parszywą otchłań, lecz my, normalni, rzetelni, prawowici ludzie na pewno się tak łatwo nie poddamy tej "gównianej" propagandzie.
Pozdro Sadole

I taki mały bonusik. Zdjęcie zrobione całkiem niedawno, widać gdzie. Taka mała rzecz a jak poprawia humor na resztę dnia ;)

P.S
j***ć Tuska.

wowka01

2014-02-28, 21:07
Rozwińcie temat! WARTO!!!

Dupa_Zza_Krzaka

2014-02-28, 23:04
Za Mordimera Madderdina zawsze piwko.
Przeczytałem wszystkie części i czekam na następne, a obecnie muszę się zadowolić Szubienicznikiem.

staineer

2014-02-28, 23:19
a co ci ten biedny Tusk zrobił ? rozpie**ala mnie jak większość nieudaczników obwinia za swoją sytuację wszystkich tylko nie siebie..

Tassadar

2014-02-28, 23:25
Pedalstwo się szerzy jak zaraza, w latach 90 nie do pomyślenia żeby jakieś zboczenia w Polsce się propagowały, jakoś tak mało się mówiło. Teraz non stop, tak od 1-2lat non stop pedały na wierzchu

mihaueeek

2014-02-28, 23:28
Pozwolę sobię wrzucić artykuł o homo lobby... Prawda jest taka, że na miano homoseksualisty to sobie zasługuje mało osób, normalny homo siedzi w domu i nikomu nie przeszkadza w przeciwieństwie do j***nych aktywistów, którzy robią z siebie pie**olonych debili i trzepią na tym kasę.

http://wmeritum.pl/homoseksualista-prawa-gejow-niszcza-rodzine/

mrozekpl

2014-02-28, 23:30
staineer napisał/a:

a co ci ten biedny Tusk zrobił ? rozpie**ala mnie jak większość nieudaczników obwinia za swoją sytuację wszystkich tylko nie siebie..



:homer:
komentarz ukradl "twoj Tusk"

JURIJ_77

2014-02-28, 23:31
cóż ... chociaż daleko mi do wyznawania popularnego dziś "gimbo-patriotyzmu" to muszę stwierdzić, że ta vlepka 100% racji prawi. GW to stronnicze gówno i tyle - podobnie jak KAŻDY program w TV - a nie tylko TVNy.

SztywnyDrąg

2014-02-28, 23:39
Ludzie, nie lepiej dać sobie z tym spokój? Niech się pedały i lesby r*chają ze sobą odpocznijmy trochę od tych tematów.
Ciągle to samo: Pedały to, Żydzi panują nad światem, NWO, Masoneria, Tusk Tusk Tusk. Zaraz zaczniemy się bać własnych cieni. Media robią sieczkę z mózgu ale co dopiero niektóre polityczne tematy na sadolu.

bizzy

2014-02-28, 23:46
przeczytałem tylko "j***ć tuska" - piwo.

Paprodziad

2014-03-01, 00:29
Za cytat z "Ja Inkwizytor" piwo! Książka zajebista.

Falsum

2014-03-01, 00:36
SztywnyDrąg napisał/a:

Ludzie, nie lepiej dać sobie z tym spokój? Niech się pedały i lesby r*chają ze sobą odpocznijmy trochę od tych tematów.
Ciągle to samo: Pedały to, Żydzi panują nad światem, NWO, Masoneria, Tusk Tusk Tusk. Zaraz zaczniemy się bać własnych cieni. Media robią sieczkę z mózgu ale co dopiero niektóre polityczne tematy na sadolu.



Chyba najgorsze co można zrobić w podobnej sytuacji, to być biernym...

"Niech się pedały i lesby r*chają ze sobą [Przypuszczam, że miałeś na myśli sytuację, gdy pedały i lesby r*chają się ze sobą w domowym zaciszu - wtedy faktycznie mało komu mogłoby to przeszkadzać - jednak rzeczywistość jest inna. Ale jak już ktoś wcześniej napisał to homolobby swoimi działaniami prowokuje niechcęć] odpocznijmy trochę od tych tematów."

GerWaZyProtaZy

2014-03-01, 00:52
@ up
Dokładnie, najgorsze co można zrobić w takiej sytuacji to bierność.

shadyville

2014-03-01, 00:52
@Dupa_Zza_Krzaka
Przecież dzisiaj premiera nowego tomu !!!