18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toksyczny związek

Flodzia • 2022-10-07, 08:55
Znów nie opuściłeś deski z kibla :evil:



Tak na serio to kobita odkryła że mąż ma r*chadełko na boku i się zdenerwowała troszkę. Kobieta jest poszukiwana przez policję.

TrolaTrola

2022-10-07, 20:25
Dajmy broń milionom Polaków, co złego może się stać?

Przeciez oni chcą tylko się bronić przed bandytami!

Taaa a LGBTQWERTY chcą sie tylko odwiedzać w szpitalach...

1bolek1

2022-10-07, 20:46
przemoc ma płeć, widać po stażu w małżeństwie

Xevik20

2022-10-07, 20:50
Nie ma to jak sobie życie sp***olić, bo jakiś śmieć ją zdradził xD, ale chłopy tez potrafią odj***ć coś takiego w przypływie emocji i po co? Za pół roku będzie żałować i zrozumie jak bardzo sp***olona była, że wybrała odj***nie takiej akcji.

kevcik

2022-10-07, 22:21
boże co za idiotka j***na oferma życiowa wk***ia mnie to że klamki nie umie obsłużyć ja w wieku 13 lat umiałem napie**alać

Dżizas_kurde

2022-10-07, 23:29
Jakie nastepne kulki ?
Laska strzeliła raz . A że nie ma pojecia jak się tym posługiwać to nie potrafiła awarii usunąc... dlatego poszła po nóż.
Trafiła raz a dobrze. A potem drąc p*zdę próbowała przeładować jeszcze raz.

okotdi

2022-10-07, 23:52
Jakos zadko mozna uslyszec, zeby biala kobieta tak zrobila.
Tylko baby murzynow i ciapate, wszelkiej masci, maja taka wscieklice macicy, ze potrafia zabic partnera.
O femip*zdach nie mowie, bo to, z zalozenia popie**olone jest.

baronturbina

2022-10-08, 09:08
yankers napisał/a:

Ten pistolet w powiększeniu wygląda na Berette 92 lub Tanfoglio HC, oba dość popularne.
Wygląda to tak jakby łuska jej się zablokowała, bo też poklatkowo na oryginale który ma nieco lepsza jakość, nie widać aby wypadała.


Generalnie to zasugerowałem się tym, że na wylot nie przeleciało, bo 9para z takiej odległości powinien wylecieć - pod warunkiem ze FMJ. Ale widziałeś oryginał wiec dzięki za sprostowanie.

Bul_od_bytu

2022-10-08, 14:23
Zdrajcy powinni tak kończyć. Było się nie żenić :D

1bolek1

2022-10-08, 21:44
według statystyk, większość żon daje na boku i większość w pierdlu to faceci,
czyli, statystyka nie kłamie

wins89

2022-10-09, 11:37



MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

A Twoja mama ma broń?



nie ale twoja ma

pytolsky

2022-10-10, 08:40
TrolaTrola napisał/a:

Dajmy broń milionom Polaków, co złego może się stać?
Przeciez oni chcą tylko się bronić przed bandytami!
Taaa a LGBTQWERTY chcą sie tylko odwiedzać w szpitalach...



I twoim zdaniem jak ktoś chce kogoś zabić, to wybiera legalnie nabyć broń z której będzie strzelać, żeby ułatwić policji ujęcie samego siebie? Czy też - jak to robią obecnie bandyci na cały świecie - kupi ją nielegalnie (co uwzględniając koszty zdobycia uprawnień jest znacznie tańsze) i wykorzysta fakt, że Polska jest jednym z najbardziej rozbrojonych krajów świata więc raczej nikt inny z bronią go nie powstrzyma?

Tymczasem na 500 zabójstw rocznie, z użyciem broni palnej to poniżej 20. A więc 4%. Co więcej, z broni czarnoprochowej dostępnej bez zezwolenia i posiadanej w ilości około 300 tysięcy sztuk, zabito w ciągu 20 lat poniżej 10 osób. Łącznie.

k***a ludzie, myślenie nie boli. Ja rozumiem, że niektórzy mają swoje irracjonalne lęki, ale to nie powód żeby ustawowo zakazywać innym ludziom robienia rzeczy :mrgreen:

suneku

2022-10-10, 10:34
I ppowinni ja uniewinnic :P Dobrze kutafonowi zaj***la ;P